free web hit counter Skocz do zawartości
Szpyra

Łysienie czy po prostu cieńki włos? ZDJĘCIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Igor i mam 22 lata. Od zawsze wiedziałem, że mam cienkie i do tego lekkie falowane włosy, ale wydaje mi się, że z roku na rok robią się coraz rzadsze.Wszyscy mówią, że mam po prostu takie włosy czyli cienkie, falowane, ale za to dużo.Chciałbym się przekonać czy znajomi mają rację czy ja najzwyczajniej w świecie łysieje.Zapomniałem dodać, że tył i boki mam o wiele krócej ścięte niż góre. Oto zdjęcia;

 

http://imageshack.us/a/img203/5445/rnri.jpg

 

Jak widzicie nie tylko na bokach widać przerzedzenie, ale także lekko na środku głowy.

 

Dodaje jeszcze zdjęcie które robiłem bez lampy odbłyskowej, ale od razu spod żarówki;

 

http://imageshack.us/a/img822/9282/sxsr.jpg

 

 

 

i co myślicie? łysienie czy po prostu cienki włos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie widać (trochę długie włosy i nie widać nawet zakoli na tych zdjęciach), ale wg mnie raczej nie masz łysienia androgenowego.

 

Na cienkie włosy warto byłoby spróbować z biotyną (przynajmniej 5 mg) i MSM (1500 mg), może pomóc (to są suplementy).

Dobrze byłoby też zrobić badania krwi razem z badaniem TSH na tarczycę (ewentualna niedoczynność/nadczynność tarczycy ma znaczący wpływ na stan włosów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem badania krwi i wszystkie w normie, tarczyca takze. Zrobie wiecej zdjec z rana jak wstane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty zrobione parę minut temu, nie myłem ich od wczoraj rana i wczoraj rano nałożyłem na nie pianke. Przed zdjęciami tylko lekko je przeczesałem. DODAM, ŻE TYŁ I BOKI SĄ O WIELE BARDZIEJ ŚCIĘTE NIŻ GÓRA. I co myślicie? Cienkie włosy czy łysienie? Jak możecie zauważyć prześwity mam tam gdzie włos jest krótszy, i lekko przy czole, w jednym miejscu po prawej stronie.Dodam też, że moje włosy od zawsze dziwnie rosną.OD ZAWSZE miałem takie lekkie gniazdko nie na środku głowy, ale po prawej stronie.

 

 

http://img7.imageshack.us/img7/9426/05zu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rzadkie włosy i to bez dwóch zdań, ale czy to łysienie, czy Twoja normatywna gęstość to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to włosy zniszczone i osłabione przez chemie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to włosy zniszczone i osłabione przez chemie.

 

 

W sumie może być. Włosy prostowałem regularnie między 2010 i 2012, dodając do tego gumy, lakiery itp. Teraz prostuje raz na 2/3 tyg, ale pianka i guma są codziennie bo bez tego moje włosy wyglądają jak ulizany baran. To są / były moje boki w 2010 / 2011 roku, sam nie wiem czy coś się zmieniło;

 

http://img94.imageshack.us/img94/2210/nfi3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie lysiejesz

odstaw gumy i prostowanie. Dorzuc biotyne i msm w wysokich dawkach. Musisz poprawić kondycje wlosow, ale ta i tak nie jest zla. Ciesz się wlosami i nie zagladaj tutaj dopóki cos Cię zaniepokoi


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie włosy masz i tyle. Łysienia tu nie widzę.

Rób sobie raz na jakis czas fotki okolic zakoli (z tej samej pozycji) i porównuj. Jeśli to ma być androgenowe to tam się zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz rzadkie włosy i to bez dwóch zdań, ale czy to łysienie, czy Twoja normatywna gęstość to już nie wiem.

 

To są normalne włosy. KAŻDY ma prześwity, każdy. Nawet przy bardzo gęstych włosach przy obcięciu na krótko każdy ma prześwity.

 

Niektórzy naprawdę przesadzają po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...