free web hit counter Skocz do zawartości
Luksok

Koniec sprzedawania leków na receptę bez recepty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów czy któryś z Was się orientuję co się stało na nowym jak i starym forum że poznikały oferty sprzedaży finasterydu?

Ostatnio pisałem do jednego z użytkowników starego forum i dostałem informację:

Witam czy zajmuje się Pan jeszcze sprowadzaniem leków na receptę?

"Nie ma takiej możliwości ani teraz ani w przyszłosci"

Wiecie może jaki jest powód takiego działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kupiłeś kiedyś w aptece finasteryd bez recepty? "Ci ludzie" co ogarniaj fina na forum pewnie mają dostęp do recept lub ludzi w aptekach. U Kane 1g 50 dolców. Chłopaki robią zamówienie Ru, więc może uda Ci się dołączyć. No i środki eksperymentalne, głownie Ru, zmniejszyło zapotrzebowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś ostatnio na maila pisał, że posiada na sprzedaż opakowanie z tym że teraz cena niemal się podwoiła bo coś koło 200 zł, co i tak w dalszym ciągu jest opłacalne. Jak chcesz info to na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł masz fina u Kane na 3 lata. Nie wiem tylko jak z czystościa tego u niego, ale jest to środek znany od lat, więc powienien być jak z apteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Panów czy któryś z Was się orientuję co się stało na nowym jak i starym forum że poznikały oferty sprzedaży finasterydu?

 

Ale tutaj sprzedają ludzie prywatnie - nikt tym nie handluje. Więc po prostu jak w danej chwili nie ma, to nie ma. Nikogo nie zmusisz do sprzedaży.

Pogadaj z lekarzem rodzinnym, wytłumacz mu, to może wysępisz receptę, bo w końcu masz powód (z moim lekarzem nie było problemów).

 

PS.

Pamiętam natomiast czasy, że nawet na allegro można było kupić minoxidil 5% (Rogaine, Kirkland), a nawet finasteryd (Finpecia itp.), ale później allegro się tym zajęło i teraz zamykają takie ogłoszenia.

 

"Ci ludzie" co ogarniaj fina na forum pewnie mają dostęp do recept lub ludzi w aptekach.

 

Starczy, że masz mamę, ciotkę, albo znajomą lekarkę. Przecież to nie jest aż taka ważna sprawa, że sobie załatwisz lek na włosy.

Ja też czasem sobie załatwiałem recepty na proscar, loxon 5% itp przez znajomych, a to tylko z tego powodu, że nie chciało mi się stać w kolejkach u lekarza rodzinnego, który i tak wypisałby mi receptę bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj otóż orientuję się któryś z Panów kiedy wygasa patent na dutasteryd (Avodart)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem odpowiedź od jednego z forumowiczów i wygląda na to iż jakaś "życzliwa" osoba z forum doniosła na niego, dlatego definitywnie zerwał ze sprzedażą leków na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj otóż orientuję się któryś z Panów kiedy wygasa patent na dutasteryd (Avodart)?

 

W listopadzie 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...