free web hit counter Skocz do zawartości
lazy

Zakola od urodzenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam 19 lat i wg. mnie dość spore zakola, zacząłem zwracać na nie uwagę jakieś 3-4 lata temu, od tamtego czasu nie pogłębiły się, włosy jakoś specjalnie się nie sypią. Dodam, że nie pamiętam żebym kiedykolwiek miał prostą linie czoła, na zdjęciach cięzko zobaczyć bo nosiłem grzywkę. Stąd moje pytanie - czy to w ogóle możliwe, że mam zakola od dziecka?

 

Jak kogoś to ciekawi, to mogę dodać fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możliwe, ja tak miałem. Widać było na zdjęciu klasowym z 1996 roku, gdzie byłem zgolony na krótko.

Miałem wówczas 15 lat, a mimo to spore zakola i wysokie czoło.

Jedynie chirurg może ci pomóc, jeśli masz naturalnie wysoką linię włosów .

 

PS.

Mają tak też niektóre kobiety, mimo, iż nie łysieją. I część z nich poprawia to chirurgiczne dla estetyki.

 

Wysłane z LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc zdjecia to sporo pomaga innym uzytkownikom spojrzec realnie na sprawe jak wyglada itd...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam wysokie czoło oraz zakola od urodzenia, co więcej moja siostra, również posiada coś w rodzaju zakoli(ma dużo mniej włosów) tyle, że ma mniejsze czoło i nie jest to tak widoczne jak w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...