free web hit counter Skocz do zawartości
matekkk

zarost

Rekomendowane odpowiedzi

Temat był już poruszany na starym forum, a także jest tego pełno w necie, ale nadal nie mogę znaleźć bardziej szczegółowych informacji na ten temat.

Z jednej strony krąży obiegowa opinia, ze zarostu na twarzy nie da się zagęścić. Jednak czytałem gdzieś że za zarost odpowiedzialna jest 5-AR typu I ( więc w domyśle manipulacja tym enzymem mogłaby wpływać na zarost).

 

Jeśli ma ktoś jakiekolwiek informacje na ten temat, bardzo proszę o podzielenie się tym na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak to jest, że ja łysieje, a zarost mam mega lipny, prawię że zerowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Jak to jest, że ja łysieje, a zarost mam mega lipny, prawię że zerowy?

 

ja mam pełno włosów na klacie, brzuchu. no, na maksa. a na twarzy tak średnio zarastam. nie jest może tragicznie słaby zarost, ale na brodę taliba nie mam co liczyć. i dobrze, bo po co broda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem ten sam wątek poruszyć, bo praktycznie nie mam zarostu na twarzy, po bokach zero, jedynie wąsy plus lekka broda, klata zero - ani jednego włosa, na brzuchu może 10 na krzyż.

W sumie odwrotnie do taty i w tym upatruję nadzieję że nie pogrążę się jak on w NW7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...