free web hit counter Skocz do zawartości
raf1982

760 graftów metoda safer zabieg w polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Postautor: raf1982 » 16 maja 2015, 14:06

WITAM

MA 32 LATA.ŁYSIENIE ZACZEŁO SIĘ U MNIE W WIEKU 26 LAT . W TYM WIEKU ZUWAŻYŁEM ZE ZACZYNA SIE DZIAĆ COŚ NIEPOKOJĄCEGO Z MOIMI WŁOSAMI ,ALE NIE BYŁO TO TAK AGRESYWNE ŻEBYM SIĘ TYM PRZEJOŁ . DWA LATA PÓŻNIEJ JUŻ BYŁO ŻLE, WYPADANIE WŁOSÓW BYŁO WIDAĆ GOŁYM OKIEM ZNAJOMI ZACZELI Z KOMENTARZAMI I TAK DALEJ ....Z KAZDYM MIESIĄCEM BYŁO CORAZ GORZEJ AZ DO DZISIAJ .MYSŁE ŻE PRZYCZYNIŁO SIE DO TEGO (BYĆ MOŻE PRZYSPIESZYŁO ŁYSIENIE)BRANIE RÓŻNYCH ŚRODKÓW MOCNYCH FARMAKOLOGICZNYCH W TYM CZASIE WŁOSY WYPADAŁY MI DOSŁOWNIE W RĘKACH PODCZAS MYCIA ,OCZYWIŚCIE PO TYCH UBOKACH ODSTAWIŁEM DOPALCZE.LECZ NIESTETY NAWET PO ODSTAWIENIU DOPALACZY PROCES ŁYSIENIA POSTĘPUJE DALEJ.W MOJEJ RODZINIE CO DZIWNE NIKT NIE BYŁ I NIE JEST ŁYSY ANI WYŁYSIAŁY ANI BRACIA ANI DZIADKOWIE ANI OJCIEC,JAK SIĘ PRZYJRZAŁEM TO ZAUWAŻYŁEM LEKKĄ MINIATURYZACJĘ ALE TO WSZYSTKO.... W ZESZŁYM ROKU POGŁĘBIAŁEM WIEDZE NA TEN TEMAT I POSZEDŁEM NA ŁATWIZNE I WYBRAŁEM POLSKĄ KLINIKĘ I ZROBIŁEM ZABIEG METODĄ SAFER.ZABIEG ROBIŁEM TRZY MIESIĄCE TEMU (JUŻ WIEM ŻE TO BYŁ BŁAD)PRZESZCZEPIONE MNIAŁO BYĆ 1000 GRAFTÓW A UDAŁO SIĘ 760 CZYLI 240 WYRZUCONE W BŁOTO PONIEWAŻ 1000 BYŁO POBRANE ,ZABIEG OCENIAM STRASZNIE NEGATYWNIE ,BARDZO BOLAŁO, LEDWO WYTRZYMAŁEM ,CHYBA DOSTAŁEM ZA MAŁO ZNIECZULENIA , I OGÓLNIE ZERO PROFESJONALIZMU WYGŁADAŁO TO JAKBY KTOŚ ROBIŁ DRUGI RAZ TAKI ZABIEG W ŻYCIU,

ALE SAM SOBIE JESTEM WINIEN.

W KONSULTACJACH W BHR GĘSTOŚĆ DONORU WYNOSI OK.70GR NA CM. (PRZED ZBIEGIEM W POLSCE!!)WYBRANO METODĘ STRIP 2500 GRAFTÓW

OBWCNIE CZEKAM NA ODROST (NIWIELKI)OD MIESIĘCA PONAD JESTEM NA RU CODZIENNIE ,SABA CO TRZY DNI ORAZ ,NIZORAL CO TRZY DNI,

BRAŁEM MINOX 5 PRZEZ MIESIĄC GDY MI SIĘ SKONCZYŁ CZEKALEM NA RECEPTE Z WW.KLINIKI I MINEŁO 3 TYG ZANIM DOSZŁO..I PRZESTAŁEM BRAĆ I WŁOSY MI POLECIAŁY JESZCZE BARDZIEJ....

PROSZĘ O POMOC CZY WZNOWIĆ MINOX I CZY DO KURACJI MOGĘ COŚ DORZUCIĆ ?

FINA NIECHCE BRAĆ PONIEWAŻ UPRAWIAM SPORT PRAKTYCZNIE ZAWODOWO NIE CHCIAŁBYM ZABURZYĆ TESTOSTERONU ANI LIBIDO A MOŻE SIĘ MYLE ?

DRUGA PROŚBA TO CHCĘ ZROBIĆ DRUGI ZABIEG ALE NIE WIEM CZY WYBRAĆ STRIP CZY FUE TROCHĘ SIĘ BOJĘ BLIZNY.NIE WIEM JAK DYSPONOWAĆ DONOREM??

CZY ROBIĆ OD RAZU Z 3500 GRAFTÓW CZY ZROBIĆ 2500 I POCZEKAĆ AŻ WŁOSY USTABILIZUJĄ ,TYLKO ZĘ NAPRWDĘ MI TO BARDZO PRZESZKADZA W ŻYCIU!!I WOLAŁBYM COŚ ZTYM ZROBIĆ.LICZĘ NA PODPOWIEDZI FACHOWCOW Z FORUM , JEŻELI CHODZI O BHT TO ZAROST MA IDEALNY BARDZO BARDZO TWARDY GRUBY I SZYBKO ROŚNIE KLATA TEŻ DO PBRANIA OK.(NAPISŁEM GDYBY TADEK PYTAŁ;-)

 

-- 16 maja 2015, 14:07 --

 

Załączniki

 

20150516_111048.jpg

 

20150516_141039.jpg

 

20150516_111053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz minimum 2500 na teraz na korone.te 750 graftow Bylo wszczepione w korone? I przod oraz srodek w przyszłości moze poleciec rowniez wiec nastepne nastepne 5000 graftow.co do techniki to musisz Sam przemyslec.strip + fue wyciagniesz wiecej graftow ale bedziesz mial blizne. Jak masz duzo bht I kasy to ja wybralbym fue + bht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 760 było wszczepione w koronę, coś zaczyna rosnąć ,a ile można wyciągnąć fue + bht? a ile stripem? jaka to jest różnica twoim zdaniem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak 760 było wszczepione w koronę, coś zaczyna rosnąć ,a ile można wyciągnąć fue + bht? a ile stripem? jaka to jest różnica twoim zdaniem ???

 

Niestety nie mam odpowiedzi dla ciebie ile dokładnie, bo u każdego wygląda to inaczej, a mianowicie zależy to od między innymi:

-gęstości donoru

-obszaru donoru, wielkości głowy (czym większy, więcej się wyciągnie)

-rozciągliwości skóry.czym bardziej elastyczna-szerszy strip i więcej graftów.

Jednakże przy stripie nie będziesz mógł scinać się na krótko i może będziesz chciał zapełnić bliznę w przyszłości graftami, żeby była mniej widoczna jak u mnie i około 800 graftów poszło.

Lekarz musi zbadać donor, obszar i wtedy może ocenić ile można pobrać metodą FUE lub strip albo combo +BHT. różnice w ilości są duże u pacjentów. H&W robi stripy powyżej 8000 tys graftów, jednakże są to jednostki. Średnio stripa robi się 3500 graftów, drugi około 2500, póżniej FUE+BHT. U mnie tymi metodami mogłem uzyskać niecałe 10 000 graftów(donor śrenio 93grafty na cm2 i słaba rozciągliwość skóry), u innych może to być 7000 albo i 12000. Ja nie miałem już wyboru bo zrobiłem stripa w 2007 roku.Ty masz ten wybór i musisz się zastanowić co będzie bardziej korzystne dla ciebie w tej sytuacji.Więcej graftów czy troszkę mniejsza gęstość i krótsza fryzura.

Moim zdaniem przy gęstym zaroście można wyciągnąć około 2000 graftów, z klaty 500-1000 tylko te włosy tak dobrze nie pokrywają bo są większości pojedyncze i rosną do określonej długości.

No i na koniec najważniejsze, jakie jest przewidziane łysienie.U osoby z NW3 w odpowiednim wieku poleciłbym FUE, a przy NW5-6 to już cięższa sprawa, czy warto robić HT.

Powodzenia w główkowaniu, mam nadzieję że nie namieszałem tobie za bardzo w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliniki nikt za Ciebie nie wybierze. Na naszym forum jest trochę relacji, a na zagranicznych stronach jest ich mnóstwo.

Powodzenia w wyborze


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko renomowane kliniki.

 

 

KOZAK ODPOWIEDZ DZIĘKI

PYTANKO TYLKO JAKA KLINIKA ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM CHCIAŁEM SIĘ PODZIELIĆ EFEKTAMI PO 8 MIESIĄCACH PO ZABIEGU W POLSKIEJ KLINICE ,SORRY ZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ ALE TU NIE MA CZEGO OGLĄDAĆ ,WYSYŁAM POGLĄDOWO...

CO RADZICIE DALEJ?????

 

-- 10 paź 2015, 17:55 --

 

WITAM CHCIAŁEM SIĘ PODZIELIĆ EFEKTAMI PO 8 MIESIĄCACH PO ZABIEGU W POLSKIEJ KLINICE ,SORRY ZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ ALE TU NIE MA CZEGO OGLĄDAĆ ,WYSYŁAM POGLĄDOWO...

CO RADZICIE DALEJ?????

1523369329_20151010_1826481.thumb.jpg.bee4fe0f5b160e5c5da4b6155328779d.jpg

1256537131_20151010_1826541.thumb.jpg.c6a03c20a8163f3ff3661010b5e4457c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przyklad dlaczego tak mocno jest odradzane przez użytkowników robienie przeszepu w Polsce!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla autora tematu za pokazanie relacji do konca.

Niektórzy pewnie wciaz dadza szanse polskim rzeznikom i beda wierzyć w ich poprawę,niestety nic nie wskazuje na to,ze sie cokolwiek poprawi...

Zapewne dalej ktos odważny da im szanse ,ale to wolny rynek i kazdy robi ze swoją kasa i miejscem biorczym co mu sie podoba.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szacun dla autora tematu za pokazanie relacji do konca.

Niektórzy pewnie wciaz dadza szanse polskim rzeznikom i beda wierzyć w ich poprawę,niestety nic nie wskazuje na to,ze sie cokolwiek poprawi...

Zapewne dalej ktos odważny da im szanse ,ale to wolny rynek i kazdy robi ze swoją kasa i miejscem biorczym co mu sie podoba.

 

 

NIE ZNALAZŁEM NA FORUM TYPOWEJ RELACJI Z NIEUDANEGO ZABIEGU W POLSCE DLATEGO TO ZROBIŁEM ,MAM NADZIEJE ŻE TO ODSTRASZY TROCHĘ OD NACIĄGACZY Z POLSKI!!!

NASTĘPNA RELACJA Z PORZĄDNEJ KLINIK ,TYLKO JESZCZE NIE WIEM KTÓREJ:-)POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zauważcie, że zostało wszczepione tylko 760 graftów na tak rozległy obszar (pewnie ponad 50 cm2). Więc nawet jak by to zrobiło wychwalane przez was pod niebiosa BHR to efekt nie był by dużo lepszy przy takiej samej ilości graftów Odrostu faktycznie nie widać na tych fotkach, ale to niestety tylko zdjęcia, więc sam tylko pacjent może na żywo określić ile wyrosło w rzeczywistości.

 

I taka moja mała obserwacja co do Polskich klinik i efektów.

 

Generalnie też jestem za zabiegami poza PL, ale przede wszystkim z tego powodu, że ilość graftów jaką proponują polskie kliniki jest zbyt mała żeby wyglądało to dobrze a cena za usługi jest zbyt wysoka.

 

Dlatego być może trudno nam jest znaleźć w necie dobre przykłady HT w Polsce, bo z reguły będą one i tak słabe ze względu na małą ilość wszczepionych graftów (a nie np. ze względu słabego odrostu) przez co nikt tego nie upubliczni, a szkoda (choć patrząc na autora tematu to się zmienia na plus ).

 

Dla przykładu mogę podać taki o to „case”:

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=68456918

 

Użyto tylko 1150 graftów, a efekt jest całkiem fajny, szczerze aż za dobry? Gdyby wszczepić 2000 graftów gęstość była by już naprawdę dobra. Dla przykładu, topowe kliniki użyły by zapewne około 2000/2500 graftów i każdy był by zachwycony efektem.

 

Kolejne przykłady, gdzie ewidentnie widać, że zwiększenie gęstości dało by dobry efekt.

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=68234500

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=68234208

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=68208587

 

Dodatkowo przeanalizujcie sobie na forum efekty np. użytkownika Aisop (tutaj też jedyną kwestią, którą można zarzucić klinice była zbyt mała ilość wszczepionych graftów – odrost, kąt wszczepienia graftów, a także efekt jak na ilość graftów był bardzo dobry moim zdaniem).

 

Reasumując, jeżeli Polskie kliniki wszczepiały by większą ilość graftów na cm2 (z tego co ktoś pisał na forum, Medical Hair czy któraś z innych z tych bardziej znanych klinik z Polski wszczepiają już z gęstością 45 cm2 do 3000 graftów podczas sesji, więc nie wiem z czego wynikają rzeczywiste, małe ilości wszczepianych graftow, cena?) to myślę, że przy cenie niższej niż zachodnie to sam poważnie bym się zastanowił czy warto wywozić kapitał za granicę. Oczywiście przy pewności dobrego odrostu graftów, co po załączonych przykładach można uznać za takowy.

 

Aha, dla osób, które zaklasyfikowały mnie do naciągacza z Medical Hair (tak tak, wiem że takie osoby się pojawiły czytając pierwszą część mojego wywodu, gdzie podaję same przykłady z Medical Hair ) z przyjemnością odpowiadam, że takowym nie jestem i sam zrobiłem zabieg za granicą, a rezultatem w odpowiednim czasie się pochwalę Także nie tym razem Sherlocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, zauważcie, że zostało wszczepione tylko 760 graftów na tak rozległy obszar (pewnie ponad 50 cm2). Więc nawet jak by to zrobiło wychwalane przez was pod niebiosa BHR to efekt nie był by dużo lepszy przy takiej samej ilości graftów Odrostu faktycznie nie widać na tych fotkach, ale to niestety tylko zdjęcia, więc sam tylko pacjent może na żywo określić ile wyrosło w rzeczywistości.

 

Sportowy, 760 g na taki obszar to nie jest dużo, ale wbrew Twojej teorii o dobrym odroście po ht w pl, tu odrost jest żaden. Tak, bhr zrobiłoby lepszy efekt przez te 760 g bo zawsze coś by wyrosło, a tu nie wyrosło nic.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrost na żywo oceniam na maximum 10% ,donor pobrany tylko z jednej strony głowy,i cała masa błędów o których nie chce już pisać.kliniki w polsce nie mają pojęcia o przeszczepie włosów ,takie jest moje zdanie i tyle w temacie , szkoda że dopiero teraz NIE ROBIĆ ZABIEGU W POLSCE !!!!! JESTEM ZYWYM DOWODEM CHYBA NA TO!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi efektami z zachodnich klinik też czasami różnie bywa, był przypadek z Hasson and Wang gdzie przy 2000 graftów prawie nic nie wyrosło, do tego klinika wpadła na pomysł wmawiania klientowi że wszystko jest ok. Po upublicznieniu tych wyników na hairrestorationnetwork klinika przestraszyła się i zaoferowała mu najwyraźniej jakąś rekompensatę albo nowy zabieg, co dokładnie nie wiadomo bo podpisał jakąś klauzulę. Ale tu jest właśnie różnica między polskimi klinikami i zachodnimi, że tamte dbają o reputacje i z przy braku efektów oferują darmową poprawkę a u nas jak coś nie pójdzie to będą pieniądze wyrzucone w błoto i zmasakrowany donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Moja" polska klinika sama się ze mną kontaktuje, odpowiada na każdą wątpliwość. Zobowiązała mnie do wizyty za pół roku, żeby na tym etapie sprawdzić efekt. Chyba nie jest tak źle W każdym razie nie czuję się opuszczona i odpuszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Moja" polska klinika sama się ze mną kontaktuje, odpowiada na każdą wątpliwość. Zobowiązała mnie do wizyty za pół roku, żeby na tym etapie sprawdzić efekt. Chyba nie jest tak źle W każdym razie nie czuję się opuszczona i odpuszczona.

 

zulana nie zapomnij wrzucic zdjęć ,czekam na efekt.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...