free web hit counter Skocz do zawartości
duszek

Poważniejszy problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! po raz kolejny otwieram nowy temat niestety tym razem troche poważniejszy.

Wszystko wskazuje na to ze moja dziewczyna na 99,9% zaszła w ciąże. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, ze od troche ponad roku biore fina (proscar 1/5). Na samym poczatku była to 1/8, ze wzgledu na brak wiekszych skutków ubocznych których nie ma do tej pory zdecydowałem sie zwiekszyć dawke. Czy to moze mieć jakieś przykre konsekwencje, wiem ze fin to nic dobrego, dla potomstwa, ale wiedziałem ze jeśli sie na nie kiedyś zdecyduje to odstawię finasteryd. Niestety wyszło jak wyszło, czy są powody do obaw?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie masz się czego obawiać. Czytałem na starym forum kolesia który brał długi czas fina dzielony proscar na 4 długi czas i opisywał, że ma dwójkę czy trójkę zdrowych dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytalem opinie tego użytkownika o którym pisze tom555. Ryzyko jest zawsze, nie ma się co oszukiwać. Na pewno masz zdrowe nasienie i będzie dobrze, mimo iż stało sie bardziej wodniste, to na pewno jakości mu nie zabrakło

Swoją drogą daj znać co i jak, jestem ciekaw czy wszystko będzie ok, choc na pewno tak bedzie ;P


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z lekarzem.

 

I co ważniejsze - poinformuj o tym lekarza prowadzącego. Tutaj nikt Ci wiążąco nie odpowie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. sorki ze w tym temacie ale nie bede otwierał innego. Mam pytanie czy wodnista sperma jest normalna przy barniu fina?? i czy wszytko po odstawieniu wraca do normy?? Odstawiłem jakieś 2 mieisce temu, tzn jeszcze biore ale co 3-4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne przy finie i po odstawieniu powinno wrocic do normalnego stanu.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...