free web hit counter Skocz do zawartości
mali118

28 lat lysienie od 19 roku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Myslalem ze nigdy nie zaloze tego tamatu ale niestety w ostatnim czasie sytuacja zmieniela sie o 180 stopni.

Krotko o mnie, borykam sie z lysieniem od 19 roku zycia problem dotyczyl tylko zakoli, w wieku 20-21 zaczolem stosowac propecie/proscar trwalo to 3 lata. Pod koniec kuracji czulem sie strasznie, wlosy na zkolach i lini wlosow nie odrastaly postanowilem zerwac z finem a ze moj ojciec mial tylko zakola ( teraz dziwnym trafem samistnie sie cofnely a wiem ze nic nie stosuje napewno) pomyslem ze i mi nic sie nie stanie i jakim cudem moze mnie spotkac cos gorszego, a jednak stalo sie z sprawa up regulacji po pol roku wlosy polecialy glownie z grzywki lekko tracac o czubek glowy. Przez ostatnie 4 lata nic nie stosowalem i sytuacja nie ulegala ostremu pogorszeniu, byla w miare stabilna az do teraz gdzie przez ostatni miesiac stracilem polowe wlosow z grzywki i strasznie mie tam piecze/swedzi znam to uczucie niestety i wiem co to znaczy. Wrzuce kilka zdj z przed miesiac ale na dniach postram sie dodac aktualne.

 

Pozdrawiam

IMG_20130625_112253.thumb.jpg.6f040bee2211388ba79d11a997c6f874.jpg

IMG_20130625_112328.thumb.jpg.86cdb4c4e580f2acdb5bf1a01a2b4e49.jpg

IMG_20130625_112520.thumb.jpg.d4db1179d413529f887e4f05a5209889.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies propozycje dot. kuracji? Raczej niechce juz fina bo oprocz up regulacji wydaje mi sie ze mam problem z prostata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czekam na odpowiedz w sprawie ru a o saba zelu czytalem wczoraj troche i jest on tylko na 2-3 miesiace bo pozniej uboczniaki wychodza nie wiem czy nie lepiej emu oil. Dodam jeszcze ze nie mam problemu z lojtokiem i lupierzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki to chyba jedyna mila wiadomosc w tym tygodniu jesli chodzi o stan wlosow ale aparat nie oddaje az tak zeczywistosci a dwa niedlugo wrzuce aktualne zdj gdzie juz wydaje mi sie nie jest tak wesolo. Jeszcze jedno mi sie przypomnialo czy myslicie ze hormon androstendion moze miec wplyw na lysienie? robilem w 2009 roku kompleksowe badanie hormonalne wszystko w normie oprocz andro norma 80-300 moj wynik 349, 3 miesiace temu zrobilem ponone badanie i byl tez odrobinke wyzej niz gorna granica normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz złej gęstości, może te zdjęcia tego dobrze nie oddają, ale gęstość pomijając zakola jest ok- sam taką mam, oczywiście nie są to mega gęste włosy, ale nigdy takich nie miałem- pytanie czy Ty miałeś?

Co do kuracji to rzeczywiście połączenie, które jest ciągle tutaj polecane czyli ru + saba. Nie ma żadnych szans, żeby Ci włosy na tych zakolach odrosły- niestety, za długo łysiejesz i masz je kompletnie łyse. Natomiast skoro u Cb tak wolno przebiega ten proces (łysienie) to myślę, że z ru i saba spokojnie do 40 dociągniesz z takim stanem co masz A ru z sabą mogą jeszcze zagęścić i na pewno pogrubić resztę włosów. Jeśli potem linia będzie Ci przeszkadzać to zrób sobie przeszczep i po kłopocie


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mialem slaba gestosc, nawet jestem umowiony na konsultacje z dr.bisanga w warszawie tylko teraz nie wiem czy jest sen cokolwiek dzialac bo kilka dni po umowieniu sie na kosultacje wlosy zazely sie sypac z grzywki mocno, ot taki zarcik przez matke nature. Na odrosty na zakolach nie licze co ciekawe nawet mi sie podobaja ale zastanawia mnie fakt czemu leci caly przod skoro ojciec ma wlosy podobne do Wodeckiego jak i reszta jego rodziny. Chce utrzymac to co jest, plus odzyskac to co przez ostatni czas wypadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec po co goscia pchac w sabe? Nie kumam po xo wyciagac za kazdym razem armate, utrzymac to powinien przy Ru, albo Cb, przy braku ubokow, dorzucic minoxa i nizoral i powinno byc ok, tym bardziej ze mozliwe ze samoistnie sie to zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi powiedziec po co goscia pchac w sabe? Nie kumam po xo wyciagac za kazdym razem armate, utrzymac to powinien przy Ru, albo Cb, przy braku ubokow, dorzucic minoxa i nizoral i powinno byc ok, tym bardziej ze mozliwe ze samoistnie sie to zatrzyma.

 

Po to, żeby zwalczyć ewentualny stan zapalny. Jak wiadomo nawet bardzo dobry bloker przy stanie zapalnym może nie pomóc. Przecież nie mówiłem, że ma stosować najmocniejszą sabe z betametazonem. Myślę, że saba z hydro stosowana na przemian z emu oil bedzie ok. Drugie wyjście to rzeczywiście CB-03-01, który działa blokując dht, przeciwzapalnie i stymulująco, ale jest problem ze sprowadzeniem tego do Polski- po ostatniej sytuacji nie polecam


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ru juz prawie ogarniete mam naidzieje ze za 2 tyg bede juz masowal tym skalp i do tej pory reszta wlosow mi nie wypanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byla pierwsza aplikacja ru w kb solution proporcje 57g/2.80gru czyli jakies 4-5%, bede stosowal tylko na grzywke 1ml zw strzykawki. Zmowilem tez saba zel z beta mysle ze w pon bedzie u mnie zobacze jak to bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...