free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Po jakim czasie zaczęły odrastać wam włosy? ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Dłuższa chwile zastanawiałem się który dział wybrać aby zamieścić ten post ale wydaje mi się że ten będzie odpowiedni bo tutaj każdy szuka informacji na temat zabiegów i efektów.

 

Poprosił bym gdyby każdy mógł wpisać po jakim czasie zaczęły odrastać mu włosy bo po swoim przykładzie powiem szczerze że po prawie 4 miesiącach od zabiegu niektóre włosy bardzo ładnie zaczynają odrastać ale martwi mnie to że zostają łyse place.

Spędza mi to sen z oczu i zastanawia mnie ze skoro w danym kawałku skóry jedne zaczęły już odrastać to inne też powinny. A robią się łyse place

 

Zabieg BHR 3600 Graftów

Przed zabiegiem proscar pół roku

Teraz Biotyna Cynk Revalid Nizoral Szampon Aloesowy polecany na forum i Emu Oil

 

 

Martwie się tym Panowie że część nie odrasta:/ Włosy Zaczęły odrastać po 3 miesiącach w tym dużo z linii w ogóle nie wypadło i rosną do dziś. Zabieg miałem podzielony na 2 dni z racji ilości graftów więc pierwszego dnia zrobiono mi linie a drugiego dnia reszte i właśnie ta reszta odrasta gorzej i są łyse place. Martwie się tym że skóra mogła być już podrażniona pierwszym dniem i stąd te włosy może się gorzej przyjęły?

 

Jak to było u was Panowie bo przewertowałem wszystkie posty i historie kazdego ale moglibysmy w jednym temacie uśrednić w jakim okresie włosy wyrastają.Wiadomo że u każdego będzie inaczej ale z wielu osób może uda się uśrednić jakiś wynik.

W broszurze z BHR napisane że po 3 miesiącach powininien zacząć się odrost. Wiem że to mało czasu ale bardziej martwią mnie całe łyse place.

 

 

 

-- 28 wrz 2016, 19:14 --

20160917_104151.thumb.jpg.a5fbaaa8a6170a4f0ffd4e16d52eb9f5.jpg

20160917_104155.thumb.jpg.d7ab9ceac9e7cdfab6aee8ea256a4367.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie między 3, a 4 miesiącem najwięcej urosło i statystycznie w 4 miesiącu odrost powinien sięgać 60%, ale wiadomo każdy organizm jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodal do tego pytania kwestie tego typu... Kiedy wam wlosy po HT zaczely wypadac i w jakich ilościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadac po okolo pierwszym Miesiącu

2.Miesac juz prawie wszystkie wypadly

3.Miesac minimalny odrost

4-5 M.60-80 % wlosow zaczela wyrastac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co się orientuję, to odrastanie można przyspieszyć minoxidilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje co oznacza jezeli wlos wypadnie w pierwszyvh 2 tygodniach. Czy to starcony graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie powinno, bo cebulki są już osadzone po 24godzinach. No chyba że próbowałeś wyrywać lub się gdzieś uderzyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-2 miesiąc wypadały i nic nie roślo. Pierwszy wypadł pewnie koło 10 dnia.

Mniej więcej po skończeniu 2 miesiąca - początek wzrostu, codziennie widzę ich więcej.Oczywiście są cienkie i jaśniejsze niż wszczepiane więc trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Panowie a czy u was włosy odrastały równomiernie na całej powierzchni czy działo się to łatami? bo mnie są mocno przerzedzone miejsca i martwi mnie to że są zupełnie puste a w innych jest już gęsto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za 10 dni stuknie 4 miesiąc i też super rewelacji nie ma.

Jeżeli chodzi o odrost , to od 2 miesiąca coś tam zaczeło kiełkować, przy 3 miesiacu przyspieszyło, ale spodziewałem się, że miedzy 3 i 4 będzie dośc gęsto.

Niestety rewelacji nie ma i czekam dalej. Jeżeli będzie słaba gęstośc to, raczej będzie to moja wina, poniewaz po zabiegu cześto chodziłem w czapce przy dośc dużych upałach , do tego doszedł stres po zabiegowy itd.. No ale jak to ktoś napisał wcześniej, każdy jest inny i inaczej reaguje, dlatego czekam i wierze ,że sie mocno zagęści w nastepnych miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzenie w czapce przy dużych upałach raczej jest na plus i nie ma prawa zaszkodzić graftom, nie macie się co spinać czytałem na hairlossforum czy jakoś tak o przypadku gościa któremu włosy po przeszczepie wyrosły dopiero chyba po 11 miesiącach, wieć chillout, cebulki siedzą kwesta kiedy zaczną produkować włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Ja też mam pózno odrost jestem 7,5 miesiaca i jeszcze się zagęszcza i tez martwiłem sie ze cos jest nie tak w 4 miesiącu kazdy ma inaczej

niebawem wrzuce zdjęcia bo jest juz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

I jak tam u was sytuacja?

 

U mnie właśnie minęło 6,5 miesiąca i tak jak pisałem 2 miesiące temu nic juz się nie dogęściło, jedynie włosy są dłuższe i wydaje się być ich więcej ale łysy plac który miałem nadal jest pusty i zaczyna mnie to mocno martwić:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj pobudzić cebulki minoxem, a jak nie to chyba po 12 miesiącach czeka cię reklamacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie chce stosowac zadnego loxonu i rogaine bo przez rogaine wysypaly mi sie wlosy orzed zabiegiem. A nie chce pozniej smarowac tym do konca zycia wlosow

Tam gdzie mam puste miejsce to wlosy wypadly mi najszybciej po zabiegu praktycznie po 14 dniach.

Nie chce jechac na zadne reklamacje ale czuje ze juz tam nic nie wyrosnie

20161217_125714.thumb.jpg.dbf5bf4e8d19bf5c7f9d5562d6e60d4b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestes zadowolny z gęstości? Myslalem ze BHR robi to niemal perfekcyjnie ale tu na foto powiedzial bym bez szalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W broszurze ktora dostalem po zabiegu napisane bylo ze po 4 miesiacach jest zaledwie 40 procent odrostu a po 8 80 procent . Jestem 6 miesiecy po zabiegu biore biotyne biotebal i jakies witaminki. I odroslo mi tak jak patrze polowe. Nie chce ich scinac bo boje sie ze bede mial jak jezyk rzadkie wlosy. Po zabiegu bylo gesto jak u bobra moze ze 3 tygodnie. Niestety na chwile obecna nie jestem zadowolony i najbardziej boje sie ponownych wyjazdownna poprawki. Mialem wsadzone prawie 3700 graftow. Zabieg 2 dniowy. Wszystko co bylo 1 dnia przyjelo sie ladnie ale reszta z drugiego dnia jak glowa byla spuchnieta jak balon juz niestety nie przyjela sie tak ladnie.pomijam fakt ze przeszczepione wlosy rosna prawie czarne a mam normalnie ciemny blond.

Skoro do tej pory nie wyrosly to pewnie juz nie wyrosna.

Szkoda slow Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak te drogie kliniki nie są takie wspaniałe, jak nie którzy tutaj zachwalają.. Jakbym wydał 10k euro na zabieg, który efektowo będzie gorszy niż praca tureckich klnik za 2 K , to w te całe BHR wjechałbym buldożrem. A co do odrostu, to lepiej poczekać do pełnych 12 miesięcy, może akurat zaczną rosnać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki odrost na jednym zakolu po 3miesiacach, zato drugie rosnie idealnie geste od początku.. Po wizycie w HDC. Ale trzeba byc cierpliwy. Ja bym sie obcial na twoim miejscu, wtedy jezeli cos nowego ci wyrosnie efekt bedzie lepszy, bedziesz sie mniej dolowal a co ma odrosnac do 12 miesiaca to i tak wyrosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze wolal bym sie ostrzyc krotko ale przez re lyse place zostawiam dluzsze wlosy i efekt jest jaki jest. Nie smaruje juz emu oil bo przy takiej dlugosci wlosow to fryzura wyglada jak jakis ulizany ulep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wolal bym sie ostrzyc krotko ale przez re lyse place zostawiam dluzsze wlosy i efekt jest jaki jest. Nie smaruje juz emu oil bo przy takiej dlugosci wlosow to fryzura wyglada jak jakis ulizany ulep

 

Cierpliwosci nie robiles zabiegu na jakiejs pipidowie takze bedzie dobrze , a w najgorszym wypadku jezeli cos nie halo to poprawia.

Co do emu to stosuje sie go przed prysznicem (osobiscie tak robie) lub mozesz na noc nalozyc, ale rano trzeba umyc glowe inaczej nie wyobrazam sobie z taka tlusta glowa paradowac po ulicach


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po każdym ht odrost w 80% był po praktycznie 4-5 miesiącu. Z tego co obserwuje różne przypadki jest to praktycznie norma i rzadko się zdarza żeby włosy zaczęły odrastac wiele miesięcy później. Jedyny przypadek z tego forum to Liona który twierdzi że jemu po 1,5 roku włosy dopiero odrosly ale to raczej wyjątek od reguły więc ja na Twoim miejscu już uderzał bym z reklamacja do BHR. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bart odrosły to mi szybciej (ok 6 miesiecy), ale i tak jakość nadal się poprawiała przez dlugi czas (nawet do 2 lat).

 

Dlatego nadal twierdzę, że trzeba długo czekać na pełny efekt.

Co ciekawe w gorszych klinikach gdzie grafty są większe (bo i większe są narzędzia), pełny efekt jest szybszy niż w tych w których gęsto pakują mikro-grafty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...