free web hit counter Skocz do zawartości
romek1

Łyso mi ..

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach eksperymentu postanowilem że nie bede czekać aż wszystko wypadnie tylko teraz zetnę się na łyso zobaczyć co z tego wyjdzie... Najwyżej miesąc-dwa będzie to źle wyglądać. Łysienie - zakola+gniazdo = 3V/4

Góre zawsze scinałem nozyczkami. Na ile mm po raz pierwszy proponujecie się oglancować - 0 / 3 / 6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pierwszy raz ściąłem włosy na 3 mm, teraz golę się na 1,5 mm. Jeżeli chodzi o włosy, to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. Oczywiście wolałbym mieć afro, ale ogolenie się na 1,5mm też jest dobrze. Nic nie straciłem, a tylko zyskałem: czas, kasę, zdrowie, spokój......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz ściąłem włosy na 3 mm, teraz golę się na 1,5 mm. Jeżeli chodzi o włosy, to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. Oczywiście wolałbym mieć afro, ale ogolenie się na 1,5mm też jest dobrze. Nic nie straciłem, a tylko zyskałem: czas, kasę, zdrowie, spokój......

 

Czasami zastanawiam sie czy robilbym tak jak np. Ty. Podejmuje decyzje o scieciu sie na 0 i nie walcze juz o wlosy, wiec nie wiem czy bylby sens wchodzenia na forum i czytania o zachowaniu/odzyskaniu wlosow;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no widzisz to nie jest takie proste, ponieważ tak jak u wielu forumowiczów włosy stały się moją małą obsesją, a nawet wręcz nałogiem.... co prawda z miesiąca na miesiąc pozbywam się tego ciężaru, ale nadal gdzieś w podświadomości zastanawiam się nad ewentualnym przeszczepem lub czekam na informację o odkryciu lekarstwa na łysienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...