free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Jak zwiększyć zarost na twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Jak to jest z zarostem na twarzy? To samo co na głowie, tzn. ciężko zokolwiek ruszyć, jeżeli w wieku 19 lat zarost po bokach twarzy jest mizerny?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, tego raczej nie przyspieszysz. Jak poszukasz w sieci to czasami próbują z minoxidilem 5% i nawet fajnie się niektórym zagęszcza, ale jest to efekt dopóki stosujesz. A z tego co czytałem stosowanie minoxa na policzki jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż na głowę jak chodzi o uboki. Także niech sobie to rośnie w swoim tempie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś foty robiłeś/robisz? Może powiesz coś więcej? Jakie efekty i jakiego minoxa używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjec nie robilem bo na zaroscie az tak bardzo mi nie zalezy. Co zauwazylem? na jednym policzku widac juz linie z jaka bedzie przebiegal zarost oprocz tego stal sie bardziej twardszy i wloski maja kolor czarny a wczesniej mienil sie w rudowo-brazowo, zauwazylem tez zwiekszone wypadanie wslosow na glowie nie wiem czemu ale jestem bardzo wyczylowny na minoxa kiedys uzywalem na linnie wlosow to po dwoch tyg. juz mialem lnienie. Uzywam kirkland 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjec nie robilem bo na zaroscie az tak bardzo mi nie zalezy. Co zauwazylem? na jednym policzku widac juz linie z jaka bedzie przebiegal zarost oprocz tego stal sie bardziej twardszy i wloski maja kolor czarny a wczesniej mienil sie w rudowo-brazowo, zauwazylem tez zwiekszone wypadanie wslosow na glowie nie wiem czemu ale jestem bardzo wyczylowny na minoxa kiedys uzywalem na linnie wlosow to po dwoch tyg. juz mialem lnienie. Uzywam kirkland 5%

 

Minoxidil może przeniknąć do krwiobiegu, a co z tym związane działać systemowo, także linienie na głowie teoretycznie jest możliwe.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...