free web hit counter Skocz do zawartości
Dominik1985

KOLAGEN NATURALNY pomaga walczyć z łysieniem!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

chciałbym się z Wami podzielić moim odkryciem!!! Mam 28 lat i dwa duże zakola oraz bardzo małą gęstość włosów (widać skórę głowy ) Koleżanka ze studiów namówiła mnie na zakup kolagenu naturalnego. Nie był to duży wydatek a starcza na długo. Do dokupiłem też żel kolagenowy, którym myję włosy (w normalnych szamponach jest za dużo chemii). Kupiłem ten zestaw nie będąc do końca przekonany ale to moja dobra koleżanka i uznałem, że gdyby ona w to nie wierzyła to by mi kitu nie sprzedała a jest ona osobą bardzo asertywną i byłe czego się nie ima. Po około 3 tyg. stosowania zauważyłem, że podczas mycia oraz wcierania kolagenu w skórę głowy na rękach zostaje mi wyraźnie mniej włosów!!! W tej chwili jestem po 3 miesiącach kuracji (z małą przerwą - wyjazd służbowy, zapomniałem go zabrać) i efekt mnie pozytywnie zaskoczył. Afro na głowie to jeszcze nie mam ale na zakolach pojawiają mi się włosy!!!!!!!!!!!!! Systematycznie ich przybywa!!!!!!!! Widziałem efekt stosowania takiego zestawu po 6 miesiącach (mogę przesłać foto) i jest rewelacyjny! Myślę, że warto! Zgłosiłem się do wspomnianej koleżanki gdyż kończy mi się kolagen a ona zaproponowała mi współpracę! Zgodziłem się zachwycony wynikiem działania produktu. W tej chwili jestem dystrybutorem i jeśli ktoś z forumowiczów chciałby nabyć taki produkt to mogę załatwić niezły rabat!!! Jeśli ktoś chciałby nawiązać współpracę to też jestem otwarty. Proszę pisać w razie zainteresowania kobierski.dominik@gmail.com PS. Produkt ma też inne zastosowania ale piszę o tym na co sam używam Może efekt nie jest natychmiastowy ale realny i nie trzeba wydawać fortuny! Ja się cieszę, że się wtedy zdecydowałem bo teraz mogę już cieszyć się efektami Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poprosimy o zdjęcia przed i po. Inaczej jest to kolejny nachalny spam marketingowy jakich setki było na forach o łysieniu. Moim zdaniem żaden kolagen nic nie da przy łysieniu androgenowym, bo niby jak ma to pomóc na genetyczne łysienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten kolagen jest tani to chyba tylko dla Ciebie ceny się wahają od 100 zł do 600 Za 30 ml 130 zł ładne zdzierstwo. I nie wierzcie temu kolesiowi dziwne że nie przesłał żadnych swoich zdj i to jest jego pierwszy post 100 % reklama. To samo pisze na innych forach jest tylko kopiuj i wklej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcie z ukazanym efektem działania. A co do komentarza, że jest to mój pierwszy post to przepraszam. Fakt, mogłem zacząć aktywność na forum od drugiego od razu :P Zdjęcie przedstawia męża mojej koleżanki a adres na nim zamieszczony jest do jej fanpagu nt. kolagenu. Postaram się na dniach wrzucić swoje foto z wakacji i aktualne. Teraz z powodu wyjazdu nie mogę ale na dniach wrzucę. Co do ceny kolagenu to podane przez kawaguchi kwoty są bliskie prawdy ale nie do końca. Tzn. Za 50ml (nie 30) kolagenu w wersji graphite (polecana właśnie do włosów, jeśli ktoś chce kupić do twarzy to rzeczywiście będzie to wyższa cena) cena katalogowa wynosi 107 zł. Takie opakowanie wystarcza na około 3 miesięcy więc nie uważam tego produktu za drogi. Jest to aktywne biologicznie białko a nie zwykły kosmetyk więc stąd ta cena. Poza tym tak jak już pisałem mogę załatwić rabat na produkt. Jeżeli łysienie ma podłoże genetyczne to kolagen również może pomóc. Mój ojciec też wyłysiał a ja mam już znaczną poprawę. Kolagen to białko (czyli najważniejszy budulec w naszym organizmie). 30% masy wszystkich białek w naszym organizmie to właśnie kolagen a w samej skórze jest to aż 70%. Polecam książkę dr Batieczko na temat kolagenu, jest tam wszystko dokładnie opisane jak on działa (trochę dużo terminologii z zaawansowanej biologii i chemii ale nawet ja sporo zrozumiałem a nie byłem orłem w tych dziedzinach:)) Dobra koniec tego pitupitu Jak zrobię foto to wrzucam a jak ktoś ma pytanie to proszę o maila kobierski.dominik@gmail.com

 

POZDRAWIAM

1631122932_Efektnagowie.jpg.64b43ca1fbb99d5405adbaf2dab5ea8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik = naciągacz

Gdybys miał jeszcze więcej niż te 2 posty to może ktoś by uwierzył.

Ja biorę kolagen wewnętrznie od jakieś 4 miesięcy i na łysienie to wogóle nie ma żadnego wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.google.pl/search?q=kobierski.dominik%40gmail.com&oq=kobierski.dominik%40gmail.com&aqs=chrome..69i57j69i58&sourceid=chrome&espvd=210&es_sm=122&ie=UTF-8Nasz specjalista od kolagenu bardzo dużo udziela się w Internecie i wszystkim proponuje rabat Człowieku nie zarobisz jeśli wszystkim sprzedaż w promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem tego przez około pół roku w wieku 17-18 lat (na początku łysienia). Zero poprawy. Nic, poza oczywiscie piękną, szklaną buteleczką i sporą ceną. Namówiła mnie na to jakas przyjezdna masazystka-rosjanka

Dominik, wybrałeś złe forum, tutaj sami wyjadacze


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wrzucam swoje foto z odrostem włosów na zakolu.

Mi to akurat pomaga. Powodem braku efektów może być niewłaściwe stosowanie preparatu.

SAM_4331.thumb.JPG.97a0069f65c4ed548a36743c2d935db6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zarosłeś


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to połowa kuracji dopiero ale przed jej rozpoczęciem miałem lotnisko A odnośnie komentarza o rabatach to kolagen nie jest moim źródłem utrzymania... A w necie się udzielam, fakt. Zabroni mi ktoś? Może po skończonej kuracji wrzucę foty ale nie obiecuję bo nie lubię się przekrzykiwać. Pozdrawiam wszystkich mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wrzuć zdjęcie przed kuracją, żeby można było porównać

takie zdjęcia nic nam nie dają

 

a co do zdjęć jakiegoś faceta, którego wcześniej wrzuciłeś to mam wrażenie, że stan mu się nie zmienił, ale za to oświetlenie na zdjęciach zdecydowanie


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjęć jakiegoś faceta, którego wcześniej wrzuciłeś to mam wrażenie, że stan mu się nie zmienił, ale za to oświetlenie na zdjęciach zdecydowanie

Jakos dziwnym trafem odczuwam podobnie heh

 

Dominik wrzuc fotki przed kuracja. Rzeczywiscie miałes lotnisko ?

Russian_Air_Force_Sukhoi_Su-27_(Su-27S)_last_day_Stargard-3.jpg


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...