free web hit counter Skocz do zawartości
kubabkm

Dr. Erkan Demirsoy Armamed Stambuł co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jeszcze jakieś zdjecia prze i po pracy tego doktora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i tak naprawde tyle powinny kosztować przeszczepy wtedy nie byłoby problemów


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad wrześniem.Sporo udokumentowanych relacji w necie osób prywatnych.Mam do zrobienia koronę wiec nie jest to duże ryzyko jak nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną podobno asystent demirsoy Muzaffer kukey.Dzwonilem tez do tej kliniki i tez odebrał Kukey.

na jakiego maila pisałeS?

 

Popros żeby podali ci numer konta na które masz wpłacić zaliczkę zobaczymy czy jest takie samo jak mi podali.

 

A tak wogole to co sądzisz o tej klinice?

 

Czy jest duże ryzyko?

 

Moim zdanie mniejsze niż getfue ale w getfue byli chociaż Polacy i wiemy ze ta klinika istnieje

 

Moze przesadzam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontaktowałeś sie z ARMAMED czy getfue com?

 

Ja się kontaktowałem bezpośrednio z kliniką na maila podanego na stronie.

 

Może kontaktowałeś sie przez pośrednika których kilku w necie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacper - no niestety nie zdążyłem, gdyż interesował mnie jedynie sierpień, a terminy były już tylko na wrzesień, ale z drugiej strony doktorek rekomendowałł mi poczekać jeszcze aż wypadanie to co ma wypaść, albo przynajmniej większa cześć, dlatego też postanowiłem poczekać z tematem. Była jeszcze jedna osoba z forum zainteresowana wspólnym wyjazdem i zapewne jak nic się nie wydarzy to uderzymy do Turcji Co do tego czy warto - ja osobiście uważam (widząc efekt prac tej kliniki oraz nie znajdując żadnej złej opinii o klinice), że efekt końcowy zabiegów nie odbiega do efektów klinik "n" razy droższych. Niestety gdzieś rzuciło mi się w oczy, że od następnego roku szykują się podwyżki...oby nie wieksze niż 0,50 ojro pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sportowy za informacje.Osoba z innego forum była u tego doktorka i czekam na wiekszamrelacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na promocję to chodzę do reala albo Tesco a ty na transplant:)Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia oby lepiej niż w getfue ma ktoś zdjęcia przed i po z tej kliniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już relacja z Polski od niejakiego Sokratesa z lysienie.info.

https://imageshack.com/i/ezriL5ixj

"Witam

Sorry, że to tyle trwało, ale niekiedy tak jest…..

Śledziłem polskojęzyczne fora, ale tez niemieckojęzyczne i tam ten Lekarz, jeśli chodzi o kilka aspektów jak: fachowość, kompetencje, ale tez cenę to jest w ścisłej czołówce. A udokumentowane zabiegi to potwierdzają. Decyzja należy do każdego a ja po kontakcie telefonicznym z jego przedstawicielem czułem ze OK, Istanbul najeżdżam. Chce dodać ze nie mam jakichś uprzedzeń do potomków Ata Turka, bo spędziłem tam już parę tygodni i zwiedziłem dobry kawałek tego kraju. Tak wiec po raz kolejny leciałem do Turcji. Na termin nie mogłem się do końca zdecydować, bo planowałem po zabiegu być, co najmniej trzy tygodnie w domu. Dzwoniłem w listopadzie ze niby na luty, ale nic konkretnego, ale wiedziałem ze było cos wolnego. Potem trochę stresu i brak czasu, ale polowa lutego, spontan, dzwoniłem i wziąłem następny wolny termin na polowe marca. Poleciałem dwa dni przed zabiegiem, bo miałem jeszcze cos do zobaczenia w Istambule. Odebrano mnie z lotniska i prosto do hotelu. Hotel dobre 4 gwiazdki. W dzień zabiegu o 8 był kierowca do kliniki ok. 10 minut, chociaż jest to ca.2 km. Klinika nowy szklany budynek chyba 11-12 pięter. I wszystko związane z medycyna. Z tego, co się dowiedziałem to lekarze różnych specjalności wynajmują powierzchnie, Dr. Demirsoy dzieli z innym (tez od włosów) recepcje i pomieszczenie biurowe. Tam już wszystko przygotowane najpierw rozmowa, linia, golenie i zaczął się zabieg. Do ok. 13 był kłuty tył i boki a po przerwie obiadowej przód. Pobieranie odbywa się przy pomocy takiej maszynki i robi to Dr. równocześnie dwie panie segregują zdobycz. Nakłuwanie lub nacinanie nie wiem, co jest bardziej adekwatne wykonuje również Dr. a sadzą to panie pielęgniarki, pod jego nadzorem. Nie jest on cały czas obecny, ale często podchodził. Wykonują tylko jeden zabieg dziennie, dlatego pełna koncentracja na jednego pacjenta. Trwało to do 21,30 i za implantowano mi 3800 Graftow. Następnego dnia kontrola, zmiana opatrunku i parę godzin później siedziałem już w domu przed telewizja. Opuchlizna pojawiła się trzeciego dnia, ale miałem taka opaskę na czoło żeby nie było tragicznie. Ja zlekceważyłem słowa Lekarza i czwartego dnia miałem ciekawa twarz.

Ogólnie ludzie bardzo mili, porozumiewałem się w języku niemieckim. Kierowca, asystent i przedstawiciel Niemcy lub urodzeni i wychowani w Niemczech Turcy tak wiec nie było problemów komunikacyjnych. Gorzej z pielęgniarkami, bo one po angielsku, z kolei mój angielski niezbyt, dlatego mogłem zachwycać moim Tureckim.

Włosy ogólnie mi się bardzo poprawiły, bo nigdy do zabiegu nie stosowałem żadnej farmakologii, ale jednym można powiedzieć, że warunkiem zabiegu było zażywanie Finu. Zacząłem tydzień przed zabiegiem. A po dłuższej rozmowie z Panem przedstawicielem stosuje jeszcze Regaine i korona, która wyglądała słabo zrobiła się naprawdę przyzwoita. Tak wiec wszystko OK małe włoski się już tez pojawiają, co mnie trochę uspokoiło, bo tak jak wyszło, co jest, to nie było nic nowego. Wiec tak jak mówi niemieckie przysłowie „czekać i pic herbatę „

 

Źródło łysienie.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to u niego wygląda zważywszy że to 4 miesiąc. Nie wiem dlaczego napisał że Fin to jedyny warunek przed i po transplantacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...