free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

pomoc w dobraniu kuracji

Rekomendowane odpowiedzi

jakos tez zbytnio ich niewidze tylko kurw problem taki ze mama mowi o tym wszystkim ze wy jakies eksperymenty i cos tam pieprzy juz nie moge tu wytrzymac.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial swoj hajs to bym zamowil saba gel i ru a tak to musze wziasc od niej i sie pyta na co i przyjdzie mi do domu RU i saba i co bedzie sapac ze biore Bog wie co


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba będzie widzieć, że stosujesz to na skóre głowy? to raczej nie pomyśli, że to prochy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale hydrokortyzon to steryd przeciez -_-


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saba bym sprobowal jednak co on dokladniej daje ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fighter gdzie znajde jakies twoje fotki ?

Są w dziale dla zaawansowanych. Mogę Ci przesłać na PW jak znajdę czas.

Jak na Twój wiek to najlepsza będzie taka kuracja, którą poleciłem. Szkoda, że sam nie zarabiasz, bo taka kuracja to spory wydatek.

Ogólnie poczytaj forum, bo widzę, że o wszystko się tutaj pytasz, a odpowiedzi masz na wszystko w różnych tematach- jeśli nie chcę Ci się ich przeczytać to szkoda w ogóle zaczynać walkę


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a naprzyklad widzialem tutaj chlopak zaczal lysiec i brał fina jakiegos (propecia cos takiego) mial juz zakola itp i po takiej kuracji finem mial odrosty poprostu zakoli zero praktycznie i zeby to utrzymac np pozniej jakby zamienił propecie czy jakiegos fina na RU stosowal saba itp to jest mozliwosc to wszystko utrzymac ? poprostu zeby odzyskac co sie da finem a pozniej przerzucic sie na ru zeby nie bylo takich ubokow . pisze tak w caly swiat ale mysle ze zrozumiecie o co mi chodzi


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem czy RU to tylko bloker czy daje cos w poroscie .


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakbym mial swoj hajs to bym zamowil saba gel i ru a tak to musze wziasc od niej i sie pyta na co i przyjdzie mi do domu RU i saba i co bedzie sapac ze biore Bog wie co

Powiedz jej, że saba to taki żel przeciwzapalny, który wymyślili ludzie zza granicy. Ludzie o wiele mądrzejszy od statystycznego kieleckiego dermatologa. Ty i tak trafiłeś lepiej, niż ja, bo chociaż dostałeś Loxon 5%, mnie babka w przychodni NFZ dała 2% i powiedziała, że raczej nie pomoże

 

a naprzyklad widzialem tutaj chlopak zaczal lysiec i brał fina jakiegos (propecia cos takiego) mial juz zakola itp i po takiej kuracji finem mial odrosty poprostu zakoli zero praktycznie i zeby to utrzymac np pozniej jakby zamienił propecie czy jakiegos fina na RU stosowal saba itp to jest mozliwosc to wszystko utrzymac ? poprostu zeby odzyskac co sie da finem a pozniej przerzucic sie na ru zeby nie bylo takich ubokow . pisze tak w caly swiat ale mysle ze zrozumiecie o co mi chodzi

1. Propecja to wydatek prawie 200 zł na miesiąc. Mógłbyś się bawić z Proscarem dzielonym na części, ale mama raczej nie pozwoli Ci brać leków na prostatę.

2. fin to spore ryzyko, a im młodszy organizm, tym więcej ryzykujesz. Te skutki uboczne u 1% badanych to ściema i manipulacja danymi, w praktyce wychodzi o wiele więcej, niektórzy sugerują, że nawet ok. 20% Przykładowe skutku uboczne: ginekomastia (czyli rosną cycki), impotencja, bezpłodność, depresja itd. Oczywiście nie muszą wystąpić, ale mogą. Po odstawieniu teoretycznie ustępują, w praktyce różnie wychodzi - poczytaj.

3. RU i fin działają na podobnej zasadzie (blokowanie DHT), więc możesz zastąpić fina RU - wielu tak robi, ze względu na skutki uboczne fina. Saba to zupełnie inna bajka (zwalczanie stanu zapalnego).

4. O odrosty na zakolach bardzo trudno i na nie raczej się nie nastawiaj, bo się zawiedziesz. A już fin na pewno tego nie załatwi - ja po kilku miesiącach doczekałem się nielicznych, cieniutkich włosków na obrzeżach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystko to co wrzucaja na youtuba jakie to efekty maja bo propeci i po samym minoxie to bajeczki ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko to co wrzucaja na youtuba jakie to efekty maja bo propeci i po samym minoxie to bajeczki ?

Z tego co wiem, po loxonie można całkiem ładne efekty zobaczyć, ale problem jest z ich utrzymaniem. Minox (Loxon) + fin (Propecia) to sensowne połączenie (stymulator wzrostu + bloker DHT).

Sam minox bez żadnego blokera na dłuższą metę może się nie sprawdzić - chociaż dla mnie to teoria, jako że stosowałem loxon 2% raptem przez 4 tygodnie w trakcie których pogorszył mi się przód (może po prostu linienie, nie wiem), potem wziąłem się za fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie porownanie finasteryd szkodzi gorzej jak np sterydy ktore sa uzywane na siłce omka,deka,teśc czy cos ? o wątrobe glownie chodzi bo wiadomo ze jak sie cwiczy na silce i bierze sterydy to sie troszke w głowce pieprzy pod wzgledem jak sie zdenerwujesz to ciezko sie opanowac i wgl


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ojciec lysiał tez w mlodym wieku dorobil sie zakoli o cofniecia troche czupryny nie ma wianka nai nic zeby tam lysial z tylu glowy tyle ze on polowe wlosow gdzies mu tam z piecas buchał ogien i mu troche wypalilo jak sie popije to w dupie mam te wlosy ale jak wstaje rano to jakby mnie z krzyza zdjeli .


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyn slowem wszyscy mamy przeje..ane


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
viewtopic.php?f=6&t=480 chodzilo mi dokladnie o kuracje jego fin i minox i taki progres dlaczego to wszystko tak sie sypnelo gdyby odstawil fina i przeszedl na RU to utrzymalby to ?

RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto skorzystac z pomocy gabinetów trychologicznych. Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto skorzystac z pomocy gabinetów trychologicznych. Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

 

Marna reklama. WON.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto skorzystac z pomocy gabinetów trychologicznych. Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

 

Marna reklama. WON.

 

poczekaj user01. Jeśli zdaniem "nowego kolegi" warto skorzystać z gabinetów trychologicznych i skutkuje na niego taka kuracja to poprosimy o jej przybliżenie i najlepiej pokazanie zdjęć przed i po takiej kuracji. Nowy kolega na peeeeeewno nie robi bezpodstawnej reklamy jakiemuś gabinetowi, więc myśle, że bez problemu udowodni nam wyższość trychologii nad naszymi kuracjami. Z niecierpliwośćią czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...