free web hit counter Skocz do zawartości
kubabkm

Dr. Erkan Demirsoy Armamed Stambuł co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

armamed.com.tr ale strona sie nie otwiera?

 

-- 06 kwie 2014, 16:23 --

 

dzisiaj jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny bardzo obiecujący przykład (jeszcze nie finalny efekt).

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... 177-a.html

 

Być może jeszcze w tym roku odwiedzę Turcję i zapewne będzie to doktorek z tego wątku Stosunkowo dużo, dobrze udokumentowanych Fue (i niezłych efektów), a to wszystko za rozsądną cenę. Jak by ktoś był wstępnie zainteresowany wspólnym wyjazdem we wrześniu to zapraszam, może uda się uzyskać drobną zniżkę, kto wie

 

A jaka techniką będziesz robił?? o ile wiem to cena za manulne fue wynosi 2 euro, co i tak jest dobrą ceną, za takie efekty. A za mechaniczne chyba 1 euro.

 

Myślałem o mechanicznym FUE.

Co do wcześniej zasugerowanej przeze mnie zniżki ...wiem, że ceny oferowane przez klinikę są dobre, ale nie widzę w tym żadnej niestosowności, żeby przynajmniej zapytać czy zniżka/jakiś inny benefit wchodził by w grę, gdyby przyjechać do nich nie w pojedynkę (np w dwie osoby). Takie coś na stronie oferuje getfue z tego co widziałem..

 

kacper - jeszcze nie kontaktowałem się, jestem na etapie "ostatecznego" wyboru kliniki. Myślałem także nad getfue (ze względu na cenę, choć wiem, że to raczej słaby wyznacznik ). Poczekam jeszcze chwilę na efekty u dwóch użytkowników forum z getfue i podejmę decyzje. Co do jakości i efektów to jestem bardziej przekonany do kliniki Erkana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych podanych linków rzuciło mi się tylko w oczy to, że (uogólniając oczywiście) germańskie łysienie jest o wiele bardziej łagodne od naszego słowiańskiego, spotykanego tutaj na forum


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sportowy|:

ja też wcześniej myślałem o get fue Mam nawet ich opinie o ilości graftów dla mnie ale z tego co czytałem to Demirsoy w necie ma bardzo duzo udokumentowanych przypadkó więc chyba jest bardziej pewny ale też walcze ze sobą.

 

Daj znać o twojej decyzji to może we 2 będzie razniej i taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos będzie korespondował z kliniką to zapytajcie o BHT z brody czy wykonują. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kontakt mailowy odpowiedz na drugi dzień.

Moją koronę ocenili na 3000-3500 graftów podobnie jak get fue.

 

I teraz mam problem get fue czy Demirsoy ale do pazdziernika mam trochę czasu.

 

Za get fue przemawia wizyta naszych rodaków którzy dali relacje na forum .

 

U Demirsoy nie ma jeszcze ralacji rodaków ale za to jest sporo relacji w necie innych osób.

 

Trochę mnie dziwi czemu w necie tak mało relacji get fue ale może trochę cię czepiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry kontakt mailowy odpowiedz na drugi dzień.

Moją koronę ocenili na 3000-3500 graftów podobnie jak get fue.

 

I teraz mam problem get fue czy Demirsoy ale do pazdziernika mam trochę czasu.

 

Za get fue przemawia wizyta naszych rodaków którzy dali relacje na forum .

 

U Demirsoy nie ma jeszcze ralacji rodaków ale za to jest sporo relacji w necie innych osób.

 

Trochę mnie dziwi czemu w necie tak mało relacji get fue ale może trochę cię czepiam

 

Co do wizyty naszych rodaków w GF. To tak naprawdę tylko jedna osoba dobrze dokumentuje postęp odrostów (Grisha). Reszta to chyba każdy wie jak to wygląda. Zdecydowanie efekty od Demirsoy-a bardzie mnie przekonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu sie kontaktowałem z asystentem Demirsoya .

Pobyt 3 dniowy plus transfer z lotniska to 350 EUR.Nie jest to tanio ale jak stać na psa to i na smycz musi się znależc.[ w get fue gratis]

 

Przy zapisaniu zaliczka 500 EUR [jest tydzień na wpłąte].=

Na dzisiaj terminy mają od początku lipca więc chyba mają dużo chętnych.

Im więcej doktorek robi tym większe ma doswiadczenie i praktykę a zdrugiej może już przejść w rutynę i jeden spaprany zabieg mu nie zaszkodzi.

 

sportowy - Jeżeli jesteś chętny na 2 połowe września to proszę o info.

Podam adres mailowy prywatny i możę we dwóch razniej.

 

Ja jestem z Wielkopolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podróż w kilka osób będzie niemożliwa bo w ciągu jednego dnia jest prawdopodobnie 1 operacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przypadki gdzie Demirsoy się nie popisał. Ewidentne przerwy w niektórych miejscach. Nie wiem co o tym myśleć bo też chętnie skorzystałbym z jego usług.

 

origin

 

origin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś żadnego przypadku gdzie Demirsoy się nie popisał, po prostu nie znając intencji chirurga założyłeś, że to co widzisz jest przykładem jego niekompetencji a prawda jest taka, że w pewnych sytuacjach nie zapełnia się całego obszaru przewidzianego w łysieniu a tylko ten najmniej przerzedzony albo bez włosów, poniżej przykłady:

 

Michalis

dscn0641qy.jpg

 

Feriduni

4.jpg

 

Rahal

IMG_8382.jpg

 

Na szybko znalezione trzy przykłady podobnego działania które nie są błędem a świadomym działaniem lekarza. Przy następnym zabiegu można to skorygować albo zapełnić jeśli takowa potrzeba się pojawi:)

 

I najważniejsze, gdyby zapełnił te placki na których rosną jeszcze włosy to albo musiałby pobrać dodatkową ilość graftów albo zostawić łysy placek na tonsurze - więc chyba rozumiesz o co w tym chodzi:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłeś żadnego przypadku gdzie Demirsoy się nie popisał, po prostu nie znając intencji chirurga założyłeś, że to co widzisz jest przykładem jego niekompetencji

 

Nordowi nie chodziło o te trzy duże wysepki, a miejsca połączenia "starych" włosów z nowymi.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłeś żadnego przypadku gdzie Demirsoy się nie popisał, po prostu nie znając intencji chirurga założyłeś, że to co widzisz jest przykładem jego niekompetencji

 

Nordowi nie chodziło o te trzy duże wysepki, a miejsca połączenia "starych" włosów z nowymi.

 

A to ciekawe, Skald wie nawet co myśli Nord:) Może niech Nord powie co miał na myśli.

A może kolega Skald ma jakieś uwagi do podanych przypadków ? Proszę więc o analizę i wskazanie błędów Demirsoya, a potem napisz jak powinno to wyglądać Twoim zdaniem - wtedy będziemy mogli porównać do reszty fachowców w tym do Twojego:)

 

Na szybko znalezione przykłady:

 

b97f53b5.jpg

 

file-12.jpg

 

794f8119.jpg

 

222_image_gp1_zpsc567acdf.jpg

 

222_image_gp1_zpsc567acdf.jpg.html

 

222_image_after5_zps8ad86dc7.jpg

 

222_image_after4_zpsdace8747.jpg

 

Gdybyśmy mieli oceniać sam zabieg tuz po jego zakończeniu a nie po 12 czy 18 miesiącach to szczerze powiedziawszy nigdy nie wybrałbym dr. Poswala, mam wrażenie jakby zabiegi robił grabiami, ale kiedy zobaczę efekty po kilkunastu miesiącach, nie jest już tak tragicznie choć daleko do ideału (właśnie przez nieodpowiednie łączenie linii włosowych z przeszczepionymi włosami) . Moim zdaniem połączenia miejsca nowych włosów ze starymi to wielka sztuka a Demirsoy jest w tym perfekcyjny idealny, cudowny oczywiście w porównaniu do tych co nie są tak dobrzy:)

 

attachment.php?attachmentid=53126&d=1385769386

 

A to co widnieje na zdjęciu telefonem tego gościa może być zwykłym shock lossem bo znajduje się na granicy wszczepionych włosów. Poza tym to dopiero 7 miesiąc od zabiegu więc jeszcze drugie tyle albo więcej do pełnego sukcesu:)

 

attachment.php?attachmentid=46651&d=1373304878

 

attachment.php?attachmentid=46655&d=1373305293

 

attachment.php?attachmentid=46656&d=1373305361

 

attachment.php?attachmentid=46660&d=13733063266

 

origin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, Skald wie nawet co myśli Nord:) Może niech Nord powie co miał na myśli.

 

Nie wiem dlaczego miałbym nie wiedzieć, skoro Nord napisał to dość wyraźnie i w zasadzie wprost.

 

Co do analizy to nie wiem po co mam analizować coś co jest dość oczywiste. Zostawiono parę miejsc, gdzie graftów nie wszczepiono, a powinno się. Nie twierdzę, że jest to jakiś dramatyczny błąd, a napisałem jedynie, że to Nord miał na myśli, dlatego też m.in. przytoczył ostatnie zdjęcie (zdjęcie ze strzałką). Ty odniosłeś się do zupełnie innej kwestii. Jeżeli chodzi o samego Demirsoya to nie mam zamiaru go oceniać. Pojedzie ktoś z tego forum (a widzę, że się zapowiada), zrobi przeszczep i wtedy to zrobimy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIgdal być może w tym przypadku z komórką to shock loss lub potrzeba więcej czasu ale na zdjęciu poniżej widać ewidentne puste miejsca które można by było spokojnie zapełnić a jest poprowadzona taka sztywna linia graftów która wyraźnie odbiega.

 

origin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym foto widać ze gosc jest moze z miesiąc po zabiegu..i cala gora różni sie od reszty, watpie żeby to byl ubytek. Cale Niemcy do Demirsroya latają.. Ja osobiście gdybym byl gotowy finansowo to decyduje sie tam na zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zabieg wykonany idealnie, bez pomyłek, rozrysowany, przemyślany, wszystko zaplanowane wcześniej. Mało udokumentowanych zabiegów po których można wyczytać co rzeczywiście chciał zrobić i co zrobił chirurg - dlatego bardzo mnie ciekawi jego praca a do tej pory mogę mu zarzucić tylko jedno - jest stosunkowo za tani. Podejrzewam że gdyby cena u niego była 3 Euro to na tym forum już by był okrzyknięty najlepszym chirurgiem świata a tak to trzeba szukać dziury w całym:)

 

18085.jpg

 

Te niezapełnione linie w rzeczywistości posiadały włosy więc nie trzeba było ich zapełniać, co prawda kółeczko posiada ich mniej ale to chirurg decyduje czy dogęszczać czy zostawić w obecnym stanie. Więc co do kółeczka ocenimy za jakieś 3 miesiące a na dziś czyli po 91 dniach widać że nie ma pustego pola miedzy donorem a włosami wszczepionymi.

 

39-71topright.jpg

 

image_3.jpg

 

Nord nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że większość topowych chirurgów nie przekracza 3000 graftów w jednej sesji FUE ze względów bezpieczeństwa. Ten przeszczepił 3750 to bardzo dużo , kiedy piszesz: "na zdjęciu poniżej widać ewidentne puste miejsca które można by było spokojnie zapełnić a jest poprowadzona taka sztywna linia graftów która wyraźnie odbiega" to odpowiedz mi na pytanie - czy za dodatkowe 100 - 200 lub 500 graftów zgodził byś się na coś takiego? Czy może wolałbyś przeprowadzić dwa zabiegi bez takich przygód?

 

588_image7.jpg

 

588_image2.jpg

 

588_image3.jpg

 

588_image8.jpg

 

Bo ja raczej nie prosiłbym się o dodatkowe grafty gdybym miał ryzykować że przez pół roku będę wyglądał jak DOWN:)

 

Pozdrawiam:)

 

-- 22 kwie 2014, 19:07 --

 

Jeśli ktoś potrafi wklejać zdjęcia to proszę o powiększenie tego zdjęcia w Photoshopie i wrzucenie do wątku to wtedy zobaczymy prawdę i tylko prawdę bo ktoś może mi zarzucić że sam mu dodałem włosów na głowie:)

 

18090.jpg

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/m ... 2903/18090

 

Wystarczy przyjrzeć się dokładnie żeby zobaczyć, że ani po bokach ani na kółeczkach włosów nie brakuje ale niektórzy widzą to co chcą zobaczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zycze powodzenia w przeszczepie , bardzo dobrze ze szukacie kombinujecie . To ze moim zdaniem getfue jest ok, nie znaczy ze lepszych nie ma . Najlepiej bedzie jesli na forum pojawia sie relacje rowniez z innych "tanszych klinik" , a wszystko bedzie mozna dokladnie porownac .

 

to mnie raczej malo przekonuja .

 

--co tu duzo szukac " 800 grafow Pana Jerzego z Panacei" ktore niemal likiduje zaawansowana lysine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...