free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio czesto chodzę na basen, jest tam również sauna... strasznie mam ochotę przynajmniej raz w tygodniu zrobić sobie sesje w saunie suchej, ale mam wątpliwości czy nie przyspieszy to procesu łysienia...

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro masz straszną ochotę to powinieneś z niej skorzystać. Nie dajmy się zwariować


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sauna na pewno nie wzmoży wypadania Bardziej juz zastanawiałbym sie nad basenem i chlorowaną wodą ale sauna - NIE


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętam osobę, które twierdziła nawet, że po saunie to dopiero przestały jej wypadać włosy, że nic nie leciało. Co prawda patrzyłbym na te rewelacje palce, ale nie sądzę, żeby sauna mogła przyspieszyć łysienie.

Nie ma sensownego powodu, ani jeszcze nikt się na taki efekt sauny nie uskarżał.

 

Sauna działa oczyszczająco, usuwając toksyny w skórze, a więc raczej pozytywnie niż negatywnie. Jedyne co mogłoby zadziałać negatywnie, to gdyby nałożył jakieś wcierki, a potem poszedł na saunę, przez co składniki aktywne zostałyby wydalone na zewnątrz.

Ale możesz przecież stosować wcierki, dopiero po saunie.

 

PS.

Tak jak pisał Johny, jeśli już cokolwiek ew. może wpływać negatywnie, to chlor na basenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...