free web hit counter Skocz do zawartości
Pietrek689

Najtańszy STRIP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć o ceny STRIPÓW za granicą. Oczywiście najbardziej interesuje mnie najtańsza oferta. W Getfue ceny są przyciągające, ale na Polskie zarobki to i tak sporo. Potrzebuję ok. 1000 graftów na zakola, myślę, że STRIP zdałby egzamin.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie co chcesz zrobic. zeby katowac sie stripem i to jeszcze najtanszym za 1000 graftow?lepiej sobie odpusc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taką decyzje się podejmie później, a tymczasem chciałbym się dowiedzieć jakie są ceny orientacyjnie, przeglądając strony znanych klinik cen jako tako nie znalazłem oprócz getfue. Nie ukrywam, że skoro ich nie znalazłem na stronach ich nie ma. Ale w takim temacie jak ten przydadzą się, nie jednemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal wujka google ... i poptrz za HT w Pakistanie... tam widziałem ceny nawet 0,5 $ za graft FUE swego czasu... za strip moze nawet mniej wezmą

To informacyjnie, bo tak czy owak odradzam robic STRIPa komuś kto ma zakola na 1000 graftów ... a zwłaszcza w Pakistanie


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtanszy strip do jakosci to dr A's Indie 1,5$ za graft. Jak chcesz to inne kliniki w Indiach lub pekistanie kasuja 0,4$-0,5$ dolara, chyba taniej juz nie znajdziesz.

 

-- 07 sty 2014, 22:37 --

 

Odpal wujka google ... i poptrz za HT w Pakistanie... tam widziałem ceny nawet 0,5 $ za graft FUE swego czasu... za strip moze nawet mniej wezmą

To informacyjnie, bo tak czy owak odradzam robic STRIPa komuś kto ma zakola na 1000 graftów ... a zwłaszcza w Pakistanie

wlasnie mnie wyprzedziles:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najtanszy strip do jakosci to dr A's Indie 1,5$ za graft. Jak chcesz to inne kliniki w Indiach lub pekistanie kasuja 0,4$-0,5$ dolara, chyba taniej juz nie znajdziesz.

 

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem Dzięki !

 

A jeszcze, bo indie to kawałek drogi, a w Pakistanie wole się nie pokazywać, co do tych graftów to tak sobie strzeliłem nie jestem fachowcem, ale jako, że mam 20 lat zakola mam jak mój ojciec w wieku 40-45 lat. Warto byłoby się ich pozbyć, bo zaczynam mieć przez to kompleksy. Myślę, że jak bym zafundował sobie 2 tysiące graftów to fryzura byłaby mega Oczywiście zależy czyjej roboty, ale z tego co się orientowałem u wujka google to pozostaje mi zbierać kase na GETFUE.

 

Jak się ktoś orientuje to proszę również o ceny STRIPÓW w Pradze i ogólnie jak najbliżej domu

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 20 lat to stanowczo za wszczesnie na ht. Nie na ojca popowinieneś brać pod uwagę ale dziadka ze strony mamy w większości przypadków łysienia. Mój ojciec ma prawie 60 lat a linia włosów zaczyna się za nosem i lekkie zakola a ja nw5-6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dziadka ze strony mamy, jedyne to ze zdjęcia na cmentarzu, ale na tym zdjęciu ma niewielkie oznaki łysienia. Tzn jak na wiek to miał jedynie zakola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym patrzył na ojca ze strony matki to nie powinienem w ogóle łysieć

Mój dziadek ma prawie 80 lat, a włosy z tyłu gęste. NW2 co najwyżej bo i na głowie włosów sporo. Obym się do niego wrodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ogólnie na dziadków i rodziców powinieneś patrzeć, a nie tylko na tego konkretnego dziadka. U mnie ojciec wyłysiał tylko z przodu, jest gruby to mu pasuje, a z tyłu ma tak gęste włosy, że spokojnie móglby to sobie uzupełnić na razie to się zapowiada, że będę miał to samo, tylko trochę wcześniej...

 

Myślę, że w moim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie zrobić sobie jakieś fue ok. 2 tysięcy graftów to już byłaby fryzura nastolatka Wtedy jak zaczną się ubytki na środku głowy spokojnie można by ogolić się na 0, a z blizną to już nie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym się dowiedzieć o ceny STRIPÓW za granicą. Oczywiście najbardziej interesuje mnie najtańsza oferta. W Getfue ceny są przyciągające, ale na Polskie zarobki to i tak sporo. Potrzebuję ok. 1000 graftów na zakola, myślę, że STRIP zdałby egzamin.

 

Pozdrawiam

 

W stosunku ceny do jakości klinika Dra Poswala przy tego typu zabiegach rzeczywiście pozostaje poza konkurencją, natomiast trzeba sobie zadać pytanie czy jest sens wykonywać zabieg strip żeby przeszczepić 1000 graftów. Osobiście raczej bym odradził tego typu rozwiązanie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę palnąłem z tymi graftami, ostatnio sobie pomierzyłem i wyszło tak ok. 2 tysiące graftów. Najchętniej to bym zrobił zabieg w Polsce, ale Bóg wie kiedy oni się nauczą to robić. I oczywiście cena jest najważniejsza, na Polskie zarobki to ceny są duże, ale najprawdopodobniej w lato jadę za granicę przywieźć trochę ojro.

 

Ale przyznajcie, że najbardziej się opłaca fue w getfue Chyba, że są gdzieś stripy po 1 euro za graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...