free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

Miniaturyzacja wlosa

Rekomendowane odpowiedzi

Co aby zastopowac miniaturyzacje RU zrobi robote odrazu czy cos do RU bedzie trzeba dorzucic ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMU od zioma masz na mysli ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co aby zastopowac miniaturyzacje RU zrobi robote odrazu czy cos do RU bedzie trzeba dorzucic ?

 

Zależy od dawki, czystości, dobrej bazy i częstotliwości stosowania. Powinno dać radę jeśli jesteś sumienny, ale 100% gwarancji ci nikt nie da i może się skończyć tylko na spowolnieniu. To jest sprawa indywidualna.

 

Możesz dorzucić fin/dut wewnętrzne, albo zamiast RU stosować silniejszy CB lub naprzemian z nim. Ale najpierw po prostu spróbuj i sprawdź, jak na ciebie działa.

 

PS.

SABA i stymulatory warto stosować przynajmniej przez jakiś czas razem z RU, by wzmocnić włosy i ograniczyć stan zapalny. Później można ew odstawić, ale należy robić to stopniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bede mial zamiar stosowac przez jakis czas RU z CB na przemian co 2 dzien;]. Co do Saba to moim zdaniem jak ktos stosuje sam RU to przydal by sie Saba z 2x na tydzien chociaz a jak jest CB to juz o Saba mozna zapomniec. Takze wiele zalezy od kuracji , kto jaka droge wybierze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale SABA raczej nie można stosować przez cały czas (tzn długotrwale, latami), z uwagi na zawartość leków sterydowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB jest drogie i trudno dostępne podobno


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@Lion: Nawet z hydrokortyzonem i w małych dawkach? (ok. 0.4 ml dziennie)

 

Tego ci nikt nie powie na 100%, wiadomo, że długotrwałe stosowanie sterydów powoduje np cieńczenie skóry.

Wiadomo jednak też, że SABA zawiera tretinoin'ę (kwas retinolowy) żeby ograniczyć ten efekt, ale nie wiadomo czy pozostanie to bezpieczne w perspektywie kilku/kilkunastu lat w danym przypadku.

 

Najlepiej samemu stosować i zwracać uwagę na ew zmiany skórne. Fakt faktem, że hydrokortyzon to najsłabszy, a przez to najbezpieczniejszy steryd stosowany w SABA.

Jeśli jednak poczytasz relacje osób stosujących hydrokortyzon, to zobaczysz, że tolerancja na niego potrafi być bardzo różna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszę z tym RU najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu juz ciekawe jak bedzie z efektami mam nadzieje ze pozytywnie minoks dziala na mnie swietnie bo dawal odrosty jakies bez blokera mysle ze z bedzie lepiej i ze RU bedzie dzialac dobrze jak RU podziala to bede myslal o AHK i podobnych Saby nie chce ze wzgledu na ten hydrokortyzon bo to jednak steryd jest a ja jestem sportowiec i ciekawe co by bylo jakby mi wyszlo w testach olimpijskich ze posiadam taka substancje


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saby nie chce ze wzgledu na ten hydrokortyzon bo to jednak steryd

 

Jest to słaby steryd i nie doustny, tylko zewnętrzny. Ja dostałem hydrokortyzon z BHR do stosowania na obszar dawczy po FUE. Z resztą wielu chirurgów go daje swoim pacjentom.

Stąd nie ma co siać paniki, bo to nie jest znowu aż takie mocne. Ja tylko pisałem o ostrożności przy długotrwałym stosowaniu (przez kilka lat).

 

a ja jestem sportowiec i ciekawe co by bylo jakby mi wyszlo w testach olimpijskich ze posiadam taka substancje

 

Powiedz, że masz ograniczoną łuszczycę owłosionej skóry głowy i musisz stosować. Zapytaj się osoby kompetentnej czy będzie to miało wpływ, podając oczywiście stężenie i zakres stosowania.

Nie musisz się przecież przyznawać, że to na łysienie.

 

PS.

Ja sam miałem łuszczycę na samych tylko łokciach, gdzie stosowałem lokalnie sterydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie moge przyznac ze i na łysienie tak jak komus cos nie pasi to mozna w zeby dac bo ze ktos łysieje to nie jest jego wina tylko genów hydro tez kiedys bralem tylko nie pamietam jak juz to bylo w jakiej postaci jak mialem ataki dusznosci za małolata napewno to bylo hydro od Jelfy taka ampulka ktora sie dawalo do inhalatora


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ze skora glowy raczej nie bylo problemow.Mam trądzik rowniez i przy nawrocie jego wyskakuja mi krosty na skorze glowy i czasem to swedzi jak sie podrapie to bardziej i nie wiem wlasnie czy to bedzie mialo jakis wplyw co do dzialania RU ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...