free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Ograniczanie DHT czynnościami dnia codziennego?

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma największy/znaczący wpływ na łysienie jeżeli chodzi o czynności dnia codziennego. Sex/masturbacja, siłownia, stres/depresja? Rzucam duta i boję się, że włosy mocno polecą, ale dłużej już nie mogę na tym gównie jechać. Tutaj chciałbym się głównie spytać doświadczonych userów o stres i depresję. Jak duży może mieć on (kortyzol) wpływ na tempo łysienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są akurat sprawy najmniej wpływające na łysienie poza tym nawet gdyby tak było wątpię czy byś ograniczył sex czy stres bo to są nieodłączne elementy naszego życia.

Możesz natomiast nie jeść słodyczy jeśli chcesz częściowo wspomóc walkę z łysieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno branie odżywek zwieksza DHT - badanie o kreatynie wrzucił kiedys na forum ziom. Koksy - to wiadome. Sama siłownia - to raczej wątpliwia sprawa, nie chce mi sie w to wierzyć.

Chec sexu/masturbacji to na pewno wpływ testosteronu, ale nie wiem czy jego pochodnej. Ja tam nigdy nie moge sie powstrzymac przed tym pierwszym Hamowanie tego, na pewno poteguje udział hormonów, wiec wg mnie lepiej sie wyszumiec i "zaspokoić".

A więc mysle ze koksy, odżywki i pakowanie chemii na włosy ( żele, lakiery - to raczej osłabia, a my łysiejący mamy juz słabe włosy ).


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się Tobie działo po ducie jeśli można wiedzieć. Sam go biorę co drugi dzień na przemian z finem. Jedynymi efektami ubocznymi kuracji jakie do tej pory udało mi się zauważyć są napady suchego kaszlu, ale to jest chyba bardzie spowodowane wpływem betametazonu na układ immunologiczny niż dutasterydem. Jeśli chodzi o ćwiczenia na siłowni, to u mnie nie miały one wpływu na wypadanie. Ręce miałem tak samo zasypane włosami ćwicząc, jak i teraz kiedy nie chodzę już na siłownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...