free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszał może ktoś o grzebieniach laserowych?

Ja niestety nie mam żadnych doświadczeń a w internecie jest naprawde mało opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich. Na forach o łysieniu jednak trochę już jestem.

 

Przyłączam się do pytania kolegi i proszę o opinie na temat grzebienia laserowego doświadczonych użytkowników.

 

Rozmawiamy pewnie o tym: http://hairmax.net.pl/

 

Co ciekawe grzebień, obok fina i minoksa, ma certyfikat FDA. Towarzystwo jest doskonałe, ale przeczytajcie poniżej.

 

There is a HUGE difference between a device being FDA Cleared (the company just has to prove to the FDA that it doesn’t harm consumers) and FDA Approved (which means it has been proven to successfully treat, diagnose, or prevent a medical condition).

 

Tak czy siak ma to działać na zasadzie stymulatora (coś ale minoks), ale bez skutków ubocznych. Jest w sumie niekłopotliwe w użyciu oraz tanie (używa się tego do 15 lat). Szału po tym nie ma, ale szału nie ma po niczym. Jeśli zatrzymałoby łysienie i lekko dogęściło byłoby optymalnie. Jest to raczej dla osób we wczesnej fazie łysienia, pierwsze prześwity.

 

Ogólnie jestem sceptyczny, ale czekam na opinie bardziej doświadczonych. Chciałbym ewentualnie dobrze wydać te 1800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podbijam.

 

Nikt nigdy tego grzebienia nie używał?

 

Prosiłbym o opinie osób, które używały tego 6 m-cy i dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem, ale słyszałem i czytałem, że to shit. Nikomu nic po tym nie wyrosło Ta aprobata na sprzedaż, to po prostu zezwolenie na handel vivacombem. Tak jak zauwazyleś - to różnica.

Jednak nie mogę stwierdzić osboiście, być może jest tak, że ludzie narzekają a nie stosują tego regularnie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem pewien na 99%, że to shit. Mimo wszystko dobrze byłoby poznać opinie kogoś kto poużywał tego z rok regularnie. Z Vichy wiemy, że to shit bo setki osób używały regularnie miesiącami i nic, z grzebieniem nie mamy takiego raportowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczucie mi mówi, że ten grzebień to zwykłe światełko za sporą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...