free web hit counter Skocz do zawartości
studio89

CO SADZICIE O KLINICE DR. SZCZYTA - DR Samir Ibrahim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!

 

Dużo osób pisze o klinikach zagranicznych w których można zrobić przeszczep włosów. Mnie interesuje klinika dr Szyta, dokładniej o dr Samir Ibrahim. Czy ktoś z was miał robiony zabieg w tej klinice? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link który został podany nie wyczerpuje tematu, dlatego go ponawiam. Interesuje mnie czy ktoś jest po zabiegu u dr Samir Ibrahim, czy był na wizycie, co sądzi, czy zna opinie osób które się u niego leczyły ? Dużo osób pisze o klinikach zagranicznych, ale zapewne są dobrzy chirurdzy, którzy potrafią wykonać ten zabieg u nas w kraju - tak mi się wydaje. Będę wdzięczny jak ktoś poda historie pacjentów, które miały kontakt z doktorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapewne. Tylko bardzo dobrze się ci chirurdzy ukrywają i zapewniają ukrycie dla swoich pacjentów.

 

Chcesz, jedź! Zdaj relację, będziemy wiedzieć.

 

Ja bym nie zaryzykował. Zaryzykowałem 10 lat temu i do dzisiaj poprawiam partacza, który miał prezentować światowy poziom (wg prasy, wg portfolio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojej opinii. Jeśli jesteś niezadowolony z efektów pracy chirurga to napisz z którego. Oceniasz wszystkich polskich lekarzy jak by byli najgorsi. Znam sporo doktorów, którzy dobrze wykonują swoją prace, a także mamy sporo polskich lekarzy, którzy są znani poza granicami swojego kraju. Weź też pod uwagę, że 10 lat temu mogło być inaczej niż teraz, technika jak i medycyna idą do przodu, a z tym doświadczenie lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O najemnik kliniki się pojawił z oklepanym tekstem "10 lat temu" Już ta światowa liga pokazała swoje dzieła ( mało masz przykładów) w TV u Szczyrka czy jak mu tam skalpelem robił super gestość....

 

Może i mamy dobrych lekarzy, ale na pewno nie od przeszczepów włosów.............. tu to mamy rzeżników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znam sporo doktorów, którzy dobrze wykonują swoją prace, a także mamy sporo polskich lekarzy, którzy są znani poza granicami swojego kraju.

 

A mamy dobrych specjalistów od np. eksploracji Marsa ? Nie ? Dlaczego ? Przecież Polacy są mądrzy i pracowici, szanowani na cały świecie, itp.

 

Mamy wielkich filmowców rodem hollywood, którzy byli by znani na świecie ? Nie ? Dlaczego ?

 

Już ci wyjaśniam. Powody podobne.

 

Taki przeszczep włosów to coś co kosztuje min. 20 tyś zł. Taniej tego raczej nie zrobisz na poziomie, a czasem jest to dużo droższe (majette zapłacił bodaj 70 tyś zł).

Teraz, żeby mógł rozwinąć się rynek, musi być wielu doktorów, musi być konkurencja między nimi, muszą mieć duże doświadczenie (wielu pacjentów) i muszą być poddani publicznej ocenie.

Tego wszystkiego w Polsce nie ma!

 

My mamy "specjalistów" od zabiegów za 5 tyś zł, z których korzystają tylko desperaci oraz głupki, którym nie chce się nawet z google'a skorzystać i poszperać.

 

Nikt też chirurgów nie rozlicza z efektów ich prac. Zauważ, że nie ma tu relacji lekarz - pacjenci. Nie ma tu publicznych pytań do chirurga jak na zachodzie, nie ma publicznej krytyki, nic! Na zachodzie chirurdzy nawet wypowiadają sie na forach i pacjcenci wprost z nimi rozmawiają, a czasem nawet ich ostro krytykują, jadą po nich.

Gdzie to w Polsce ? W Polsce mamy jeszcze wiochę na maxa, gdzie lekarz to kapłan w białych szatach. A pacjent ma być tylko karny i posłuszny, wdzięczny, że wogóle został zoperowany. Krytykować kapłana przecież nie wypada.

 

Weź też pod uwagę, że 10 lat temu mogło być inaczej niż teraz, technika jak i medycyna idą do przodu, a z tym doświadczenie lekarzy.

 

To pokaż mi udany zabieg polskiego chirurga z jakiegokolwiek okresu. Jeden!, nie żądam dziesięciu. Ja takiego nie znalazłem. Więc albo pacjenci się pochowali w mysich dziurach (wszyscy co do jednego), albo nie mają czym się chwalić.

 

 

Ale co ja będę ci gadał. Jedź, rób! Jak nie uważasz jak robisz, to rób jak uważasz. Będziesz kolejnym mądrym polakiem po szkodzie, jak wielu przed tobą.

 

Tylko.... mam prośbę. Zdaj potem relację. Bez względu na to jak bardzo będziesz zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu to samo. dr Samir Ibrahim jest lekarzem nie polskim a zagranicznym przyjmującym pacjentów u nas w kraju. Koszt zabiegu to około 8000zl w zależności od potrzeby pacjenta. Ibrahim pisał książki na tematy dotyczące wypadania włosów i stosowanych metodach w chirurgii. Wczepiał włosy kobiecie łysej po chemioterapii, w jej wypadku potrzeba było 6 czy około 6 zabiegów czyli 6x8000=48 000 - to wiem z programu. Czyli koszty leczenia też nie są małe, a czas oczekiwania na wizytę i zabieg jest dość długi.

 

I powtórzę po raz kolejny czy są osoby na forum, które mogą powiedzieć coś dobrego lub złego na temat DR SAMIR IBRAHIM, a nie pisać że lekarze w Polsce od przeszczepów są "beznadziejni"

 

Zmieniając temat. Każdy narzeka na polską piłkę nożną, że nie mamy dobrych piłkarzy. Mamy dobrych jak Lewandowski, Błaszczykowski - tylko nas na nich nie stać.. pomyślcie czy nie macie takiej samej opinii na temat chirurgów tutaj na forum.

 

Nikt z was nie napisał, że Samir jest złym lekarzem, że jest niezadowolony z jego zabiegu - więc może jest dobrym lekarzem???

 

Zastanawiam się ilu z was jest po zabiegu przeszczepienia włosów. Że tak narzekacie na wszystkich. Pokażcie swoje zdjęcia przed/po i podajcie klinikę, a nie oceniajcie bez podstaw osoby o których nic nie wiecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nikt z was nie napisał, że Samir jest złym lekarzem, że jest niezadowolony z jego zabiegu - więc może jest dobrym lekarzem???

 

To prawda, ale idąc tym tokiem rozumowania możesz iść do każdego z tysięcy tego typu lekarzy na całym świecie - w ciemno. To nie jest kupno komórki, którą w razie wpadki, np w razie kupna jakiegoś tandetnego chińczyka, wyrzucisz, albo opchniesz na allegro.

To jest zabieg do końca życia. Młodzi ludzie rzadko rozumieją słowa: do końca życia.

 

Inaczej mówiąc: w tej dziedzinie brak pozytywnych relacji znaczy tyle samo co relacje negatywne. Wybiera się tylko lekarzy sprawdzonych (pozytywnymi efektami i pozytywnymi relacjami pacjentów), albo wcale.

 

Zastanawiam się ilu z was jest po zabiegu przeszczepienia włosów. Że tak narzekacie na wszystkich. Pokażcie swoje zdjęcia przed/po i podajcie klinikę, a nie oceniajcie bez podstaw osoby o których nic nie wiecie !!!

 

Moje zdjęcia masz na forum. Jestem po 5 zabiegach. Tak pięciu. A wiesz dlaczego aż tyle ? Bo uwierzyłem w polskich specjalistów. Miało być taniej, ostatecznie wyszło dużo drożej i gehenna poprawek.

 

Mogłem zrobić jeden zabieg - raz a dobrze, ale uwierzyłem, że w Polsce też mamy specjalistów.

Klinika którą wybrałem to klinika Kolasińskiego, który wówczas miał ponad 20-letnie doświadczenie i wogóle był pionierem przeszczepów włosów w Polsce (jako pierwszy w Polsce przeprowadził tego typu zabiegi).

I co ? I efekty przeczytaj sobie w moim wątku. Robił 3x i dalej było źle. Dopiero na zachodzie wyprowadzili mnie na ludzi. Dlatego będę przestrzegał każdego młodego by nie szedł w ciemno i nie ulegał fałszywym wrażeniom fachowości, tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokażcie swoje zdjęcia przed/po i podajcie klinikę, a nie oceniajcie bez podstaw osoby o których nic nie wiecie !!!

 

Jest dużo tematów w tym dziale, wszystko masz podane jak na talerzu. Nie rozumiem też Twojej walki. Jeżeli uważasz dra Samira Ibrahima za świetnego fachowca - absolutnie nikt nie broni Ci skorzystać z jego usług. Co do Twojego pytania - zapewniam Cię, że nie usłyszysz ani na tym, ani na żadnym branżowym forum dobrego słowa na temat fachowców wykonujących zabiegi w Polsce, nie bez przyczyny zresztą. Przyszedłeś poradę - otrzymałeś ją. Co z tym zrobisz to już Twoja sprawa.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On poprostu nie jest przekonany dlatego chce się upewnić od forumowiczów dlatego podjął wątek, co po części jest zrozumiałe. Jednak decyzja należy do niego czy oprze się na opinii ludzi którzy mają o tym jakąś wiedzę lub zaryzykuje, być może z dobrym rezultatem dla niego, nikt tego nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo. dr Samir Ibrahim jest lekarzem nie polskim a zagranicznym przyjmującym pacjentów u nas w kraju. Koszt zabiegu to około 8000zl w zależności od potrzeby pacjenta. Ibrahim pisał książki na tematy dotyczące wypadania włosów i stosowanych metodach w chirurgii. Wczepiał włosy kobiecie łysej po chemioterapii, w jej wypadku potrzeba było 6 czy około 6 zabiegów czyli 6x8000=48 000 - to wiem z programu. Czyli koszty leczenia też nie są małe, a czas oczekiwania na wizytę i zabieg jest dość długi.

Zastanawiam się ilu z was jest po zabiegu przeszczepienia włosów. Że tak narzekacie na wszystkich. Pokażcie swoje zdjęcia przed/po i podajcie klinikę, a nie oceniajcie bez podstaw osoby o których nic nie wiecie !!!

 

Wszystko to co piszesz to są słowa... jeśli osoba która podjęła się zabiegu u tego doktora... lub w przyszłości ty... zdecyduje sie zdać rzetelną relacje oparta na wyraźnych fotografiach ... to można gadać

Z tym, że oceniać samego lekarza można zacząć jak tych relacji pojawi się co najmniej kilka.

PS. Ja np jestem po zabiegu w Polsce (mój pierwszy zabieg) - ulga tylko na krótszą metę, na dłuższą nie polecam.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał tam iść. Klinika dra Szczyta jest promowana przez TVN (program "Sekrety chirurgii"), było kilka przeszczepów włosów (widziałem dwa takie odcinki, więcej mi się nie chciało szukać) i bez szału. Np. gość już prawie nic nie miał na przodzie i Samir zrobił mu strip 1000 grafów, twierdząc, że to załatwia sprawę. I to załatwia na dobre, bo "Nawet jeśli wypadnie panu więcej włosów, to te będzie pan mógł zaczesać do tyłu" – serio. Były też zdjęcia NW6->NW0/1 przy użyciu techniki "mega zaczeski" oraz "niskiej rozdzielczości".

 

Jak chcesz, ryzykuj, ale wg mnie ciekawszym obszarem do ryzykowania jest HST i obiecywana regeneracja donoru w 80%. Na forum chyba nawet jest jedna relacja, z której wynika, że to trochę działa (trochę nieprzewidywalnie). Najlepiej pooglądaj Sekrety chirurgii i przyjrzyj się efektom, biorąc pod uwagę, że zostały one przedstawione tak, by przyciągnąć potencjalnych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Np. gość już prawie nic nie miał na przodzie i Samir zrobił mu strip 1000 grafów, twierdząc, że to załatwia sprawę. I to załatwia na dobre, bo "Nawet jeśli wypadnie panu więcej włosów, to te będzie pan mógł zaczesać do tyłu" – serio.

 

Ja pier...le, jaka u nas jest wiocha. I takie coś w TV.

 

Ten kraj jest taki prymitywny, że chyba se obywatelstwo gdzieś indziej załatwię, bo się już dłużej tak nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...