free web hit counter Skocz do zawartości
blady1989

24 lata łysienie od 18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

śledzę forum od jakiegoś czasu i po przeczytaniu kluczowych tematów postanowiłem podjąć kolejną walkę wcześniej stawałem różne czasem nawet śmieszne metody jakie znalazłem (np zabieg pobudzenia mieszków włosowych prądem ) potem stosowałem środki Caduta np ten http://www.orisingsklep.pl/pl/p/Olejek-Caduta-przeciw-wypadaniu-wlosow-30ml/136, http://www.orisingsklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-Energetica-D-150ml/197http://www.orisingsklep.pl/pl/p/Complex-A/194http://www.orisingsklep.pl/pl/p/Plyn-wzmacniajacy-Caduta-przeciw-wypadaniu-wlosow-100ml/139http://www.orisingsklep.pl/pl/p/Szampon-Caduta-przeciw-wypadaniu-wlosow-500ml-/131 co do tych środków pomagają przy oczyszczeniu skóry głowy usuwaniu łojotoku itp. teraz chciał bym dołaczyc do tego bo mam jeszcze trochę tych kosmetyków Ru jako bloker (nigdy nie używałem żandego blokera) + saba z beta

co o tym sądzicie co jeszcze polecacie

fotki głowy i resztki włosów w załącznikach

DSCN1276.thumb.JPG.7083768afdae2774c94eb8bdf2148caa.JPG

DSCN1275.thumb.JPG.ecfcbe26a9551bd4e2dd91e966f79fe5.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kuracja jak tu chlopaki daja to idzie tu cos przygescic wlosy jeszcze tak mi sie wydaje


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze łysienie postepuje u Ciebie w taki sposob, ze mozna je jeszcze zatrzymac/odwrocic. Napisz jeszcze jak dlugo lysiejesz i jak to jest w rodzinie. Proponowabym Ci swoja kuracje (patrz opis). Ru+Saba sa ok, ale nie wolno zapominac o ketokonazolu no i przede wszystkim minoxidilu. Od wewnatrz biotyna nie zaszkodzi.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łysieje co najmniej 4 lata w rodzinie mam łysych i nie więc loteria, staram się imitować od jakiegoś czasu twoją terapie nie mam tylko jeszcze Saba zaraz będę zamawiał i to, co do keto nizoral bedzie ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral jest ok. Biotyna tylko z Swansona lub Puritan's Pride. Ja biorę jeszcze cetryzyne (alertec/zyrtec)


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Loxon 5% i nie mam nic takiego myślę ze RU tez nie powinno czegos takiego wywoływac.W jakim pojezdzie i stęzeniu stosujesz RU ? ile Loxonu (ml) ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to istotne ale boli mnie tylko lewa strona ...ru około 5% teraz zrobiłem trochę mocniejsze, loxon daje kilka pisknięcie tam gdzie mam mało włosów czyli na pół głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mocniejsze to znaczy ile mocniejsze bo to jest wazne tak mi sie wydaje.RU powoduje skutki uboczne przy jakis niestandardowych pojazdach lub przez siebie wymyslonych.Ale w postaci takiej to dziwne troche moze sie gdzies uderzyles xD


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z 7 % czytałem ze ludzie na zachodzie robią czasem mocniejsze i wszytko jest ok, wydaje mi sie ze to bardzje loxon bo mam bardzo kiepskie ciśnienie chyba bede musiał wybrać sie z tym do lekarza, nigdy nie miałem problemów z ciśnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez niby mowia o Loxonie ze akcja serca przyspieszona itp ja nic takiego nie mam po bieganiu minuta odpoczynku 116 uderzen na minute w spoczynku od 58-62 jest to bardzo dobre tętno.Kazdy ma inne predyspozycje


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...