free web hit counter Skocz do zawartości
raf1982

zabieg HDC 19.02.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszło ,zaliczka na koncie HDC na Cyprze ,zabieg będzie ok.19.02.2016 zdam relacje

link do mojej historii viewtopic.php?f=23&t=1897 warto przeczytać jezeli ktos mysli (jest desperatem )o zabiegu w polsce

jezeli ktos ma jakies madre rady przed zabiegowe ze starych wyjadaczy z forum to poproszę ...

p.s. dzieki Tadek za wszystkie info na temat transplantacjii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Raf. Mam nadzieje ze niedlugo bedziesz zadowolony z nowej fryzury.HDC jest porzadna klinika I trzymam kciuki za ciebie ,zeby wrzystko dobrze poszlo.ja pod koniec sierpnia uderzam ponownie do BHRu. Powodzenia I czekam na relacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z polskim konsultantem?

Obgadaj dokładnie szczegóły z kliniką bo oni uzupełniają koronę z najniższym priorytetem gdy widzą że leci linia i przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A więc juz jestem po zabiegu ,opowiem tak w skrócie

Wylądowałem w środe w Lakarze nad ranem , czekal na mnie taksówkarz i zawiósł mnie do apartamentu w Nikosii, dwie godzinki ogarnięcia i na zbieg(klinika jest na przeiwko apartamentu)

Strategia przewidywała na pdst. zdjęć ok.3500 graftów (2500 fue z głowy oraz 1000 bht z brody )

Jednak po długich negocjacjach z Dr. Marasem zaufałem Mu i zgodziłem się na włosy tylkoz głowy, dlaczego ? dlatego iz mam jeszcze duzo donoru oraz moje grafty jak sie okazało są bardzo mocne nawet nie mocne ale bardzo mocne906049100_Areatobecoveredcloserview.thumb.jpg.f8bd707f400fa355c17000c5f696d9f3.jpg

 

Pierwszy dzień po zbiegu:

1 włosowe 402

2 włosowe 644

3 wlosowe 370

 

Drugi dzień po zbiegu:

1 wloswoe 493

2 włosowe 996

3 włosowe 303

 

Razem jest troszke ponad 3100 grafcików

 

 

 

Dlaczego hdc ?

 

1. bhr oczywiscie tylko strip odrzucili mi fue i zrezygnowałem

2.Indie troche za daleko

 

Ogólnie jestem na dzien dzisiejszy bardzo bardzo zdowolony z mojego wyboru

Cały zabieg jest przeprowadzony w luznej atmosferze takze człowiek nie stresuje sie wogóle, naprwade polecam

Za bilety płaci klinika , za taksówki klinika za apartament takze ,obsluzony jestes idealnie,oczywiscie to sa rzeczy drugorzedne ale takze wazne

Co do liczby graftów jakby ktos pytał czy nie zaduzo i co bedzie w razie dalszego lysienia,to na taki obszar to nie jest duzo, w przyszłosci moze poleciec przod jedynie

a tam bedzie potrzebne ok. 3000 graftów a tyle mam donoru z głowy i jeszcze z 1800 z brody wrazie czego

Tak wogole to nikt nie lysieje tak jak ja mi leci korona i srodek( tak jakby od tyłu łysieje) tak dziwnie ze nawet doktor sie dziwil

Za duzo dopalaczy było za młodu )))

Myśle ze zatrzymam te gówno;-)))))

Podziekownia jeszcze dla wszystkich którzy pomagali tadek, gourney, piotr hdc , michał fuse hair itd.( za wprowadzenie w swita transplantacji)

pozdrawiam

20160217_161539.thumb.jpg.37e86747a7965937381e286db1b744a5.jpg

DSC_0348.thumb.JPG.29026548f0e2c19cc80ed3f6eb00588e.JPG

DSC_0347.thumb.JPG.deef950f2362b06bcac5490e2a0d0675.JPG

20160220_103216.thumb.jpg.17aa44f3834690230ddaa75d5822c9e9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

OMG ! Przejebałeś 3860 graftów natywnych na tył głowy ? Ja za takie coś wykastrowałbym chirurga przy pomocy tępej żyletki.

A co będzie jak poleci cały przód ? Naprawdę naiwnością jest myślenie , że można wyciągnąć z donoru niezliczone ilości graftów. Lepiej jest sadzić mix : natywne + BHT ( tylko nie broda ) na tył głowy, a donor natywny oszczędzać na ewentualne łatanie frontu.

 

Moim zdaniem twoja taktyka jest błędna, ale mimo wszystko trzymam kciuki za dobry odrost i brak postępów łysienia w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

OMG ! Przejebałeś 3860 graftów natywnych na tył głowy ? Ja za takie coś wykastrowałbym chirurga przy pomocy tępej żyletki.

A co będzie jak poleci cały przód ? Naprawdę naiwnością jest myślenie , że można wyciągnąć z donoru niezliczone ilości graftów. Lepiej jest sadzić mix : natywne + BHT ( tylko nie broda ) na tył głowy, a donor natywny oszczędzać na ewentualne łatanie frontu.

 

Moim zdaniem twoja taktyka jest błędna, ale mimo wszystko trzymam kciuki za dobry odrost i brak postępów łysienia w przyszłości.

 

sugaar czytaj dokładnie 3100 graftów !!!!!!!!!

 

zobacz dokad doleciałem z graftami do ponad połowy srodka głowy na przod i linie 3000 juz wystarczy

 

-- 20 lut 2016, 12:01 --

 

ile kosztowała cie ten zabieg?

3 euro x 3100 graftów

 

to całkowity koszt

DSC_0344.thumb.JPG.b0839c759b1b772dd4facf5ed67651cd.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3100 graftów w HDC + 760 Safer = 3860 graftów

Dodatkowo jeszcze 240 graftów pobrane i zmarnowane.

Razem ponad 4000 graftów pobrane na tył głowy.

 

Mam nadzieję , że będą z tego profity w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3100 graftów w HDC + 760 Safer = 3860 graftów

Dodatkowo jeszcze 240 graftów pobrane i zmarnowane.

Razem ponad 4000 graftów pobrane na tył głowy.

 

Mam nadzieję , że będą z tego profity w przyszłości.

 

DZIEKI ZA WSPARCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co miales na mysli piszac ze za bilety placi klinika? chyba nie przelot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przelot w obydwie strony płaci klinika, nawet za taksówki do lotniska

co miales na mysli piszac ze za bilety placi klinika? chyba nie przelot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy można juz stosować nanogen??????

 

-- 15 mar 2016, 11:55 --

 

No pomoze ktoś ???? czy po mieśiącu można juz sypać nanogen?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze mowiac nie dokonca pamientam ale chyba w BHR mi po zabiegu mowili ze przez miesac nie wolno stosowac zadnych substanci maskujonczych a przez 6 miesecy unikac slonca ...wec wydaje mi sie ze nanogen mozesz sypac tym bardziej ze pomoze tobie nie spalic w sloncu tej korony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc po zabiegu możesz nanogen, ale jakieś pudry i fluidy to po 3 miesiącach.

 

-- 02 sie 2016, 18:42 --

 

Miesiąc po zabiegu możesz nanogen, ale jakieś pudry i fluidy to po 3 miesiącach.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tego nie czaje ze w ciagu 10 miesiecy nie ma sie czasu updatowac wlasnego posta, skoro sie go zaklada to wypadalo by przynajmiej co 2 miechy wrzucic jakies zdjecie a nie bo urlop, wesele brata czy co tam jeszcze. Chyba ze jest jakis dziwny uklad miedzy kliniką a pacjentem? Dbamy o dobry wizerunek kliniki dzięki temu mamy gwarancje czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tego nie czaje ze w ciagu 10 miesiecy nie ma sie czasu updatowac wlasnego posta, skoro sie go zaklada to wypadalo by przynajmiej co 2 miechy wrzucic jakies zdjecie a nie bo urlop, wesele brata czy co tam jeszcze. Chyba ze jest jakis dziwny uklad miedzy kliniką a pacjentem? Dbamy o dobry wizerunek kliniki dzięki temu mamy gwarancje czy co?

a dla mnie się liczy efekt przed i po, a całkowicie po jest 12 miesięcy co najmniej ZNAWCO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolega ma rację.

 

Jak zdecydowałeś się zdać relację z zabiegu, co się chwali, to powinieneś aktualizować przynajmniej raz na miesiąc , tak aby maksymalnie pomóc następnej osobie w podjęciu decyzji- po to jest to forum . Nie wiem czy podjąłbyś decyzję o zabiegu tylko na podstawie przed i po i zachwytów autora.Każdy ma inne wyobrażenia o tym czy jest ok, czy też nie, w stosunku do jego osoby.

 

Dokumentowanie w ten sposób zabiegu jest mało czytelne i bezsensowne. Nigdy nie podjąłbym decyzji na podstawie takiej relacji bo nie wiesz jak to wyglądało i na ile to jest efekt odpowiedniej fryzury, długości włosów czy też światła itp. Ktoś musi zawsze też być pierwszy przetrzeć szlaki i takich ludzi się szanuje, szczególnie jak potrafią się tym podzielić.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...