free web hit counter Skocz do zawartości
kameleon1900

S.A.F.E.R. w Polsce kto coś o tym wie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest może ktoś na tym forum kto robił zabieg w klinice Osteomed w Krakowie? Mam na myśli przeszczep metodą SAFER .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy. Do tej pory byłem zalogowany na forum lysienie.info ale jest jakiś problem Czy coś wiecie na ten temat?

S.A.F.E.R to jest zabieg chirurgiczny. No i może sama metoda nie jest zła. Jednak rozeznałem się w temacie i wiem, że robią to zabiegi ludzie, którzy uczą się robić przeszczepy!!! Znam gościa, który robił u dr Kulczyckiej zakola 500 graftów. Po roku nic mu nie wyrosło a tył ma tak pokiereszowany, że widać blizny. Na brwi chyba wchodzi ok. 600 graftów. Więc wyobraźcie sobie efekty Poza tym reklamuje się w tv Ambroziak ale to też chyba jakaś parodia zabiegu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha 1000 graftów, byłam 2 miesiące temu na wstępnej konsultacji, na pewno zdam pełną relację już po wszystkim, wiem jak ważne to dla Was, ja czekam z utęsknieniem na spełnienie moich marzeń

 

Jak tylko trafiłem na ten post to z góry wiedziałem, że żadnej relacji nie będzie i się nie myliłem Zaskakująco często na różnych forach widzę tego typu gadkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy jest może ktoś na tym forum kto robił zabieg w klinice Osteomed w Krakowie? Mam na myśli przeszczep metodą SAFER .

Odpowiadam teraz, gdyż od teraz jestem, a widzę, że nie było odpowiedzi. Jestem po zabiegu u Pani Szlachcic. Jakoś w 2014 roku go miałem. Jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek nie wszystkie włosy mi się przyjęła. Mam wrażenie, że trochę w tym mojej winy bo pod prysznicem za bardzo "strupka" myłem i chyba za wcześnie odpadł. Mam przez to w tym miejscu malutki placek ale w porównaniu z tym co było, a co jest to przepaść. Jak się uda to w przyszłym roku idę jeszcze raz "pod skalpel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile graftow ? jaka cena za graft ? masz jakies zdjecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile graftow ? jaka cena za graft ? masz jakies zdjecia ?

 

Leon, tutaj masz bezpośrednio po zabiegu w tym OSTEOMEDZIE w Krakowie.

 

http://scr.hu/0e5dq/um4rz

 

Jakieś 2 babska tam się tym zajmują, a ta "gęstość" widoczna na zdjęciu mówi sama za siebie, widać 0 umiejętności partactwo i nic więcej, cena za graft 13 zł czyli o 0,5 euro drożej niż u Dr. Koraya Erdogana.

Nic mnie tak nie wkurwia jak dopuszczanie takich gamoni do robienia zabiegów, patrząc jak to wygląda bezpośrednio po zabiegu chciałbym na chwilę zostać Adolfem Hitlerem, który rzekłby do swojej świty nawiązując do personelu tej kliniki "Rozstrzelać"


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nic mnie tak nie wkurwia jak dopuszczanie takich gamoni do robienia zabiegów, patrząc jak to wygląda bezpośrednio po zabiegu chciałbym na chwilę zostać Adolfem Hitlerem, który rzekłby do swojej świty nawiązując do personelu tej kliniki "Rozstrzelać"

 

Podzielam Twoja opinie w 100 % a kolege zapytalem tak z ciekawosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo zdjęcie po operacji (chyba kilka dni, nie pamiętam). Widać na nim też w sumie jak było przed, a było kiepsko. Datę pomyliłem bo zabieg miał miejsce w maju 2013 i tym samym byłem pierwszym pacjentem, któremu go wykonano w tej klinice. Pani Dr Szlachcic uczyła się podczas tej operacji od Dr z Francji w związku z tym nie był to jakiś duży przeszczep. Mnie to wystarczyło. Na psychę wpłynęło bardzo pozytywnie!

 

Teraz już po 4,5 latach chciałbym znów spróbować. Była to najlepsza decyzja jaką wtedy w kwestii włosów podjąłem. Wcześniej się biczowałem jakimś specyfikami. O dupę rozbić. Mam tłuste włosy, dużo testosteronu i tego nic nie zmieni.

 

Z innej beczki. Ciekawostką jest to że łysienie ustało. Wtedy miałem 33, dziś 37 lat. Nie odnotowałem specjalnego progresu w tym kierunku dlatego będę chciał znów podziałać w tej klinice. Czytałem dziś tutaj o wyjazdach do Indii i nieudanych operacjach, do Belgii itp. Ja się pytam po co? Jak 20 km od domu mogę wszystko załatwić w kilka godzin.

operacja.thumb.jpg.c68579f7cf69c26e7eacc3e2e73022df.jpg

1609363947_Zrzutekranu2017-11-08o14_51_07.thumb.png.fe534c1b04b7ad8fb8a27e6c914dafd9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się pytam po co? Jak 20 km od domu mogę wszystko załatwić w kilka godzin.

 

 

poniewaz 13 zl to za duzo za taki kiepski efekt, za ta cene mialbys np w Turcji zabieg zrobiony za pierwszym razem idealnie, a teraz musisz poprawiac bo gestosc jest marna, a safer to jedna z gorszych metod mechanicznego fue

 

tak z ciekawosci ile miales przeszczeiponych graftow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci ile miales przeszczeiponych graftow ?

 

Nie pamiętam niestety, 400 coś. Ja jestem zadowolony. To co było planowane przed zabiegiem zostało zrealizowane w 100%.

 

Dlaczego uważasz, że to najgorsza metoda? Jaka wg. Ciebie jest najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stary na taki obszar lysienia jak Twoj potrzeba okolo 2500-3000 graftow zeby gestosc byla rowna z pozostalymi wlosami ktore zostaly, 400 gr na taki obszar to efekt zapalek wbitych w gowno poniewaz jest mega dysproporcja gestosci miedzy graftami a natywnymi wlosami, wiem co mowie bo mialem 700 gr na duzo mniejszy obrasz niz Ty w 2007 400 gr to mozna sobie przeszczepic jedynie na czubek nosa

 

 

 

Dlaczego uważasz, że to najgorsza metoda? Jaka wg. Ciebie jest najlepsza?

 

 

Poniewaz niszczy donor i jest slaby odrost nawet w porownaniu do zwyklego mechanicznego fue

 

na dzien dzisiejszy najlepsza metoda to manualne fue, zobacz temat dr Przybylskiego z Kalisza oferuja taka metode za 8 zl za graft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...