free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Planowane ht w Getfue - wasze porady

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: jeśli fotki odrazu nie wchodzą zróbcie kilka razy odświeżanie.

 

Przymierzałem się już wcześniej w tej klinice na początku nowego roku, także już coraz bliżej stycznia, ew. lutego, dlatego gorąca prośba o podpowiedzi co do racjonalności mojego wyboru.

Mam 32 lata, łysienie mam powolne (choć myślę że do 40-stki góra bedzie rzadka), ubytki widoczne na zdjęciach, czyli głównie celem jest odbudowa zakoli i zagęszczenie obszarów które w najbliższym czasie mogą się przerzedzić, czyli mowa o samym przodzie głowy. Gestość 70-80 gr/cm2.

Dlaczego getfue wiadomo, mimo że mógłbym wydać więcej to chciałbym to zrobić maksymalnie rozsądnie. Ponieważ cenię również donor, jego gestość i wygląd planuje przeszczepić maksymalnie 2500-3000 graftów ale prosiłbym również was ocenę mojego stanu i czy rzeczywiście jest to dobre rozwiązanie bo mam na uwadze że prawdopodobnie też zrobię przeszczep tylko że już w innej klinice tzn. lepszej i droższej aby ten donor optymalnie wyeksploatować. Jest to takie przejściowe rozwiązanie, tanie i w miarę oszczędzające donor. Ponieważ w tej klinice można zasugerować o obszarach użytych do ht myślę że pobranie włosów z tylnich bocznych obszarów bedzie ok ponieważ z uwagi na widoczne ubytki po pobraniu te obszary golę najkrócej a tył chcę zapuścić. Co o tym sądzicie ?

 

Podsumowując moje cele to:

- odbudowa zakol (żołty kolor) i dogeszczenie obszarów zaznaczonych na zielono

- pobranie donoru (na czerwono) z tylnich bocznych obszarów (tył zostawiam), ponieważ boki gole krótko a tył bedzie dłuższy - fryzura podobna do majette

- planowana ilość to max 2500-300 graftów

- gestość to 70-80 gr/cm2

 

 

 

 

 

evu1.jpg clgl.jpg

 

7sqn.jpg pqwe.jpg

 

fl67.jpg msm4.jpg

 

 

 

i1dz.jpg yqh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe , u Ciebie dosyc strategiczna rozgrywka ale porada jednego z uzytkownikow ze mlodosc szybko mija i niewarto byc lysym ...to pewno raczej zabieg na tak.

Tyle ze hmm....wlasciwie problem masz niewielki przednie D sie chyba lekko przerzedza, wraz z postepujacymi obszarami najbardziej newralgicznymi [zakola] . W wieku ktorym jestes widac wlosy sa wytrzymale na DHT , a ponoc co do 45 nie wypadnie to w wiekszosci zostaje.

 

Problem polega na tym ze suma sumarum pasowaloby pokryc rownomiernie caly obszar az do wysokosci uszu

[3000 gr minimum?]..[no bo jak inaczej ...owe D ] a u Norda sporo sporo tego wlosa jeszcze ostalo ... [ To co on ma pokryc same zakola[nie bedzie potem ewentualnie problemu?] , a jesli jak pisze z dogeszczeniem srodka to czy nie uszkodzi sie grafow ,ktore obecnie egzystuja [w sumie u mnie chyba ok to wyszlo]

 

Mysle najlepsza opcja bylaby ...calosc do uszu [D] pokryc ...tak mi sie wydaje niewiem....mozna sie pobawic w analityka ; )

...ciekaw jestem co inni maja do powiedzenia ...wypadaloby tylko rozwijac nieco wlasne wypowiedzi ,wraz nawet ze smialymi tezami ...cus jak w ruletce , kiedys sie okaze.

 

..czy tez opcja jest ,ze jednak ma czekac az wiecej poleci.....

 

{Przypominam ze oficjalnie u mnie z 3900 gr 20% zabrala korona }

 

A donoru hehe to widac ze masz ze 10 tys grafow lekka reka [tzw siersciuch] . Ja to bym jesli bylaby taka mozliwosc i o ile jest to tej samej jakosci wlos ..poprosil o ekstrakcje tu z obszarow szyji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbiłeś mnie tym sierściuchem heh

Z tym uszkodzeniem istniejących graftów to pierwszy raz słyszę ale z tego co wiem u cb też były wszczepiane w okolicach istniejących włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czy nakuwanie otworów pod nowe włosy tą maszynką to dobre rozwiązanie bo widziałem opinie że tylko ręcznie powinno się to wykonywać. Niech ktoś mnie przekona bo cały czas się waham :/

 

Ps. Alex jeżeli możesz to wrzuc donor przy dłuższych włosach bo tylko widziałem zgolony do 3mm. Zapuszczałeś już tył, jak to wygląda u Cb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to niby straszne mechaniczne.. to masz igle ..na koncu jakby malej recznej maszynki w ksztalcie dlugopisu ,piora ..te igielke przukladasz pod odpowiednik katem , wybierasz dokladnie miejsce i klikasz przycisk ...w tym momencie igla sie wysuwa ustawiona dokladnie na stala stala glebokosc i robi idealny otworek jaki chcesz ....wiec niewiem co mialoby byc niby to lepsze w recznym wbijaniu sie w skore i kazdorazowym "celowaniem" np w glebokosc naklucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poczekałbym na 2-3 efekty końcowe od różnych pacjentów i ich pokazanie w dobrych warunkach oświetleniowych. Kosztować Cię to będzie parę miesięcy, a ryzykować będziesz zdecydowanie mniej.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też chciałbym poczkać ale maksymalnie do lutego ew. marca. Chętnie bym zobaczył bpeaka ale za bardzo nie chce się dzielić postepami no chyba że ich poprostu nie ma...

 

Ps. inna sprawa to zastanawia mnie również dlaczego Getfue ani doktór Birgul nie ma na stronie http://www.hairtransplantnetwork.com gdzie zamieszczane są opinie o wszystkich klinikach ft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. inna sprawa to zastanawia mnie również dlaczego Getfue ani doktór Birgul nie ma na stronie http://www.hairtransplantnetwork.com gdzie zamieszczane są opinie o wszystkich klinikach ft

 

Nie wszystkich, w rzeczywistości tzw. "reccomendet surgeons" to po prostu chirurdzy, którzy zdecydowali się opłacać roczną "składkę". O GetFue mamy w tej chwili naprawdę mało wiarygodnych informacji, dlatego zachęcam żeby trochę poczekać, przynajmniej do efektów bpeaka i kobiety, której nicka zapomniałem. Te parę miesięcy raczej niewiele zmieni w Twoim życiu, a sporo wyjaśni.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla większości obserwatorów najważniejszy będzie efekt końcowy grishy.

 

Jest to książkowy przykład łysienia typu męskiego (zakola i tonsura). Tylko 3,7 gr na taki obszar, ciekawe jak to wyjdzie. Trzeba jednak poczekać ten rok i mieć nadzieję, ze grisha doprowadzi raportowanie do końca.

 

Efekty Skald'a i Lion'a nie dają/dadzą takiego obrazu. Obaj mieli stan wyjściowy w porównaniu do grishy doskonały. Mam szczególnie na myśli nienaruszoną koronę. To robi ogromną różnicę w HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla większości obserwatorów najważniejszy będzie efekt końcowy grishy.

 

Jest to książkowy przykład łysienia typu męskiego (zakola i tonsura). Tylko 3,7 gr na taki obszar, ciekawe jak to wyjdzie. Trzeba jednak poczekać ten rok i mieć nadzieję, ze grisha doprowadzi raportowanie do końca.

 

Efekty Skald'a i Lion'a nie dają/dadzą takiego obrazu. Obaj mieli stan wyjściowy w porównaniu do grishy doskonały. Mam szczególnie na myśli nienaruszoną koronę. To robi ogromną różnicę w HT.

 

Zgodzę się z Tobą i nie zgodzę. Na pewno przykład Grishny będzie dla wszystkich zainteresowanych getfue kluczowy*, natomiast nie można powiedzieć, że relacje Liona i moje są bezużyteczne. Na forum są różne osoby o różnym stopniu łysienia. Niektóra mają NW3 tak jak miałem ja, niektóre naturalnie wysokie czoło jak w przypadku Liona, inne NW3AV jak u Grishny, jeszcze inne NW2V jak u Alexego i ogólną słabą gęstość. Sam autor tematu ma zresztą sytuację, którą ocenić należy raczej na NW2. Każdy ma też inną fakturę, kolor włosa, gęstość pozostałych włosów, co ma ogromne znaczenie dla ostatecznego efektu. Myślę, że każdy przypadek jest więc na swój sposób cenny.

 

*choć zachowałbym pewną wstrzemięźliwość co do relacji osoby, która po trzech tygodniach od rejestracji wrzuca relację zabiegu, twierdząc jednocześnie, że wszystkie wątki przeczytała wnikliwie i na tej podstawie zdecydowała się na przeszczep. Być może była to błyskawiczna akcja, być może nie, natomiast nieco dziwny jest wspólny mianownik osób robiących zabieg w getfue, a mianowicie fakt, że nikt wcześniej się na forum nie wypowiadał, a rejestrował krótko przed wrzuceniem relacji. Na zachodnich forach o klinice co do zasady nie słyszano. Może to przypadek, może nie. Każdy oceni po swojemu.

 

Jak zwykle jest to moje zdanie, proszę nie przypisywać go do kliniki, którą w wolnych chwilach staram się reprezentować.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym śledzeniem forum to mam bardzo dużo wspólnego i wiem, że jest to normalne np. na moim przykładzie. To jest mój pierwszy post, pewnie bym go nie napisał, ale chce ci pokazać, że jest tu takich osób więcej. Czytałem (prawie) każdy post na forum i wiem, że getfue ma najbardziej przyciągające stawki. Zapewne gdybym miał pieniądze teraz, moim pierwszym postem byłaby relacja efektów getfue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...