free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

Volluma spray i podobe

Rekomendowane odpowiedzi

Volluma spray jak na filmiku widac efekt daje dobry lecz wlosy sa po nim matowe. Mozna z tym poradzic stosujac na to lakier powodujacy połysk.Wazna sprawa jest dobrze wybrany kolor. Ja uzywam brązowy ale porownujac do innych coverow to nanogen sredni brąz a hsr to ciemny braz. Podsumowujac dobrze maskuje ale nie jest on do stosowania na co dzien. Volluma spray jest to farba połaczona z mikrowłoknami ktora nie tak łatwo domyc ze skory głowy a tym samym moze miec negatywny wpływ na kondycje włosow. Z podobnych produktow jest jeszcze Mane - lakier ktorego nie stosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, wygląda niesamowicie:)) Czy mógłbyś zamieścić jakieś swoje fotki kawałka włosów z tym specyfikiem i bez? Ciekaw jestem jak to wygląda z bliższych odległości - jak łatwo to zdemaskować? Napisz jaki lakier stosujesz i czy faktycznie daje wystarczający połysk na te matowe włosy? Jaki jest w ogóle koszt tego volluma i na ile wystarcza? Jak spisuje się podczas kontaktu z wodą, np. na deszczu (nie spływa z głowy?:) Zaciekawiłeś mnie tym produktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volluma Spray kosztuje 119zł +przesyłka,jak chcesz to moge ci sprzedać nowy kolor ciemny brąz za 60zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo atrakcyjna, tylko kolor zdecydowanie za ciemny. Używałeś już w ogóle takiego sprayu? Dobrze się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko to bardzo zmyć z głowy tu duży minus ,oraz włosy są po tym matowe,ale jak ktos w tym nabierze wprawy to moze świetnie kryć ubytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciezko to bardzo zmyć z głowy tu duży minus

 

Dlaczego minus?:) W takim razie nie trzeba się chyba przejmować (jak z nanogenem) że jakiś deszcz spłucze to z głowy;] Czyli kąpać się z tym nawet można?:) A stosowałeś jakieś lakiery na połysk włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus dlatego ze ja lubie mieć świeze włosy ,tłuste wyglądają poprostu zle ,a pamiętam ze tego domyć za cholere nie moglem chyba przez 5 dni(zostawały czarne ślady na głowie) a myje włosy codziennie,nie stosowałem nic na połysk przy vollumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak myjesz włosy przykładowo pierwszy raz po użyciu Volluma, i nie chce się to dobrze zmyć, to w ręcznik też wycierasz ten spray? Bardzo brudzi? Czy tylko na skórze zostają ślady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jeszcze napisać jak z trwałością sprayu przy kontakcie z wodą? Czy lepiej trzyma się włosów niż nanogen? Podczas deszczu może spłynąć? Z tego co wiem to farba w tym sprayu plami skórę i trudno ją zmyć, ale jak się ma sprawa z mikrowłóknami na samych włosach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmyje ci tego deszcz nie ma szans,to jakby lakier koloryzujący włosy -farbuje ci równiez skóre ,zawiera dodatkowo te mikrowłókna ale są inne troche od tych z nanogenu .Trzeba uwazać jak tym psikasz bo mozesz sobie pofarbować ubrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za całe info. Właśnie wyczytałem, że nawet pływać z tym można - ale coś mi się nie chce wierzyć, że aż tak się trzyma;) No ale myślę że jest to środek warty zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nawet z nanogenem możesz wskoczyc do basenu jak chcesz zeby cie ratownik wypierdolił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...