free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

Medical Hair 1300 strip

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wrzucam parę fotek 5 lat po HT w Medical Hair 1300 grafów strip. Robiony jak widzicie był tylko przód.

1.thumb.jpg.6a7ee2c1d56185feee82948600b10fc4.jpg

2.thumb.jpg.bfb556a13df012a8c86b6ceef456794c.jpg

3.thumb.jpg.aa8c6a994692e2895c5bd89432bd4c19.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia fotka tyłu na mokro gdzie widać bliznę po stripie

8.thumb.jpg.51594f56a10d0533248ebe62a92e84de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza na zdjęciu z grzebieniem widać słabą gęstość i troche efekt lalki. raczej do poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie, wygląda to jak normalne łysienie. Efekt średni, ale to tylko 1300 graftów - bardzo, bardzo mało.

Ja na sam pasek linii włosów miałem 2000 - na zabieg "repair hair line".

 

Można olać i wyglądać jak normalny łysiejący facet. Albo też poprawić fryzurę strip'em w BHR lub FUSEHair, wycinając jednocześnie dotychczasową bliznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia była bardzo duża , jak widzicie cały trójkąt z przodu. Po odroście wyglądało to o wiele lepiej bo miałem geste włosy na koronie i środku. Jedno z drugim się zlewało i nie było tragedii. przez ostatnie 1,5 roku poleciał mi środek i tył , który odkrył mi słaby przód.Za parę dni poprawka w BHR. Dlatego zrobiłem i dałem zdjęcia. Mam nadzieję że pożegnam się już niedługo z krzakiem z przodu i blizną z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale chyba nie mydlili Ci oczu, że tym jednym przeszczepem pozbędziesz się problemu na całe życie? Mi z góry mówili, że będą potrzebne kolejne przeszczepy jak chcę się pozbyć łysiny.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ale chyba nie mydlili Ci oczu, że tym jednym przeszczepem pozbędziesz się problemu na całe życie? Mi z góry mówili, że będą potrzebne kolejne przeszczepy jak chcę się pozbyć łysiny.

 

Oczywiście że powiedzieli że mogę potrzebować kolejnych HT w przyszłości. 5 lat temu nie wiedzieli na jakim poziomie NW będę.

Jednak obiecywali że będzie wyglądać naturalnie i gęściutko. Po drugie powiedzieli mi że blizna po stripie będzie cieniutka jak grubość paznokcia i nie będzie nawet wyczuwalna.Po odroście HT nie wyglądało to tragicznie (zobaczcie zdj do paszportu) bo miałem gęsty środek i przód. Środek ładnie się wiązał z przodem i zagęszczał go. Od 1,5 roku niestety sytuacja na mojej głowie drastycznie się zmieniła i wygląda teraz to po prostu kiepsko.

Nie żałuje że zrobiłem HT w Medical Hair bo w tamtych czasach nie miałem wiedzy i kasy na zagraniczne wyprawy i HT pozwolił mi przetrwać dobre 4 lata. Dużym minusem jest gruba blizna z tyłu i jak na dzisiejsze umiejętności innych klinik gęstość daje dużo do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ale chyba nie mydlili Ci oczu, że tym jednym przeszczepem pozbędziesz się problemu na całe życie? Mi z góry mówili, że będą potrzebne kolejne przeszczepy jak chcę się pozbyć łysiny.

 

Tak poza tematem. Aisop jak u ciebie wygląda gęstość? Bo jak byłem na konsultacji w tamtym roku u Medical Hair to zaproponowali mi 1500 gr z czego 200 gr na dogęszczenie przodu Czyli przez te 5 lat to się nic nie zmieniło i są na tym samym poziomie co byli (za wyjątkiem prób robienia metodą FUE). A i jak wygląda twoja blizna po HT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja jest umiarkowana na chwilę obecną.. korone mam przerzedzoną i do tego włosy które tam jeszcze są bardzo się rozjasniły... to jest w tej chwili największa bolączka... ratuje się nanogenem.

Z przodu gdzie miałem zabieg włosy przy nieco dłuższej długości wyglądają dopuszczająco (bez rewelacji, ale łysiny nie ma)... jak dodam nanogen i lakier wyglądają nawet spoko.

Tak czy owak w najbliższą środe - 16tego maja mam zabieg w BHR... mógłbym tak funkcjonować pewnie ze 2-3 lata jeszcze, ale przypadek Tadka sam pokazuje jak bym wyglądał za pare lat a namiastke tego widzę już dzis bo łysienie postępuje. By zaoszczędzić sobie owe 2 lata stresu zabieg robię już teraz... jaki będzie zakres zabiegu... pewnie ustale na miejscu z dr Bisangą. Napewno dogęszczenie przodu.. a reszta (nie wiem ile zostanie) albo częsciowo korona (na całą nie starczy) albo obniżenie linii czoła. Początkowo myślałem o lekkim obniżeniu linii czoła, ale teraz sobie pomyślałem, że na obniżenie linii idzie olbrzymia liczba graftów, a ta obecna jest dopuszczalna... za to korona się coraz bardziej rzuca w oczy i wolałbym najpierw nią chociaż częścowo się zając... a ew. w następnym zabiegu dopełnić korone i ew. obniżyć linie czoła... bo nie byłoby już dogęszczania przodu wtedy. Decyzje podejme tuź przed zabiegiem, po konsultacji z dr. Bisangą.

 

Co do blizny... ona akurat wygląda spoko... zdjęcie umieszczałem na starym forum.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop ostrożnie z obniżaniem linii. Myśle że korona powinna być teraz twoim priorytetem plus ew. dogęszczenie przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...