free web hit counter Skocz do zawartości
erdo

Laserowe kuracje przeciw wypadaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostalem dzis na skrzynke ciekawa oferte z Groupona: Pakiet zabiegów (stymulacja laserem LED Hair, masaż głowy głowicą stymulującą, ampułka przyśpieszająca wzrost włosów) x5 za 150zł.

 

Zapewne wiekszosc z Was ma pojecie o czym mowa. Moje pytanie jest wiec takie: Warto? Rzeczywiscie to pomaga? Mam 24 lata i powoli wlosy zaczynaja leciec (zakola) ale nie na tyle zeby stosowac drogie specyfiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie słyszałem jeszcze żeby komuś to pomogło, choć było o tym głośno na forach parę lat temu (te słynne HairMax LaserComb'y).

Dr. Feller (znany amerykański chirurg) stwierdził wręcz, że światło lasera ulega rozproszeniu w kontakcie ze skórą i nie może działać bezpośrednio na mieszki włosowe wgłąb niej.

 

Był też kiedyś program w amerykańskiej TV i jakoś nie było telefonów od ludzi z efektami (dzwonili tylko coś zapytać, paru ludzi), co również nie świadczy dobrze o laserze.

 

Gdyby to działało, to biorąc pod uwagę pieniądze jakie wydajemy, niejeden z nas miałby LaserComb'a w szafce już dawno, a zabiegi laserowe byłyby szeroko omawiane.

Ale jest jak jest i o efektach wśród forumowiczy ni widy ni słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...