free web hit counter Skocz do zawartości
bobobo

Getfue poczatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Próbowałem juz mikropogmentacji teraz chciałbym zrobić zabieg fue w ilości 2500-3000 graftow. Po przeczytaniu wielu tematów zdecydowałem sie na getfue i planuje zabieg pod koniec czerwca lub na początku lipca. Jeśli ktoś chciałby również w tym terminie zdecydować sie na zabieg to niech pisze na priv lub w temacie, we dwóch zawsze raźniej i mozna tez dostać jakas znizke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze na Twoim miejscu poczekałbym na jakiś dobrze udokumentowany przypadek, bo teraz to może wyjść losowanie. Dodatkowo przy okazji skonsultował się z jakimś dobrym chirurgiem np Bisangą i zobaczył na ile Ci donor pozwoli, bo może się okazać że zrobią Ci super obniżoną linię NW1 a na resztę nic nie zostanie z donoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie najpierw sprawdz donor bo z tego co wiem ( relacje alexy i bpeak) getfue wogole nie sprawdza donoru pred zabiegiem i jest to conajmniej dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no własnie najpierw sprawdz donor bo z tego co wiem ( relacje alexy i bpeak) getfue wogole nie sprawdza donoru pred zabiegiem i jest to conajmniej dziwne

Ja napisałem do getfue, że gęstość mojego donoru to 60~70 gr/cm2 (konsultacje u Bisagna w Mariocie) - nie każda klinika chyba ma konsultacje w Polsce a ludzie jeżdżą tam robić przeszczepy. Dobrej jakości zdjęcia ze zbliżenia mogą dać pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze na Twoim miejscu poczekałbym na jakiś dobrze udokumentowany przypadek, bo teraz to może wyjść losowanie. Dodatkowo przy okazji skonsultował się z jakimś dobrym chirurgiem np Bisangą i zobaczył na ile Ci donor pozwoli, bo może się okazać że zrobią Ci super obniżoną linię NW1 a na resztę nic nie zostanie z donoru...

 

W getfue nie robią takich idiotyzmów, chyba nie to sugerowałeś rano przed zabiegiem przyszło do mnie 3 osoby: Dr Birgul Seringere (wykonywała zabieg), Dr Teoman (kasjer ) oraz Dr Svetlana (mówiła po angielsku). Dr Birgul spojrzała na moją głowę i narysowała linię, którą mam obecnie (mam jakieś tam zakola). Zapytałem Svetlany czy nie można by mi więcej włosów wszczepić w zakola, powiedziała że tak ale wtedy na tonsurze będę miał rzadziej. Chwilę pomyślałem i wybrałem zakola i gęstszą tonsurę - ostatecznie nie wiem czy dobrze no ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruje, po prostu moim zdaniem przy przeszczepach należy być bardzo ostrożnym i kierować się jedną ważna zasadą "Wybierz lekarza którego bardziej Ty potrzebujesz, niż on Ciebie". Na tą chwilę nie widziałem ani jednego dobrego zdjęcia z pełnym odrostem od getFue, pomijam te z ich strony, bo są za małe. Poczekałbym na pełny efekt np. Twój i wtedy się zastanowił. (mam nadzieję że będziesz mega happy i wtedy naprawdę będzie super, bo będzie tania klinika robiąca świetne rzeczy, za niską cenę, może to zrobi lekkie poruszenie )

 

Możesz napisać jak wyglądało to w Twoim przypadku w getFue, pojechałeś do nich i jak wyglądały konsultacje, wypełniałeś coś(typu jak wygląda łysienie w rodzinie itd...)? Jestem ciekaw jak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bpeak a czy wykorzystali twoj caly donor czy jeszcze można coś z niego wyciągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Panowie sytuacja wyglada tak jak na zdjeciu i podalem mniej wiecej jakiej lini oczekuje, jak uwazacie ile graftow potrzebuje?

4e832802df385c86.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e8 ... 85c86.html

 

W getfue nie policzą ci mnie niż za 3000 gr, więc masz niejako odpowiedź. Na twój obszar, 2000-2500 gr, 3000 będzie gęsto i szkoda donoru. Pewnie odpowiedzą ci również lepiej zorientowani od mnie.

 

PS

 

Również jak Ziom nie widzę tatuażu, śladu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuaz jest tylko gdy jest mocne oswietlenie to slabo widac, tak samo jak nie zgole glowy 2 dni to wlosy ktore mam sa bardziej czarne i widoczne a ze teraz nie wychodze bo jestem chory to tak to wyglada. Nie posiadam dobrego aparatu ale moze troche sie dopatrzycie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/caa ... e11a4.html

 

chce w ten obszar dac okolo 1500 graftow bo nie chce wydawac na to duzo kasy. Chodzi mi tylko o to aby przy tej lini z mikropigmentacji nie musial sie golic codziennie tylko zebym mogl zostawic okolo 1 cm. Kogo byscie proponowali czy Dr Lupanzula to dobry wybor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...