free web hit counter Skocz do zawartości
mlokos12

Przeszczep wlosow gdzie i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje kliniki do przeszczepu ale moj jezyk angielski jest bardzo slaby potrzebuje najlepiej konsultanta ablo klinik gdzie po polsku sie dogadam. Po konsultacjach w jednej z polskich klinik na moje "ubytki" polecono 800-1100 graftow. Ile by to waszym zdaniem kosztowalo. Troche juz informacji na temat jak to wyglada po operacji przeczytalem wiec obaw jakis nie mam. Szukam juz teraz tylko kontaktu by jak najszybciej udac sie na zabieg. Interesuja mnie tylko kliniki z FUE strip odpada. Dzieki wsztkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo łatwo znaleźć. Wystarczy chwila korzystania z szukajki:

 

 

Jan

Patient Advisor

Dr Bisanga BHR Clinic

Brussels

 

Email: [email protected]

 

www.twitter.com/BHRClinic_PL

 

www.bhrclinic.com

www.bhrprzeszczepwlosow.blogspot.com

 

_________________________________________________________________________________

 

Anna - Medikemos Patient Advisor

[email protected]

 

MeDiKemos Hair Transplantation

263, Avenue Brugmann

1180 Brussels

Belgium

 

The natural solution for your hair loss

http://www.medikemos.com/EN/Home.html

 

_________________________________________________________________________________

 

GHO Clinic Praha

http://www.panaceahairclinic.cz/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede wysylal e-maile na adresy ktore mi podaliscie i dzieki wam za to. Teraz mam pare pytan czy w ktores z tych 3 wymienionych klinik gdzie bede mial okazjie popisac z przectawicielami mialy wykonane przeszczepy kobiety chcialbym zobaczyc jak wyglada u nich po przeszczepie miejsce biorcze i czy musialy scinac wlosy... jesli tak to na jaka dlugosc? Oraz jakie sa ewentualne koszty przy przesczepie 1000-1100 gr Fue... poniewaz na forum sa opisywane glownie wieksze ilosci i sa tam juz ceny po rabatach z tego co widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył - donor ( i boki w zależności od potrzeb ) wygolą w całości na 1 mm . Przód mogą zostawić bez obcinania , ale to już decyzja chirurga .

Na rabaty ilościowe nie ma co liczyć . My Polacy i tak mamy duże ulgi u Bisangi ( 2 euro za graft metodą strip ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strip mnie nie interesuje calkowicie tylko fue, pozatym slyszalem ze kobiety tez robia przeszczepy wlosow (czesto obnizajac linie czola) i jakos watpie by kazano im sie scinac bardzo krotko naprzyklad w jednej z polskich klinik powiedzieli mi ze jak ktos ma dluzsze wlosy scinaja dany pas wlosow krotko i z tego miejsca biora grafty zeby bylo mozna miejsce biorcze zakryc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o 1000 graftów , a nie 20 . Nie pobiorą tego z paska 2cm x 15cm , tylko z całego tyłu głowy równomiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...