free web hit counter Skocz do zawartości
mattti

Przeszczep - czy to dobry wybór

Rekomendowane odpowiedzi

witam... mam 28 lat i zdecydowałem się na przeszczep rok temu w klinice GHO Praga na wyrównanie linii czołowej (800 graftów) - po zabiegu wszystko ok doktor stwierdził że nie będzie wszczepiał włosów wyżej tam gdzie widoczne były już przerzedzenia żeby nie uszkodzić moich komórek... zgodziłem się i wszystko było by fajnie ale teraz widoczne jest to przerzedzenie powyżej wszczepionych włosów a dodatkowo gęstość wszczepów nie jest zbyt idealna:(

 

Zdecydowałem się więc na przeszczep włosów w tym roku w Belgi u dr. Lupanzuli... termin zaklepany i teraz mam do was pytanie czy to dobry wybór czy lepiej zmienić klinikę?? oczywiście przeszczep metoda FUE. Czy może ktoś wyrazić swoje opinie w tym temacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę ani na tym, ani na drugim forum nie mieliśmy jeszcze relacji (dokończonej) z zabiegu z kliniki Medikemos, w sieci też raczej 'głucho'. Na papierze klinika wygląda na dobrą. Trochę dziwią mnie jedynie tezy dra Lupanzuli o braku sensu wszczepiania włosów z gęstością powyżej 55 graftów/cm2, natomiast jeżeli nie zależy Ci na większej to nie jest problem.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale klinika polecana w linkach na pierwszej stronie jak ciesząca się dobrą opinią na świecie... dlatego mój wybór... cena za Fue 3 euro - czy nikt od nas nie robił tam zabiegów?? czy w takim razie polecacie jakąś inną klinikę... w podobnej cenie ale w grę wchodzi tylko Europa. Nie wiem jak z BHR za 1000-1500 graftów czy jest to wykonalne w podobnej cenie??

 

Oglądając filmiki na youtube z zabiegów w Medikemos wygląda to bardzo dobrze... może ktoś jeszcze się wypowie z forumowiczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wszczepione ponad 70 graftów /cm2 , więc nie wiem skąd masz Skald informacje o 55/cm2. Może to było zdanie wyrwane z kontekstu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeślo chodzi o gęstość to na pierwszej linii około 55 gr na cm/2 głębiej około 45 , Lupanzula stwierdził że gęściej nie ma sensu bo przy większej gęstości jest duże ryzyko że grafty się nie przyjmą ( kwestia ich odżywienia ) lepiej dogęścić po roku gdyby się okazało że jest mała gęstość

 

To jest cytat z wypowiedzi jednego z pacjentów. Relacji jako takiej niestety brak (przynajmniej póki co).

 

Nie wiem jak z BHR za 1000-1500 graftów czy jest to wykonalne w podobnej cenie??

 

Zależy co rozumiesz przez "podobna cena". Na pewno będzie drożej.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mattti - Medikemos to napewno dużo lepszy wybór niż Praga . Wszyscy wiemy , że w Pradze nie potrafią gęsto wszczepiać graftów ,a cena ( 3,2 euro / graft ) jest wyższa niż w Medikemos i niewiele niższa niż w BHR ( 3,6 euro / graft ) .

 

Skald - gęstość to kwestia dogadania się . Mi zaproponowano 50 graftów/ cm2 w sytuacji , gdybym miał problem z kasą ( u mnie nie było takiego problemu ) . Jeśli nie ma problemu finansowego to wszczepiają maksymalnie ile się da ( w granicach rozsądku ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Lupanzula musiał więc zmienić zdanie, ew. tamta osoba coś pomieszała. Sugaar - jest gdzieś Twoja relacja?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chyba się zdecyduje a jak będę po to zdam relacje co i jak...no zobaczymy mam jeszcze kilka dni na przemyślenia ale jestem dobrej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tu dyskusja na temata dr lupanzuli to pozwole sobie wrzucic zdj donoru po 9 dniach od zabiegu( obcielem sie zeby zobaczyc jak to wyglada). Cieszy mnie strasznie ze bede mogl ciac sie na zero bez zadnych obaw. Moze sie to komus przyda

IMGA0004.thumb.JPG.f42ec5935b48d7b8f68c874f46480270.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wrzuciles fotke z donorem. sam rozwazam przeszczep i sklaniam sie ku dr Lupanzuli. oby tylko promocja dla nas trwala caly rok!!! cena 2.5 euro za FUE jest juz "jako tako" przystepna dla Polakow. mam nadzieje ze w Medikemos tez to wiedza i bylo by super gdyby wprowadzili to na stale dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego jest jeszcze Koray w Turcji po 2,5 E, który zna się na tym co robi Jak dla mnie jeden z lepszych i w dodatku w rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...