free web hit counter Skocz do zawartości
kameleon1900

S.A.F.E.R. w Polsce kto coś o tym wie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że metodą SAFER w Polsce a dokładnie we Wrocławiu wykonuje dr Kulczycka której klinika nazywa się "Dr kulczycka Centrum Estetyki"

cena od 3000zł za 200 włosów do 5000zł za 500 włosów.

Nie jest to drogo bo blizny się po tym bynajmniej nie ma a i sama metoda jest mało inwazyjna a zabiego ponoć trwa od 3 do 6 godzin.

Myślę że niebawem skusze się na to jeszcze w tym roku, wysłałem dzisiaj pierwszego maila do nich z kilkoma pytaniami i czekam na odpowiedź.

możesz wygooglowac sobię te klinikę, wygląda całkiem w porządku zarówno strona jak i sama doktor Kulczycka

 

ja sam nie chcę brać żadnych tabletek, posypek, maści czy jakiś spray-ów bo wiem że to mi zatuszuje na moment a dyskomfort że odleci zostanie przy mnie cały czas a przy przeszczepie to kilka dłuższych chwil i mam włosy do końca życia przede wszystkim bedą to moje włosy więc efekt jak najbardziej naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
200 - 500 włosów...

Brwi poprawiasz?

 

Podpisuję się pod powyższym. 500 graftów to jest tak naprawdę nic, a co dopiero włosów.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już miałem w grudniu zakola 600 grafów i to za mało.Dlatego szukam gdzie mi zagęszczą.Pierwsza odpowiedz jest raczej reklamą niż opinią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki chłopaki, dopiero co sie obeznałem w temacie, ja nie mam aż takich dużych zakol ale poprawki wymagają bo nie ma siły dużej kombinować z zaczeskami, pierwsza moja odpowiedz faktycznie wygląda teraz głupio bo faktycznie 500 to tyle co nic, w porównaniu do tego co można dziisja zrobić za granicą, niemniej jednak kolega pytał o te metodę więc ją po krótce przedstawiłem bo w ten sam dzien ich oferte przeglądałem,

 

pozdrawiam i życzę miłęgo dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę miała FUE - SAFER we wrześniu, po zabiegu, a następnie po kilku tygodniach chętnie wszystkim zdam relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aneccia5, kiedy dokladnie we wrzesniu bedziesz miala swoj zabieg u kulczyckiej? Bylas juz u niej na konsulatacji? podali tobiej akies konkrety ile graftow bede tobie robic itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabieg będę miała wykonywany w innej klinice, nie u Kulczyckiej, w poniedziałek 26.08 będę już znała termin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha 1000 graftów, byłam 2 miesiące temu na wstępnej konsultacji, na pewno zdam pełną relację już po wszystkim, wiem jak ważne to dla Was, ja czekam z utęsknieniem na spełnienie moich marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest równica między FUE a SAFER? czy tylko chodzi o to , że w SAFEr używa sie maszyny a w FUE robi się wszystko ręcznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

safer to jest mechaniczne fue przy uzyciu punch hair matic - urządzenie podobne do tureckiego micromotor , cena w polsce 4x drozsza niz w turcji , na dodatek nie potrafią posadzic porządnej ilosci graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś moze sie wypowiedzieć o tej metodzie przeszczepu ? Gdzie robił i jaki jest efekt po przeszczepie ? Czy istnieje ryzyko ze przeszczep sie nie przyjmie ? Oraz czy faktycznie nie widać blizn ? Zastanawiam sie nad przeprowadzeniem przeszczepu ta metoda. Mam 28 lat i mam strasznie przezedzone włosy z tylu, na gorze oraz zakola. Obecnie gole głowę na lysko. Strasznie mnie to wkurza i nie podoba mi sie dlatego bardzo proszę o wypowiedzenie sie osób które maja doświadczenie przeszczepu metoda safer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to nie znam nikogo kto robił tą metodą. Z tego co można wyczytać z ich strony to płacisz za włos a nie graty. Czyli wychodzi bardzo drogo a efekt kiepski. Ja odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam. Koleżanka żony robiła tą metodą brwi i jest zachwycona. żona namawia mnie na konsultacje w tej klinice bo podobno tam są szkolenia z przeszczepów włosów safer. Ceny są na pewno za graft a nie za włos i im więcej tym taniej, może się wybiorę ale na razie szukam info na internecie, u nas w Bielsku jest też handsomemen ale szef który ma od nich perukę wygląda jak w żółtej czopie, to już wolałbym być łysy jak kolano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta brzmi dość ciekawie o ile chodziłoby o ilość grafów to cenowo nie wyglądałoby to zle. Zwłaszcza że zabieg można kredytować i jest mniejsze ryzyko odrzucenia przeszczepu jak przy innych metodach. Ale jak na razie cisza czyżby nikt sie nie poddał temu zabiegowi ? aneccia5 miała zdać relacje i narazie milczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest mniejsze ryzyko odrzucenia przeszczepu jak przy innych metodach.

 

Skąd te dane?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odrzucenia przeszczepu?

Organizm nie odrzuca przeszczepów własnych tkanek, a tylko przeszczepy tkanek obcych, co nie ma miejsca przy przeszczepach włosów (mieszków włosowych).

 

Wysłane z LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam 40 lat, problem z łysieniem miałem od kiedy pamiętam. Szczególnie frustrujące były powiększające się z roku na rok zakola. Za namową kuzyna (on już poddał się zabiegowi) skorzystałem z zabiegu przeszczepiania włosów metodą SAFER. To jest niechirurgiczna metoda, dzięki której nie ma blizn, powikłań pooperacyjnych i nie ma ryzyka łysienia w miejscu pobrania mieszków włosowych. Robiłem zabieg w Osteomedzie (Krk), jestem bardzo zadowolony, polecam dla tych którzy wypróbowali już wszystkich sposobów, a nie chcą uciekać się do chirurgicznego rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam 40 lat, problem z łysieniem miałem od kiedy pamiętam. Szczególnie frustrujące były powiększające się z roku na rok zakola. Za namową kuzyna (on już poddał się zabiegowi) skorzystałem z zabiegu przeszczepiania włosów metodą SAFER. To jest niechirurgiczna metoda, dzięki której nie ma blizn, powikłań pooperacyjnych i nie ma ryzyka łysienia w miejscu pobrania mieszków włosowych. Robiłem zabieg w Osteomedzie (Krk), jestem bardzo zadowolony, polecam dla tych którzy wypróbowali już wszystkich sposobów, a nie chcą uciekać się do chirurgicznego rozwiązania

 

 

jak to "niechirurgiczny przeszczep" ?? taki sok pomarańczowy bez wyciskania pomarańczy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam 40 lat, problem z łysieniem miałem od kiedy pamiętam. Szczególnie frustrujące były powiększające się z roku na rok zakola. Za namową kuzyna (on już poddał się zabiegowi) skorzystałem z zabiegu przeszczepiania włosów metodą SAFER. To jest niechirurgiczna metoda, dzięki której nie ma blizn, powikłań pooperacyjnych i nie ma ryzyka łysienia w miejscu pobrania mieszków włosowych. Robiłem zabieg w Osteomedzie (Krk), jestem bardzo zadowolony, polecam dla tych którzy wypróbowali już wszystkich sposobów, a nie chcą uciekać się do chirurgicznego rozwiązania

 

 

Ale brzmi sztucznie... znów k... reklama i jak tu uffac ludziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Normalnie. Czy tak trudno rozpoznać spam ? Gość się rejestruje, chwali się bez dowodów jak to "ostatecznie rozwiązał problem łysienia" i tyle w temacie. Jeden post w jedynym celu.

Tak trudno rozpoznać, że to naganiacz ?

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...