free web hit counter Skocz do zawartości
peter

Czy to na pewno łysienie androgenowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest troszkę lepiej z tej perspektywy. Ja jednak bym nie czekał i dodał jakiś bloker, bo bez tego walka z adrogenówką nie ma sensu. Minox na niektórych działa świetnie nawet sam, ale do czasu

Jeśli nie chcesz ru, czy fina to dodaj spiro zewnętrznie (2x dziennie) i coś przeciwzapalnego


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić spiro i jak cenowo on wychodzi? Jeśli chodzi o coś przeciwzapalnego to Nizoral jest ok? Bo go używam. Chociaż ja nie mam żadnych stanów zapalnych. Nigdy nie miałem. Głowy mogę nie myć i kilka dni i nie mam przetłuszczających się włosów, nie mam swędzenia, łupieżu, nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jest ktoś chętny do zamówienia? Ja bym wziął trzy buteleczki na początek tylko dobrze jakby jeszcze ktoś się dołączył to by się koszty wysyłki podzieliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral jest raczej przeciwgrzybiczny.

Możesz do tego zestawu (minox i spiro) dodać emu oil codziennie na noc (on ma działanie przeciwzapalne też- tylko stosuj codziennie).


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jest ktoś chętny do zamówienia? Ja bym wziął trzy buteleczki na początek tylko dobrze jakby jeszcze ktoś się dołączył to by się koszty wysyłki podzieliło.

dołącz się do nas viewtopic.php?f=5&t=1010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...