free web hit counter Skocz do zawartości
Member

Zamówienie RU/OC od Kane na teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamówienie ma charakter błyskawiczny ponieważ niestety kończą mi się zapasy. Jak ktoś chce to może się dołączyć.

Chętnych zbieram do końca tygodnia który się jutro rozpoczyna.

 

Tak więc jeżeli ktoś jest zainteresowany zamówieniem OC(-ethanol) lub RU od Kane niech się wpisuje w tym temacie i od razu najlepiej pisze maila z danymi na memberlys@gmail.com.

 

Ja wstępnie biorę 0,5g - 1g OC(-ethanol).

Także OC będzie na pewno zamawiane.

RU - musi być minimum chętnych na 10g

 

Ceny wstępnie takie jak na http://www.thekaneshop.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC stosuje około 3 miesięcy.

 

Odstawiłem RU bo wcześniej długo brałem fina, potem ru i trochę bałem się długo stosować blokery ze względu na upregulacje i że kiedyś to przestanie działać.

 

Nic mi nie leci a meszek to mam taki że jakby ściemniał to bym miał babyline.

Zamierzam jeszcze stosować i wskoczyć może na trochę większe stężenie niż 1%. Będę stosował dopóki nic nie będzie lecieć. Jakby co to wskakuje z powrotem na kuracje z ru.

 

Ogólnie to jestem zadowolony z OC, choć podchodzę do tego ostrożnie bo jeszcze nie tak dawno stosowałem ru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale skoro używasz blokery CRTH2, to chyba lepiej zainteresować się Larrea Tridentata (NDGA) (http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... TARTPAGE=2). Cenowo wychodzi bardzo tanio, a efekty powinny być lepsze ze względu na dodatkowe blokowanie IL-6.

 

Uważam że jest to lepszym wyjściem aniżeli OC, zwłaszcza ze względu na cenę. I fajnie by było gdyby u nas ktoś wiarygodny (jak Ty) to przetestował

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo wcześniej długo brałem fina

 

Pamiętam, że byłeś zwolennikiem fina. Jak długo brałeś, jakie miałeś efekty, dlaczego odstawiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem fina bo było ru....

Efekty po finasterydzie? No spowolniło mi łysienie ale czy całkiem zatrzymało to nie wiem. W każdym razie na finie dużo nie straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...