free web hit counter Skocz do zawartości
krzyshake

19 lat - początek walki z łysieniem

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dlaczego jak mam pieniądze na przeszczep to go nie zrobić? Zdaje sobie z tego sprawe że po przeszczepie i tak dalej bede łysiał ale, puki donor jest dobry to trzeba działać, nie chce czekać na nw7

Bo donor nie jest nieograniczony i jak nie zatrzymasz łysienia, wylądujesz z NW7 i przeszczepionymi włosami z przodu, co będzie wyglądać... źle.

 

2. Jakie leki można brać po przeszczepie? Chodzi mi o infibitory typu fin czy dut.

Tylko sie nie denerwujcie że jakis 19 gnój chce przeszczepu prosze o rzetelne odpowiedzi, btw Nick powiedizał 3500 - 4000 grafs

4 tysiące grafów to dużo, a masz dopiero 19 lat.

Po przeszczepach zwykle polecają fina, bo pomaga utrzymać to, co się ma. Tylko że fin jest niebezpieczny, dut również.

 

3. Jaka jest wasza diagnoza?

Masz przerąbane jak wszyscy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheshire - Dziekuje za poswiecony czas

Na jednym przeszczepie to by sie nie skonczyło, niestety, ale świadomość chociaż roku spedzonego wyglądajac jak sie chce jest dla mnie wielką motywacją. ( nawet z dnia bym sie cieszył )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jednym przeszczepie to by sie nie skonczyło, niestety, ale świadomość chociaż roku spedzonego wyglądajac jak sie chce jest dla mnie wielką motywacją. ( nawet z dnia bym sie cieszył )
Problem w tym, że zanim wyglądałbyś "jak chcesz", potrzebowałbyś kolejnego przeszczepu. Wiem, że to kusi, ale myśl realnie. Najpierw skup się na zatrzymaniu tego, co masz i ew. odrostach a potem, jeśli sytuacja się ustabilizuje, myśl o przeszczepach. Teraz możesz zrobić sobie wizualną krzywdę, bo na "kolejne przeszczepy" prędzej czy później zabraknie Ci donoru.

W tak zwanym międzyczasie módl się, żeby HST nie okazało się ściemą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep odpada, jedynie kuracja, jak da zatrzymanie to bedzie wielki sukces i wtedy za 5-7 lat mozna by bylo o przeszczepie ewentualnie pomyslec. Lysienie w miare agresywne, wiec trzeba dzialac mocno i szybko. Kuracje zblizona do mojej bym polecal, czylu RU, Minox, Saba Zel i Emu. Ewentualnie jak nie narzekasz na brak floty to mozna dolozyc AHK-cu. Nic wiecej i lepszego na dzien dzisiejszy nie wymyslisz biorac pod uwage, ze fin i dut odpada oraz ciezko CB dostac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ja poleciłbym , jeśli masz na to finanse udać się do gabinetu trychologii. Mogą ci pomóc na miejscu, a jak nie to przynajmniej zbadają przyczynę i będziesz wiedzieć w jaki sposób sobie pomóc. Badania są robione przez specjalistów zazwyczaj mikro kamerami, mogą oni ci po stwierdzeniu problemu aplikować preparaty lub odesłać do konkretnego specjalisty np. dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już biegniemy tam wszyscy "Konrad".

 

A może by stworzyć jakąś większą grupę i wybrać się na badania, będzie pewnie trochę taniej! Kto chętny? Otwieramy listę? Może otrzymalibyśmy przy okazji zniżki na jakieś supernowoczesne i skuteczne leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=880

Stan jak u Ciebie tyle samo graftów. Masz wizualizację

 

Nie podpuszczaj go nawet na przeszczep. Bo zamiast pomoc to z czasem bys go skrzywdzil. Najpierw kuracja i zatrzymanie, po kilku latach mozna myslec o ht w innej sytuacji straci kupe forsy i donoru nie wystarczy jak jest tak agresywne, ze nic nie pomoze nawet zatrzymac!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=880

Stan jak u Ciebie tyle samo graftów. Masz wizualizację

 

Nie podpuszczaj go nawet na przeszczep. Bo zamiast pomoc to z czasem bys go skrzywdzil. Najpierw kuracja i zatrzymanie, po kilku latach mozna myslec o ht w innej sytuacji straci kupe forsy i donoru nie wystarczy jak jest tak agresywne, ze nic nie pomoze nawet zatrzymac!

 

W ogole mlodzi nie powinni robic ht w ogole, takie moje zdanie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W żadnych pseudo trychologów się nie baw, bo oni są zwykłymi akwizytorami, którzy tylko żerują na krzywdzie ludzkiej (szczególnie niejaka Trocińska z Warszawy). Zioła według mnie też Ci nie pomogą, więc szkoda kasy na skrzypowity, biotyny, saw palmetto itp. czy nawet polecane MSM. Ja wydałem tylko kasę i niczego nie zauważyłem.

 

Jak już bardzo chcesz spróbować utrzymać to co masz, to oczywiście korzystaj tylko ze sprawdzonych i opisanych kuracji na forum. Chociaż ja na Twoim miejscu ogoliłbym się i zapomniał o włosach. Jesteś jeszcze młody i masz możliwość wyleczenia się z obsesji o włosach. Zaoszczędzisz kasę, zdrowie, czas i dasz możliwość przyzwyczajenia ludzi do swojego nowego wyglądu. Na swojej drodze będziesz poznawał ludzi, którzy już będą znali Cię z nowego wyglądu. Ja się ogoliłem, a jeszcze rok temu było to nie do pomyślenia. Teraz tego nie żałuję. Żałuję tylko, że tak późno się zdecydowałem.

 

Na temat przeszczepów się nie wypowiadam, ale wiem, że jak się ogolisz i zapomnisz to włosach, to możesz zaoszczędzić naprawdę kawał forsy.....

 

Oczywiście fajnie byłoby mieć gąszcz włosów na głowie, ale ogolona głowa z powodu łysienia nie jest końcem świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurczę ja poleciłbym , jeśli masz na to finanse udać się do gabinetu trychologii. Mogą ci pomóc na miejscu, a jak nie to przynajmniej zbadają przyczynę i będziesz wiedzieć w jaki sposób sobie pomóc. Badania są robione przez specjalistów zazwyczaj mikro kamerami, mogą oni ci po stwierdzeniu problemu aplikować preparaty lub odesłać do konkretnego specjalisty np. dermatologa.

 

Dubel: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=889

 

Z resztą to twoje jedyne 2 posty.

 

W ogole mlodzi nie powinni robic ht w ogole, takie moje zdanie.

 

Chyba, że zrobi FUE takie żeby nie było widoczne. A potem będzie do końca życia golił na zero, ew doprawi braki przy pomocy mikropigmentacji.

Być może po konsultacji z pacjentami po FUE, a zgolonymi na zero oraz po konsultacji z klientami mikropigmentacji, jest to jakaś droga "na później".

 

Tak czy owak, bez farmakologicznego zatrzymania łysienia, przeszczep w tym wieku jest bez sensu. Bo wiadomo, że progres łysienia jest tu raczej murowany i może nie nacieszyć się nawet "1 rokiem" dobrego wyglądu (pełny odrost i odzyskanie formy włosów po przeszczepie, to nawet 2 lata).

 

PS.

Dodam, że przeszczep to jednak nie w 100% to samo co naturalne włosy. To ich imitacja, często bardzo dobra, ale jednak trochę się różni.

Być może gdyby chirurdzy mogli pakować nieograniczoną gęstość, nie byłoby różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże znam ten ból, też zacząłem już łysieć, jeszcze w szkole średniej Ciężko było się z tym pogodzić. Na szczęście niedługo przeszczep włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też zacząłem łysieć jak zacząłem Technikum,16 lat i łysienie.. do tego 0 wsparcia,tylko gadka,łysiejesz,Ty on łysieje... i pytania kiedy wyłysiejesz albo on za 2 lata będzie łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety też zacząłem łysieć jak zacząłem Technikum,16 lat i łysienie.. do tego 0 wsparcia,tylko gadka,łysiejesz,Ty on łysieje... i pytania kiedy wyłysiejesz albo on za 2 lata będzie łysy

 

Jak mnie takie otoczenie i taka gadka ludzi wk...lo ! Od dawna daja mi z tym spokoj, ale jak wdoczny progres byl bez dobrej kuracji to tylko ich wszystkich powybijac tacy sa upierdliwi i szczesliwi, ze kogos dopadlo cos czego oni nie doswiadczaja!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mnie też niszczą komentarze ludzi, chociaż gdyby nawet nikt mi nic nie powiedział to po prostu nie chce być łysy bo mi to nie pasuje. Jakbym sie wychował w innym środowisku typu blokersko kibolskim to pewnie codziennie bym chodził łysy i to z dumą, bo przeciez na ustawkach nikt mnie niezłapałby za włosy ;p ale no ze troche losy sie inaczej potoczyły i masz Ci babo placek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...