free web hit counter Skocz do zawartości
tommi

Blizny po bht

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, natknalem sie przypadkiem na coś takiego:

http://www.hairlossexperiences.com/view ... d=3&page=5

 

Na poczatku istnienia techniki fue byly przypadki " white dots "

Czy obecnie istnieje ryzyko prz bht takich blizn na ciele ? Czy dochodzą tutaj indywidualne predyspozycje pacjenta?

Osobiście wscieklbym sie gdyby coś takiego zostało na twarzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo wykonany zabieg BHT (jeżeli chodzi o brodę) powinien wyglądać tak jak w przypadku Majette http://fusehair.com/sites/default/files ... 20copy.jpg czy Glaciato download/file.php?id=183&mode=view . W tym wypadku coś w BHR poszło nie tak i nie chciałbym zgadywać czy to brak doświadczenia w tego typu zabiegach czy być może pewna niefrasobliwość pacjenta - należałoby o to zapytać raczej Jana czy samego dra Bisangę.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem BHT w BHR i po ogoleniu się ostrzem do skóry... nie widać żadnych śladów nawet przy wnikliwym przyglądaniu się.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

trochę sie wystraszylem bo wpadka w takiej klasy klinice nie przystoi ,

Skald na tych fotkach które pokazujesz tak na uaprtego takich mikroblizn nie byłoby widać gdyby nawet były widać musi byc b.dokladne foto i dobre oświetlenie dlatego myślałem ze moze te blizny to standard tylko foty pacjentów w necie sa słabej jakości i u nikogo tego nie widać a zdarzają sie często

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp.

trochę sie wystraszylem bo wpadka w takiej klasy klinice nie przystoi ,

Skald na tych fotkach które pokazujesz tak na uaprtego takich mikroblizn nie byłoby widać gdyby nawet były widać musi byc b.dokladne foto i dobre oświetlenie dlatego myślałem ze moze te blizny to standard tylko foty pacjentów w necie sa słabej jakości i u nikogo tego nie widać a zdarzają sie często

 

Jak chcesz to moge wrzucic pare zdjec z bht broda ponad 500 graftow rok po HT w dobrej rozdzielczosci? po paru tyg w moim watku masz jak to wyglada a tu moge wrzucic po 12 miesiacach.

 

-- 07 sty 2014, 20:15 --

 

dlat5ego moim zdaniem metoda safer jest bezpieczniejsza, nie zostawia blizn i nie jest inwazyjna.

mozesz podac link z safer BHT? bo takich jeszcze nie widzialem.

 

-- 07 sty 2014, 23:11 --

 

Dzieki za odp.

trochę sie wystraszylem bo wpadka w takiej klasy klinice nie przystoi ,

Skald na tych fotkach które pokazujesz tak na uaprtego takich mikroblizn nie byłoby widać gdyby nawet były widać musi byc b.dokladne foto i dobre oświetlenie dlatego myślałem ze moze te blizny to standard tylko foty pacjentów w necie sa słabej jakości i u nikogo tego nie widać a zdarzają sie często

wrzucilem zdjecia z bht ponad 500 graftow

viewtopic.php?f=23&t=508&start=80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tadek za dokładne i nowe foto,

Wyglada ok , jest gładko(a nie jak w załączonym przeze mnie linku, mikrodziuki)

Dostrzegam jedynie to ze mikroblizenki sa koloru białego i pewnie jak to blizny sa nieopalalne.

Pytanie czy latem przy opalonej twarzy nie bedzie białych piegow? Mowię tu raczej o miejscach bardziej widocznych na twarzy, np poliki z których chętnie chirurdzy pobierają grafty.

Tymbardziej na głowie jak ktoś goli sie na na zero albo 1-2mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynasz z bht z twarzy to najlepiej zrobić z okolicy podbródekowej, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. Ja dałem zdjęcia z lampą z przybliżeniem, czyli w najgorszych warunkach. Nikt przecież nie będzie się przyglądał 5 cm od twojej twarzy. Po drugie zdjęcia są zrobione z naciągniętą skórą. Przy normalnej pozycji nic nie widać. Mam 2 blizny na czole od 20 lat, są małe i cienkie ale one równiż się opalaja, tylko bezpośrednio po opalaniu mają nieco inny odcień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...