free web hit counter Skocz do zawartości
brunoyzf

Doping-Testosteron

Rekomendowane odpowiedzi

witam!trenuje juz 3 lata na silowni ale zastanawiam sie nad sterydami!mam pytanie czy ktoś z was bierze lub brał?? sterydy różnego typu? jesli tak!! to jak u was wygladala sytuacja z włosami??? bo chciałbym jak najlepiej sie zabezpieczyc przed wzmożonym wypadaniem włosów...a moja kuracja wyglada nastepującą dutasteryd co 3 dni loxon z flu 2 razy dziennie do tego Ru 0.400g na tydzien dodatkowo nizoral w kremie raz dziennnie iiii na koniec biotyna 5mg ....

hmmm mojego punktu widzenia wydaje mi sie ze nie powinno nic wypasc przy takiej artylerii a wy jak uwazacie PAnowie?^^

no ale okey lecimy dalej z tematem :DD

Sterydem ktorym jestem tak zainteresowany jest to Enantat Testosteron - czas cyklu ma trwac jakies 15 tyg strzały co 3 dni bo inaczej jak to kolega Kulturysta(15 lat doswiadczenia instruktor Fitness) powiedział nie ma sensu brac sie za sterydy...minimalna zabawa to pół grama w 1 cm - 250 g czyli teoretycznie 2 cm na tydzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty szukasz jakiś mocnych wrażeń z lekami? Przecież to nie są zabawki, człowieku takimi kombinacjami możesz sobie zdrowie zniszczyć. Dutasteryd co 3 dni, flutamid i RU? Co jeszcze lol...

No chyba, że ten post to jakiś żart jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to smiesznie zabrzmiało... ale to jednak jest prawda...gdybym nie bral duta przez 3 lata to pewnie bylbym lysy jak kolano....chodz mysle w przyszlym roku zrezygnowac z duta i leciec na samym ru ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do tego co bierzesz dorzucisz jeszcze sterydy ktore maja Cie wspomoz na silce to sobie mozesz zaczac kopać powoli dołek do tego nie robi sie cyklu na sterydach w oparciu na testosteronie testo to podstawa kazdego cyklu wiec nie wiem kto Ci nawciskal ze tylko to wezmiesz i Cie rozjebie jak hardkorowego


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie przeciesz wew biore tylko duta co 3 dni i tyle to co moze sie stac? jeszcze nikt nie pierdoln@ł od stosowania zew ru oraz minoxa z flu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to możesz ewentualnie RU dorzucić wg mnie. Flutamid to już przesada. A minox nie jest taki fajny jak się wydaje, stosowanie dwa razy dziennie na czystą suchą skórę zabiera na prawdę dużo czasu jeśli stosujesz go długo. A jedyny sens to stosowanie go ciągle, przez lata.

 

I stosowanie duta co 3 dni przez długi czas jest raczej niebezpieczne. Tak to można przez chwilę stosować, później powinno się przejść na 1x na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale Panowie przeciesz wew biore tylko duta co 3 dni i tyle to co moze sie stac? jeszcze nikt nie pierdoln@ł od stosowania zew ru oraz minoxa z flu

a na przykład kolego możesz się nie odblokować. To się może stać że już nie będzie stać.

 

Poza tym trzy lata i koksy? Wiem że tak jest moda, ale trzy lata to absolutnie nic. Potrafię zrozumieć zawodowców, ale ludzie którzy ryzykują swoje życie seksualne bo im się nie chce pracować wystarczająco ciężko, albo dopracować diety nie zrozumiem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sucho nigdy nie zbudujuesz dobrej sylwetki ..tak jak na sterydach..takie są realia i nikt tego nie zmieni...i tyle w .temacie.... zresztą tak naprawde mało wiesz o tych specyfikach ....dlatego polecam swietny film dokumentalny jak to jest naprawde z tymi sterydami...http://www.youtube.com/watch?v=BTnb0SJmtNY < polecam>....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na sucho nigdy nie zbudujuesz dobrej sylwetki ..tak jak na sterydach..

Zależy jaka sylwetka jest atrakcyjna dla kogo. Nie patrz na innych przez pryzmat siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zalezy.... u mnnie tragedii nie ma ..bo doszedlem do 43 w bicu klatka 119 dodatkowo na klate wyciskam ok 150kg ...waga 90 kg takze nie jest zle ...ale moze byc jeszcze lepiej dlatego chcialbym sprobowac...przygode saa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brunoyzf nie pytaj sie innych twoje cialo twoje zdrowie twoja lysina nikt garancji Ci nie da ze na cyklu lub po nie wylysiejesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kazdy ma inaczej..lecz ciekawi mnie czy są osoby na tym forum ktorzyy bioraa saa a przy okazji stosuja ruu oraz biorą naprzyklad fina lub duta...i jak to u nich wszystko wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zalezy.... u mnnie tragedii nie ma ..bo doszedlem do 43 w bicu klatka 119 dodatkowo na klate wyciskam ok 150kg ...waga 90 kg takze nie jest zle ...ale moze byc jeszcze lepiej dlatego chcialbym sprobowac...przygode saa...

 

No to jak wyciskasz 150 po 3 latach przy wadze 90 to jesteś niesamowicie uzdolniony w sportach siłowych i sterydy powinnieś zostawić sobie na czas kiedy bedziesz już zawodowym trójboistą siłowym (bo taki talent szkoda by zmarnować na coś tak pedalskiego jak trenowanie dla wyglądu.). Według standardów Ripptoea kwalifikowałbyś się do Elite.

 

W takim razie Twój martwy ciąg masz pewnie na poziomie około 270 kilogramów?

 

Wrzuć filmiki, chętnie zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co czlowieku nie musisz mi wierzyc....zreszta nie interesuje mnie zbytnio bicie jakis rekordow po prostu jeden wyciska wiecej drugi mniej,,,,nie moja wina ze niektorzy bez obrazy jak zaczynaja przygode na silowni...to zaczynaja od wyciskania samej sztangi... a jesli chodzi o martwy ciag to zadziwię Cie ...:

 

MArtwy ciąg4x140 takze daleko mi do twojego wymarzonego rekordu

 

Przysiad 4x155

 

ale jak mowilem to nie jest istotne,,,chciałem Sie tylko zorientować czy ktos już mial przygode z saa i tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...