free web hit counter Skocz do zawartości
Aisop

BHR dr. Bevin - 1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już z Polski.

To mój trzeci zabieg, linki do opisów poprzednich znajdują się tu:

viewtopic.php?f=23&t=119

i tu:

viewtopic.php?f=23&t=112

 

Jestem świeżo po zabiegu FUE + BHT jaki miałem robiony przez 2 poprzednie dni w klinice BHR przez dr'a Bevina.. Wszyscy tutaj zapewne znają z BHR dr'a Bisange, bo wiele się o nim tutaj pisało, a dr Bevin to nowa postać w BHR, która jednakże współpracuje z kliniką już od 2 lat...

Dr. Bevin pochodzi z Newcastle w Anglii gdzie stale pracuje w klinice chirurgicznej (związanej z chirurgią skory, ale konkretnie nie są to przeszczepy włosów), a od 2 lat nabiera praktyki w BHR gdzie robi coraz bardziej regularnie przeszczepy już jako etatowy specjalista. Jest na tyle dobry, że dr. Bisanga śmiało ze niego ręczy.. i z tego co ja tam doświadczyłem... również ja mogę ręczyć.

Technika i narzędzia jakiej uzywa dr. Bevin jest identyczna jaką stosuje dr. Bisanga (w końcu to jego szkoła i ta sama klinika)... niższa jest za to cena.. FUE 3 euro, BHT 4 euro... dr. Bevin nie robi FUT.

Jakość zabiegu (co pokażę niebawem na zdjęciach) jest identyczna... niższe jest za to tempo... 800 - 1000 FUE / dziennie to maximum jakie dr. Bevin robi... ale wydaje mi się że ma to też i dobre strony. Dr. Bevin zapewniał mnie, że starannie wyszukuje wielowłosowych spośród moich graftów. Bardzo też uważa by napewno nic nie zabolało i przy najmniejszym bólu od razu dodaje znieczulenie (u dr'a Bisangi - który też mi częściowo robił fue.. to wiem że czasem wystarczyła mu rada bym był twardym mężczyzną, zamiast sięgać po strzykawke ).

Dodam jeszcze, że odwiedziłem klinike już w nowej siedzibie, zakochałem się w Veronique.. przesympatycznej, młodej pielęgniarce w BHR, pochodzącej z Brazylii... trzymała mnie za rękę, w każdej bardziej bolesnej chwili i wymieniliśmy się nawet facebookami (niestety ma chłopaka ) ... ale nasze polskie dziewczyny tj: Daria, Monika, Justyna też stały na straży i jak zwykle były wielce pomocne.

Wielkie dzięki dla Jana, który mi zasugerował taką możliwość.

Jak wyciągnę od Jana zdjęcia to opiszę sam zabieg... niestety temat nie został zamknięty i czeka mnie jeszcze 1 zabieg - podobnie jak u Tadka... ale o tym w następnym poście.

Edytowane przez Gość

1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 euro za graft FUE przyzwoita cena, mam nadzieję że nie wzrośnie bo również mam na oku tą klinikę w niedalekiej przyszłości.

Ile kosztował Cię lot w obie + dodatkowe koszty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem robione pierwszego dnia 800 FUE, drugiego dnia 845 FUE + 356 BHT, z czego 100 BHT poszło na bliznę (jej środkową część która była najbardziej widoczna), a reszta na środek. Niestety mój donor nie pozwolił na więcej w obecnym czasie... za ok. rok mam się skontrolować i wtedy zobaczymy ile jeszcze wyciągnie się z donoru, a reszte weźmie się pewnie z BHT. Została do zrobienia część korony i prawe / lewe brzegi blizny. Zdecydowałem się na taki wariant, gdyż postępujące łysienie na środku (gdzie miałem tylko lekkie zagęszczenie na moim pierwszym stripie w MH) przy zapełnionej koronie wyglądałoby komicznie.

Niestety Jan jest na urlopie, więc niektóre zdjęcia pokaże w czasie późniejszym.. teraz dysponuje tylko gorszej jakości zdjęciami z mojego telefonu komórkowego. Muszę jednak wraz z tym listem pojednać się z polskim Medical Hair (gdzie miałem pierwszy przeszczep) w dwóch sprawach. Po pierwsze blizna po BHR w moim przypadku jest niemal identycznej grubości co blizna po MH (pokaże to potem na zdjęciach). Po drugie opuchlizna tym razem jest większa niż po stipie w BHR... może nie aż taka jak po moim pierwszym stripie w MH, ale dość odczuwalna... zwłaszcza, że spada już mi na oczy. Można to też wytłumaczyć faktem, że dostałem naprawde bardzooo dużo zastrzyków przeciwbólowych, gdyż mój organizm nadwyraz szybko spalał ich działanie. Pracownicy kliniki sami byli zaskoczeni, że przeciwbóle tak szybko przestawały działać. Nie umniejsza to jednak kwestii wyraźnej różnicy w gęstości i ilości jaką proponują BHR i MH.

 

PS. Co do pytania o dodatkowe koszty to standardowe jak u wszystkich... lot SAS'em w 2 strony wyszedł w sumie ok 900 zł, hotel na 3 noce ze śniadaniem... 210 euro (klinika zapewnia obiad dla pacjentów), 2* taxi do i z hotelu ... po ok. 10 euro, pociag z dworca na lotnisko chyba ok. 7-8 euro w jedna strone. Reszta to już koszty niezwiązane z zabiegiem (trochę pozwiedzałem miasto dzień przed zabiegiem).

1061505684_2013-02-1921_55_25.thumb.jpg.a162c073d62f6521c288079a6d3265f0.jpg

296709935_2013-02-1921_56_01.thumb.jpg.59ce3424d627009dc147eea13aefe9d2.jpg


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Aisop, widzę że jedziemy na tym samym wózku To co ja za rok w BHR a ty miesiąc po mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Tadek... trzeba będzie się na jakieś piwo umówić i obgadać to wspólne doświadczenie może uda się w Brukseli następnym razem

Moje grafty FUE wyglądały tak (1645 graftów):

1 włoswe 265

2 włosowe 852

3 włosowe 396

4 włosowe 132

 

Grafty BHT (356 graftów) :

1 włosowe: 241

2 włosowe: 105

3 włosowe: 10

4 włosowe: 0


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz może masz zapasu FUE z głowy i ile jeszcze potrzebujesz na korone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy ta cena zostanie czy pojdzie w gore kiedy ten doktor nabierze juz wprawy? dla nas Polakow ceny sa nadal z kosmosu, najlpiej zeby bylo 2euro . moze ten robot artas zapoczatkuje spadek cen w tej dziedzinie, ale powinni jeszcze zmniejszyc tak do .75mm to narzedzie. ale i te 5000 euro to i tak juz nie jest zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jeszcze pare zdjęć od Jana.

 

W BHR powiedzieli mi, że zapas na kolejne zabiegi będzie można ocenić na konsultacjach najwcześniej za pół roku.

tn_IMG_0250.thumb.JPG.c56cac1ac4244db64a6ed746fcaccae0.JPG

tn_IMG_0339.thumb.JPG.47ba638bac44fd0501803c9d72737183.JPG

tn_IMG_0342.thumb.JPG.08b2083073af8ca8402a526f754ae390.JPG


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop....wyrazy wspolczucia(z powodu wczesniejszych zabiegow i ran i pewnie cierpienia ..bo ja wiem jak to niewygodnie spac nawet z moja bylo)..... bidoku ty pocieli Cie poranili ...i to za taki szmal .........najlepszy..." hotel ....bez gniazdek elektrycznych "... a ciepla woda byla?

 

(tak to jest jak sie zartobliwie w "piwnicy") czyt.."klinice"..... robi przeszczepy...chociaz powiem ,ze choc tu widze ladnie donor pobrany ...to wczesniejsze zabiego ..to jakas kpina moim zdaniem ....pieniadze wyrzucone w bloto i do tego rany

 

powiem Ci po przyjrzeniu sie blizej stwierdzam ,ze po tym zabiegu bedziesz mial juz chyba pierwszy porzadny efekt ...to tak gdybym ja mial ocenic widac dobra robote moim zdaniem

 

 

i apeluje do wszystkich nigdy wiecej zadnego ciecia !! nigdy sie nie zgadzajcie sa juz ceny za ktore mozna zrobic i tacy po niskich cenach wiedza jak to robic ,bo robia mase tych zabiegow ...zalezy kto tez robi .........ale sa tam mistrzowie ...jak Dr Birgul

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aisop....wyrazy wspolczucia..... bidoku ty pocieli Cie poranili ...i to za taki szmal .........najlepszy hotel ....bez gniazdek elektrycznych... a ciepla woda byla?

 

tak to jest jak sie w piwnicy robi przeszczepy...chociaz powiem ,ze choc tu widze ladnie donor pobrany ...to wczesniejsze zabiego ..to jakas kpina moim zdaniem ....pieniadze wyrzucone w bloto i do tego rany

 

Te straszne rany goją się bez śladu - tony udokumentowanych przypadków. Z resztą co ja mówię udokumentowanych - żywi ludzie, deklarujący możliwość spotkania.

 

Upomniałem rami'ego, upominam i Ciebie. Odpuśćcie sobie te szczeniackie nagonki na siebie nawzajem. Jak już wspomniał majette, zaczyna się robić syf jak na lysienie.info

 

Jeśli uważasz, że zabieg jest źle zrobiony, to napisz, że wg Ciebie jest źle zrobiony. Ale daruj sobie te złośliwości wobec kolegi, który rzetelnie zdaje relacje i w ten sposób pomaga nam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion ok ,ale dobra powiedz sam ... .... ,w ktorym miejscu sklamalem ...? ...zobacz ja nie szpec ..ale tych blizn daloby sie uniknac

 

...kolega mial bardzo ale baedzo bujne boki i tyl ze strefy biorczej ...ja nierozumiem dlaczego te wlosy nie znalazly sie na wypelnieniu szczytu i calej gory ..dlatego ,ze tak czy siak po co mu wlosy na bokach i z tylu jak nie ma na gorze......rozumiem ,ze chodzilo o koszta w przypadku ciecia go i blizn ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion ok ,ale dobra powiedz sam ... .... ,w ktorym miejscu sklamalem ...?

 

Tu nie chodzi o kłamstwo czy jego brak. Z resztą administracja nie jest od tego, żeby rozstrzygać co jest prawdą, a co nie. Bo każdy ma własną prawdę. Co z reszta jako dorosły i pewnie doświadczony człowiek, powinieneś wiedzieć.

 

Chodzi tylko i wyłącznie o formę wypowiedzi, a nie jej treść. Można wytykać wady zabiegu bez obrażania tego, który się mu poddał (bez wycieczek osobistych).

Bo co Ci Aisop zrobił ? Nic. Co złego zrobił, że zdał relację ? Też nic.

Mógł to wszystko olać i chronić swoją prywatność. Ale zdecydował się podzielić doświadczeniami i już z samego tego powodu zasługuje na szacunek, jako forumowicz i jako osoba.

Natomiast na temat samego zabiegu jak najbardziej możemy rozmawiać (tak krytykować, jak i chwalić), bo po to jest forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Lion ale wlasni chodzi o to ,zeby powiedziec ludziom , ze moim zdaniem laczenie i wogole ciecie skory to jest ..bardzo niedobrze ..strip ...bo to jest bardzo ciezka rana...i ona ciezko sie goi ......i wtedy cebulki pozniej jak jeszcze skalpelem musza nacinac np 500 otworow to jest wiesz kuuupa roboty .......i cebulki maja mniejszy power , bo organizm jest oslabiony i spoooro sie nie przyjmuje.......

 

albo sie myle ....?

 

a co do relacji Aisopa to super stary ...wszystko jest na dobrej drodze Ty miales przypadek extremalny wrecz ,wiec Cie poniekad rozumiem ,bo najlepsze lata leca ...tak czy siek masz jeszcze sporo donoru na getfue .....choc ciekaw jestem efektu po tym zabiegu.....bo widac ,ze sporo Ci z donora zdjeli....

 

I tak mi sie wydaje ,ze ladnie pisze zioom.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy34 mógłbyś formułować pełne zdania i nie używać "...", strasznie ciężko się to czyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak Lion ale wlasni chodzi o to ,zeby powiedziec ludziom , ze moim zdaniem laczenie i wogole ciecie skory to jest ..bardzo niedobrze ..strip ...bo to jest bardzo ciezka rana...i ona ciezko sie goi ......i wtedy cebulki pozniej jak jeszcze skalpelem musza nacinac np 500 otworow to jest wiesz kuuupa roboty .......i cebulki maja mniejszy power , bo organizm jest oslabiony i spoooro sie nie przyjmuje.......

 

albo sie myle ....?

 

Cóż... strip jest starszą metodą, ale i prostszą dla chirurga. Dzielenie paska (ze stripa) na grafty jest prostsze niż "wydobywanie" graftów bezpośrednio z głowy.

Takie są fakty.

 

Specjaliści uważają też, że dzieląc odpowiednio zabiegi na strip (określany też jako FUT) oraz FUE, można z donora (obszaru dawczego) uzyskać więcej graftów, niż stawiając tylko na jeden rodzaj zabiegów.

Strip jest też wyraźnie tańszy niż FUE (każda klinika, która robi oba rodzaje zabiegów, liczy sobie taniej za strip niż za FUE).

 

Oczywiście strip pozostawia mniejszą lub większą bliznę - czasem jest ona prawie niewidoczna, czasem wygląda jak draśniecie, czasem zaś się rozłazi - zależy to od chirurga oraz od przypadku/pacjenta. Jednak u dobrych chirurgów blizna jest, powiedzmy sobie, prawie zawsze akceptowalna.

Z drugiej strony, rany po FUE u dobrych chirurgów goją się bez śladu.

 

Oczywiście można nie lubić stripa. Zdania na ten temat są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, rany po FUE u dobrych chirurgów goją się bez śladu.

 

Nie do konca, to takze zalezy od predyspozycji, np. u Feriduniego ktorego uwazam za jednego z najlepszych w Europie Fue niewidoczne jest gdy wlosy maja dlugosc okolo 3mm, ponizej tego w niektorych przypadkach mozna dojrzec "white dots".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy34 : Nie porównuj mnie z sobą, bo mamy inny stopień łysienia z jakim walczymy.

Moja sytuacja była 2 lata temu oceniana na NW5, jednak teraz niestety widzę - że zbliża się do NW6 (w najlepszym wypadku NW5A)... przy takim łysieniu nie da się optymalnie zapełnić łysiny samym FUE..

Przy takim łysieniu opcje są 2... albo 1-2 stripy i potem FUE / BHT... albo fue i BHT od początku, ale wtedy też znacznie większy odsetek włosów idzie z BHT ... i też więcej, dużo bardziej męczących zabiegów. Ty miałeś zaawansowane NW3.. lub początek NW4 ... więc to inna sytuacja.. tu można polegać wyłącznie na 1 dużym FUE.

I tak miałem dobre predyspozycje w tym wszystkim.... Mój donor przed STRIPami był ponad przeciętny, po nich był przeciętny... teraz po FUE już już jest zdecydowanie poniżej... więc trzeba zachować rozwagę.

Blizny są niestety koniecznością przy FUT ... i w sumie uważam, że i tak są one nie tak duże w porównaniu do innych relacji osób na tym forum, którzy przez STRIP'y przechodzili. Jedynym błędem z mojej strony było zrobienie pierwszego zabiegu w Polsce, a nie od razu zagranicą... myślę, że przez to straciłem trochę dodatkowych graftów, których by wyciągnięto na zachodzie... i też nie trzeba byłoby potem dogęszczać, co też mogło spowodować utratę części już zasadzonych włosów... ale i tu mogło być gorzej po "polskim zabiegu", więc nie narzekam.

Nie ukrywam, że po przechodzeniu po raz trzeci tego wszystkiego związanego z zabiegiem i tym co się dzieje po nim, mam trochę dosyć.. ale jestem zmotywowany i uparty. Do pełni szczęścia pozostał mi jeszcze jeden dobry FUE... problemem jest coraz słabszy donor... więc będę szukał najlepszych rozwiązań (być może multiplikacja?) .. donor BHT mam na pewno wystarczający, ale też wolałbym go wykorzystywać w jak najmniejszym stopniu. Czas pokaże.

Co do korzystania z graftów z boku.. ten obszar był w takim samym stopniu pobierany co tył, jednakże również z boku gęstość jest niższa niż z tyłu, a nie widzę teraz sensu pobierania większego procentowo z boku niż z tyłu (patrz załączone zdjęcie) i tak nie pozwoliłoby to teraz zapełnić całej korony.

Co będzie dalej zobaczymy za pół roku... nie użalajcie się nad moim losem... dam rade

tn_IMG_0334-2.thumb.jpg.2815979929b5abc684b66cc0f65c3f39.jpg

tn_IMG_0343.thumb.JPG.ff58d5e09c542f87f814ca3b677690cd.JPG


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że większość włosów wypadła wyjątkowo szybko... bo ze strupkami ok. 11 dnia... inna część (ok 20 %) trzyma się wciąż do dziś.

Po mału wracam do normalnego funkcjonowania, chociaż dla zrównoważenia efektu trzeba sypać nanogenem... co niestety sprawia wrażenie brudnej głowy,jak są krótkie włosy

Miejsce biorcze i obszar zasadzenia graftów często swędzi, a normalne golenie brody dopiero za tydzień.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął prawie miesiąc. Poleciało już chyba wszytko

Często czuje swędzenie w strefie biorczej i dawczej. Blizny niestety cały czas widać. Wogle najgorszy chyba okres... kontrast jest duży i nawet nanogen niewiele pomaga wizualnie.

_DSC1521.thumb.JPG.129078267ace8f64c00700d5f2db6441.JPG

_DSC1528.thumb.JPG.7f76c81557725d56dc94d5adfcae757c.JPG

_DSC1497.thumb.JPG.ba8ffb3af1068a0b7cbd3753df894773.JPG


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc z góry wygląda jakby dużo włosów zostało. Druga sprawa to linia jest dużo gęstsza od reszty albo jest poprostu dłuższa.

Mógłbyś pokazać zdjęcie z góry przed przeszczepem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc z góry wygląda jakby dużo włosów zostało. Druga sprawa to linia jest dużo gęstsza od reszty albo jest poprostu dłuższa.

Mógłbyś pokazać zdjęcie z góry przed przeszczepem ?

 

Przeczytaj uważnie mój wątek...

To mój trzeci przeszczep...stan sprzed przeszczepu znajduje się pod koniec wątku związanego z poprzednim przeszczepem.

Te włosy które zostały na środku to głównie pozostałość po moim pierwszym przeszczepie w MH, a gęsta linia włosów z przodu i część korony to już mój drugi zabieg - FUT w BHR. Wiem że wszystko jest tak trochę niepokolei... niestety tak bywa jak mając łysienie na poziomie NW5A, zaczyna się od polskiej kliniki.

viewtopic.php?f=23&t=119&start=80


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aisop. miałeś przeszczepiane włosy na koronie? bo widać ciemniejsze i grubsze na zdjęciu, które najprawdopodobniej jeszcze nie wypadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Aisop. miałeś przeszczepiane włosy na koronie? bo widać ciemniejsze i grubsze na zdjęciu, które najprawdopodobniej jeszcze nie wypadły.

 

Spójrz na zdjęcie z samego początku tego wątku - widać jaki obszar miałem przeszczepiony... te na koronie co zostały są z poprzedniego przeszczepu.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie brody z której pobierano włosy do BHT. 4 tygodnie po zabiegu (1 normalne golenie od ponad miesiąca )

Obawiam się, że w kolejnym zabiegu będzie to mój główny donor

_DSC1531.thumb.JPG.fa3480e63c9ed309e8ed6e62600f1d62.JPG


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 i pół miesiąca po zabiegu FUE i rok po zabiegu FUT

_DSC4019.thumb.JPG.07db892054643444ea9d9d423f00a991.JPG


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...