free web hit counter Skocz do zawartości
18latek

Mam 18 lat i łysieje !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i od wakacji (wtedy zauważyłem), że wypadają mi włosy. Mój ojciec wyłysiał w wieku 27 lat. Byłem u dermatologa który przypisał mi Biovax med żel, ale on nie pomógł (wtedy Pan dermatolog powiedział że to okresowe wypadanie włosów które przejdzie- brałem wtedy kreatynę i dużo czwiczyłem oraz przeżyłem wielki stres).Po 4 miesiącach udałem się znowu do dermatologa i ten po poszarpaniu mojej czupryny stwierdził że loxon 5% będzie najlepszym rozwiązaniem. Używam go z półtorej miesiąca i mam odrosty na zakolach ale są małe i cienkie (miałem kilka wcześniej) a włosy dalej wypadają. Dodam że miałem badania na krew i tarczyce i wszystko jest ok. Uprawiam dużo sportu (siłownia, muay thai) i zdrowo jem.Co powinienem zrobić co polecacie? Pomóżcie mi! proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj forum i potem jeszcze raz przeczytaj, przeglądnij także zagraniczne fora. nie wpadaj w panikę, jeżeli to początek łysienia, to jest duża szansa, że uda ci się proces zastopować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jezeli chcesz pomocy to zapodaj fotki- bez nich ciezko jest ocenic sytuacje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczna sytuacja jaką ja miałem w wieku 18 lat!!

 

Całymi dniami sport: siłownia, piłka nożna, tenis itp. zdrowe jedzenie, dbanie o siebie a włosy zaczęły wypadać. Wtedy wielce zachęcony opiniami innych zacząłem stosować loxon BEZ BLOKERA! później różne inne badziewia (wcierki z pokrzywy, jakieś pierdółki), niestety trafiłem na okres na starym forum gdy wszyscy użytkownicy z jakąkolwiek wiedzą odeszli z forum i zostali sami "szamani", dlatego moja obecna sytuacja to NW2-NW3 z przerzedzeniami na całej głowie. Wiadomo popełniłem też sporo błędów z własnej winy.

 

Ale wracając do tematu dobrze by było gdybyś wstawił zdjęcia w dobrej jakość żeby można było to ocenić, dużo użytkowników ma dużą wiedzę i Ci napewno pomogą. I najważniejsze trzeba jak najszybciej działać na utrzymanie nie na odrost! Chociaż jeśli widzisz odrastające włosy po minoksidilu to jest duże prawdopodobieństwo że będziesz miał b.dobre efekty z solidną kuracją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć koniecznie zdjęcia. Jako 18latek masz naprawdę dużą szanse na sukces (utrzymanie tego co masz).

 

Przenieście cały temat do opowiedź swoją historię, bo mały bałagan się robi.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU 5% w KB solution rano + SABA żel z 1% hydro (ewentualnie EMU oil gdybyś bał stopować się kortykosteroidy) i tyle bym w takiej sytuacji proponował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU 5% - to bloker który stosuje się w pojeździe, który nazywa się KB solution - w tym pojeździe RU jest najskuteczniejsze - i najlepiej go stosować rano. Natomiast SABA żel - to żel, który ma działanie przeciwzapalne i najlepiej w tym przypadku stosować go wieczorem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo Ru nie wystarczy? Wstaw może jeszcze fotke jak masz suche włosy, ale taka ogólną. Bo sytuacje masz dobrą i czy jest sens stosować sterydy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU jest środkiem eksperymentalnym i nie dostaniesz go na żadną receptę. Poczytaj forum jest organizowane nowe zamówienie na ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest coś dostępnego w aptekach. Nie lubię być królikiem doświadczalnym?

P.S: brałem kreatynę przez 2 miechy bodajże ale zrezygnowałem z niej i z siłki czy to obniży poziom DHT i czy mogę dalej uprawiać Muay Thai?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chcesz byc "krolikiem" to jedyne srodki dostepne w aptece bez recepty to: loxon 2% i szampon z ketokonazolem. Jesli zaś zmienisz zdanie i bedziesz chciał stosowac inne, działające i sprawdzone środki, to niestety, ale w łysieniu trzeba zainteresowac się mocniejszymi srodkami. Już taki nasz, łysiejących los


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...