free web hit counter Skocz do zawartości
falban

dr. Koray

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten post ponieważ nie widze konkretnego tematu o tym człowieku a wiem że są osoby zainteresowane wizytą u tego pana. Podobno gdzies ktos kiedys był ale się zmył a kontakt z kliniką jest utrudniony (bynajmiej w moim przypadku) gdy pytam sekretarke... English? odpowiada cos po turecku i na tym sie konczy. Maile predzej czy pozniej sie urywają i zastanawiam mnie czy tylko ja mam taki problem. Jezeli są tu osoby które chciały by się dołączyc do dyskusji lub mają jakies doswiadczenia z tą klniką to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był grzegorz ze starego forum lysienie.info. Efekty naprawdę dobre, zresztą jest sporo przykładów przeszczepu na youtube. Z tego co ludzie piszą to naprawdę ciężko o kontakt, przeważnie czekają na odpowiedz ok. dwóch tygodni, albo w ogóle kontaktu nie ma Ja poważnie brałem pod uwagę koraya, ale wstrzymam się zobacze jakie efekty będzie miał alex po getfue. Ale cena 2e za graf przy takich efektach, naprawdę godna uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chciałby się zapoznac z efektami pracy dr Koray to przesyłam link do forum ASMEDu a tam obszerna galeria http://asmedfue.forumcommunity.net/?f=8014642, co mi się podoba to fakt ze Koray wykonuje tez zabiegi z iloscia graftow 1000-1200 i potrafi doprowadzic linie do porządku jezeli komus tylko na tym zalezy, oto przykład http://asmedfue.forumcommunity.net/?t=50706108 co moze okazac sie cenowo korzystniejsze niz getfue dla ludzi ktorzy nie potrzebuja 3000+ graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był grzegorz ze starego forum lysienie.info. Efekty naprawdę dobre, zresztą jest sporo przykładów przeszczepu na youtube. Z tego co ludzie piszą to naprawdę ciężko o kontakt, przeważnie czekają na odpowiedz ok. dwóch tygodni, albo w ogóle kontaktu nie ma Ja poważnie brałem pod uwagę koraya, ale wstrzymam się zobacze jakie efekty będzie miał alex po getfue. Ale cena 2e za graf przy takich efektach, naprawdę godna uwagi.

 

Z tego co wiem to 2.5 euro, a nie 2. Chyba, że obniżyli ceny?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomyliłem się rzeczywiście 2,5 euro . Ale efekty ma naprawdę super. Klinika godna uwagi, tylko szkoda że kontakt taki ciężki, mógłby mieć polskiego przedstawiciela co by naprawdę pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie czy za dopłatą dr Koray przeprowadziłby przeszczep bez ścinania włosów na koronie?

 

Chyba najlepiej zapytać u źródła?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem ich ile czeka się na zabieg to odpisali żebym wypełnił cały formularz łącznie ze zdjęciami więc nie liczę na szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem odpowiedź na proste pytania w przeciągu godziny, wycenę dostałem w ciągu 24h. Mam już umówiony zabieg na 5000 graftów pod koniec stycznia, będą mnie operować 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray faktycznie wydaje się być dobrym wyborem przy stosunkowo niskiej cenie z tym ze chyba już 2 razy rzuciło mi się w oczy ze zabiegi w jego klinice wykonuje personel a on tylko nadzoruje całość z boku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostawałem odpowiedź na proste pytania w przeciągu godziny, wycenę dostałem w ciągu 24h. Mam już umówiony zabieg na 5000 graftów pod koniec stycznia, będą mnie operować 2 dni.

 

5000? Sporo. Możesz podać cenę jaką Ci podali i kiedy zgłaszałeś się na zabieg żeby każdy mógł mniej więcej zorientować się jak długo trzeba czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 12500 euro (5000 x 2,5) + 240 euro za pakiet medyczny (ATP – Hypothermosol graft solution, special cap, Hairixin shampoo, Hairixin Lotion, antibiotic, ice packs, pillow, low level laser therapy, Proscar (Finasteride) if required), transport z lotniska do kliniki i z powrotem 90 euro, zakupiłem jeszcze za 300 euro zabieg osoczem bogatopłytkowym na donorze:

 

PRP TREATMENT: 

PRP treatment is a medical procedure known since the Seventies, with a proved efficiency in promoting tissues regeneration. It consists in the taking of about 10 CC of patient’s blood, which is treated by means of a specific machine. Through its centrifugation we get a high-density platelet gel, able to release regrowth factors. During our operations, PRP gel is injected in the recipient area and applied to the donor. Injected plasma will stimulate stem cells, while platelets enriched with plasma will have a restoring effect on scalp during the post-surgical period, accelerating healing time and alleviating cutaneous problems such as itching and desquamation. In our clinic PRP treatment is optional: patients can choose it or not.

 

 

 

Kolejka wynosi ponad 2,5 miesiąca, zgłaszałem się w tym tygodniu, wolnych terminów na styczeń już raczej nie mają. Aby zarezerwować termin należy wpłacić zaliczkę, w moim przypadku było to 1000 euro.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5000 graftow to jest zbyt dużo jak na jeden zabieg . Obawiam się , że taki zabieg będzie zbyt dużym szokiem dla donoru i mogą wystąpić problemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena 12500 euro (5000 x 2,5) + 240 euro za pakiet medyczny (ATP – Hypothermosol graft solution, special cap, Hairixin shampoo, Hairixin Lotion, antibiotic, ice packs, pillow, low level laser therapy, Proscar (Finasteride) if required), transport z lotniska do kliniki i z powrotem 90 euro, zakupiłem jeszcze za 300 euro zabieg osoczem bogatopłytkowym na donorze:

 

PRP TREATMENT: 

PRP treatment is a medical procedure known since the Seventies, with a proved efficiency in promoting tissues regeneration. It consists in the taking of about 10 CC of patient’s blood, which is treated by means of a specific machine. Through its centrifugation we get a high-density platelet gel, able to release regrowth factors. During our operations, PRP gel is injected in the recipient area and applied to the donor. Injected plasma will stimulate stem cells, while platelets enriched with plasma will have a restoring effect on scalp during the post-surgical period, accelerating healing time and alleviating cutaneous problems such as itching and desquamation. In our clinic PRP treatment is optional: patients can choose it or not.

 

 

 

Kolejka wynosi ponad 2,5 miesiąca, zgłaszałem się w tym tygodniu, wolnych terminów na styczeń już raczej nie mają. Aby zarezerwować termin należy wpłacić zaliczkę, w moim przypadku było do 1000 euro.

 

Dzięki za info. Myślałem że przy takim zabiegu dadzą Ci jakąś zniżkę, albo chociaż pakiet medyczny za darmo. Ale i tak jest taniej niż u BHR. Powodzenia i czekamy na relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...