free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a więc łysienie dopadło i mnie mam 22 lata

Za czołem łysieć rok temu lecz w dość nietypowy sposób ponieważ włosy wypadały mi głównie z lewej strony na lewym zakolu, z prawej były nieruszone dermatolodzy podejrzewali łysienie plackowate lub łojotokowe.

Włosy wypadały w dość szybkim tempie lecz ciągle z jednej strony, można powiedzieć że łysieje niesymetrycznie bo od lewej do prawej strony

Jeden dermatologów stwierdził jednak u mnie łysienie androgenowe połączone z łojotokowym ponieważ na lewym zakolu mam zaczerwienienia takie jakby stan zapalny i przepisał mi propecie + loxon .

Stosuje więc Propecie + Loxon ok 10 mieś

szampon Seboradin na zmianę z Nizoralem

Efektów w zasadzie niema raz jest lepiej np włosy nie wypadają przez 2 miesiące ale potem przez dwa tygodnie wypadają garściami i łysienie postępuje odrostów brak.

Poradzicie mi co powinienem zrobić w takiej sytuacji czy zmienić kuracje wykonałem już wiele badań krwi badania tarczycy wszystko jest ok.

Z góry dzięki za odp pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza się, że ktoś łysieje szybciej na jednym zakolu, sam tak mam, prawe zakola mam z 2x większe od lewego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dociagnij kuracje do 1,5 roku, pozniej jesli nadal nie bedzie efektów zmień ją. Do Propeci dorzuciłbym minoxidil i Saba Gel lub Emu Oil.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...