free web hit counter Skocz do zawartości
Aisop

BHR, 2930 graftów STRIP, Maj 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak samo. Moim zadaniem to odrost ale trzeba poczekać do 2 miesięcy żeby się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... trudno powiedziec... zrobilem zdjecie tego obszaru tydzien temu i dzis i... po 1sze jest wlasciwie taka sama ilosc malych nowych wloskow, a po 2gie nie sa one dluzsze, albo dluzsze bardzo niewiele... jeśli to odrost to dużo wolniejszy niż normalne tempo wzrostu włosa


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop przecież to twój drugi przeszczep więc powinieneś wiedzieć że najlepsze co teraz możesz zrobić to zająć się czymś innym niż patrzeniem w lustro i robieniem zdjęć w trybie makro.

Ja robiłem sobie zdjęcia raz na 2 tygodnie żeby mieć dokumentacje, a jak na nie teraz patrze widać wyraźnie że odrost zaczął sie po 10 tygodniach.

 

Dyskusja czy dwa włosy których wcześniej nie było to juz odrost jest bez sensu, ty czekasz na odrost kilku tysięcy włosów. Wrzuć na luz i ciesz się ładną pogodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... łudze się trochę, że po BHR zaczną rosnąć szybciej niż po MH


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... łudze się trochę, że po BHR zaczną rosnąć szybciej niż po MH

 

Nie sądzę, to akurat nie zależy od kliniki


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... łudze się trochę, że po BHR zaczną rosnąć szybciej niż po MH

 

Nie sądzę, to akurat nie zależy od kliniki

 

Może nie od kliniki ale od techniki i niestety obawiam się że po MH rosło szybciej a po BHR będzie rosło wolniej, było to kilkakrotnie poruszane na Lysienie.info:)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pełny odrost i zadowolenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... łudze się trochę, że po BHR zaczną rosnąć szybciej niż po MH

 

Nie sądzę, to akurat nie zależy od kliniki

 

Może nie od kliniki ale od techniki i niestety obawiam się że po MH rosło szybciej a po BHR będzie rosło wolniej, było to kilkakrotnie poruszane na Lysienie.info:)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pełny odrost i zadowolenie:)

 

Z mojej wiedzy wynika, że to jest po prostu kwestia indywidualna, ale chętnie poznam dyskusję z lysienie.info i skonfrontuję ją z opinią dr. Poswala, więc jeżeli masz jakieś konkretne linki lub pamiętasz dyskusję - proszę o szczegóły.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z mojej wiedzy wynika, że to jest po prostu kwestia indywidualna, ale chętnie poznam dyskusję z lysienie.info i skonfrontuję ją z opinią dr. Poswala, więc jeżeli masz jakieś konkretne linki lub pamiętasz dyskusję - proszę o szczegóły.

 

Ja jak miałem zabieg w Polsce to pełny odrost był kwestią pół roku - tyle też deklarowała klinika.

W BHR natomiast, który zastosował dense pack, odrosty były częściowe i na pełny trzeba było czekać 12-16 miesięcy.

 

Natomiast jakość przeszczepionego owłosienia poprawiała się jeszcze dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba pytać dr. Poswala o coś oczywistego, w Polsce wszczepiają większe grafty z większą ilością tkanki wokół grafta co znacznie skraca regenerację oraz czas unaczynienia i unerwienia torebki włosowej. W klinikach gdzie stosują duże gęstości obdzierają grafta ze "skóry" prawie całkowicie dlatego i odrost jest zdecydowanie dłuższy:)

Czarnej magii w tym nie ma:)

 

Pozdrawiam i życzę Aisopowi cierpliwości a co do odrostu to napewno nastąpi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Polsce wszczepiają większe grafty z większą ilością tkanki wokół grafta

 

Tego nie wiedziałem - w takim razie faktycznie to może być wytłumaczenie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się zdjęciom sprzed miesiąca i dziś i wniosek taki... jest troche (kilkadziesiąt) przeszcepionych graftów, które nie wyleciały... ale też nie rosną... ich długość jest praktycznie taka sama jak miesiąc temu. Zastanawiam się czy się coś w nich źle się przyjęło i nie wpadły w cykl wypadania, czy może też w pewnym momencie po prostu zaczną rosnąć :/


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojnie, u mnie jest podobnie trzeba po prostu czekać, najlepiej w ogóle się nie przyglądać przez jakiś czas

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjrzałem się zdjęciom sprzed miesiąca i dziś i wniosek taki... jest troche (kilkadziesiąt) przeszcepionych graftów, które nie wyleciały... ale też nie rosną... ich długość jest praktycznie taka sama jak miesiąc temu. Zastanawiam się czy się coś w nich źle się przyjęło i nie wpadły w cykl wypadania, czy może też w pewnym momencie po prostu zaczną rosnąć :/

U mnie również tak jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam pierwszy odrost... póki co wyczuwalny po głębszej analizie zdjęć... ale i humor od razu lepszy


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko. Powiedz jak tam twoja blizna po stripie? U mnie tył bardzo dobrze ale boki nie najlepiej, bo dalej włosy nie przebiło zbyt dużo, mam nadzieje że to tylko shock loss i się zacznie odrost za parę tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 3 miesiące + pare dni wstawiam zdjęcie tyłu... bo z przodu ciężko cokolwiek wyczytać pomiędzy juz wcześniej przeszczepionymi włosami.

Z tyłu miałem wyłącznie rzadkie, słabe i jaśniejsze dużo niż pozostałe włoski, więc jak widać coś tu się wykluwa... tempo wooolne (tak jak mówiliście)... po tym czasie po MH miałem już z 50% efektu.

_DSC6937-p.thumb.jpg.31258b65ed35dff5b89bb2447892fd28.jpg


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam takie pytanie bo wszyscy chwalicie bhr,z tego co wiem to zabieg chirurgiczny nalezy wykonac z nalezyta dbaloscia,rowniez o higiene...a czlowiek ktory robil Ci zdjecia ma brud pod paznokciami!!!czy nie sadzicie ze to niedopuszczalne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,mam takie pytanie bo wszyscy chwalicie bhr,z tego co wiem to zabieg chirurgiczny nalezy wykonac z nalezyta dbaloscia,rowniez o higiene...a czlowiek ktory robil Ci zdjecia ma brud pod paznokciami!!!czy nie sadzicie ze to niedopuszczalne??

 

Z pewnością nie świadczy to najlepiej o człowieku, ale jestem przekonany, że w trakcie zabiegu wszyscy byli należycie przygotowani, a każdy z techników miał założone specjalne rękawiczki ochronne - to jest jednak standard, który zachowują raczej wszystkie kliniki. Zdjęciem nie należy się sugerować, bo to jeszcze nie etap zabiegu, a konsultacji przedzabiegowych.

 

Swoją drogą jestem ciekawy jak to wygląda w BHR - czy jest wydzielona sala operacyjna, gdzie wstęp ma tylko odpowiednio przygotowany personel (m.in. specjalne buty, odzienie ochronne, maski, rękawiczki, wcześniejsza dezynfekcja) czy podejście jest w tej materii mniej restrykcyjne? Wiem, że różne kliniki różnie do tej kwestii podchodzą, stąd moje pytanie.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze masz racje,ale jednak nawet w gabinecie kosmetycznym czy chocby u fryzjera powinny obowiazywac jakies standardy

to nie swiadczy tylko zle o czlowieku,ale i o calej firmie,nie zajmuja sie zbieraniem ziemniakow tylko zabiegami

chirurgicznymi a skoro czlowiek nie zadbal o swoja czystosc to watpliwe by dbal o czystosc calej reszty...mnie ten widok przeraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ręka doktora B na pewno, bo on jest koloru czarnego, może to być ręka personelu medycznego albo fotografa albo menadżera. Wiadomo że nie wygląda to ładnie ale jak wiesz wszyscy przed HT myją ręce i mają odpowiedni strój jak również maski i rękawiczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem ze to jest reka doktora B??przeciez nie on robi caly zabieg i kazdy kto jest po ht dobrze o tym wie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj z 3 tyg. wakacji na odludziu ... nie miałem za bardzo mozliwosci obserwacji postepu odrostu ... dlatego tez teraz zauwazam zdecydowane postępy... pozniej cos wrzuce. Co do owych tajemniczych rak... to sa to dlonie jednego z pomocnikow dr'a Bisangi z tego co pamietam


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...