free web hit counter Skocz do zawartości
MaKo78

FUT Hattingenhair (4.492 Grafts)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich razem,

 

w minionych latach bylem raczej biernym niz czynnym uczestnikiem przeroznych platform, rowniez zagranicznych. Doswiadczenie uczestnikow tych platform i przekazane przez nich informacje bardzo mi osobiscie pomogly. Dlatego teraz korzystam z tej mozliwosci i chce sie podzielic z moimi doswiadczeniami zwiazanymi z przeprowadzona u mnie transplantacja. Mam wielka nadzieje, ze moze komus pomoge, kto szuka porady (tak jak ja kiedys szukalem) i stoi przed podjeciem waznej decyzji.

 

Uwazam ze biorac czynny udzial poprzez przekazanie wlasnych doswiadczenia na stronach tych platform, najwazniejsza jest uczciwosc i rzetelnosc przekazywanych informacji. Jest dla mnie bardzo wazne, zeby czytelnicy tych platform wiedzieli, ze ja reprezentuje tu te Klinike, gdzie przeprowadzono u mnie transplantacje. W ciagu ostatnich miesiecy byl moj kontakt z moim lekarzem i calym zespolem pracownikow bardzo intensywny i zaufanie ktorym ich obdarzylem jest ogromne.

 

Moja transplantacja jest juz okolo 11 miesiecy temu i rezultaty sa jak na teraz wspaniale.

 

Ja mam 35 lata a moj problem z wypadaniem wlosow rozpoczal sie przed okolo 10 laty. Postanowilem dzialac, poniewaz ten problem w ostatnich latach bardzo sie nasilil.

Zanim podjalem ostateczna decyzje dotyczaca transplantacji i kliniki, zasiagnalem bardzo duzo roznych informacji na ten temat. Pomogly mi w tym miedzy innymi przerozne platformy (tez zagraniczne) jak rowniez osobiste rozmowy informacyjne w roznych klinikach.

 

Moj termin do transplantacji polaczylem z moim urlopem, tak ze mialem dwa tygodnie czasu do dyspozycji i moja bliska rodzina mogla mi towarzyszyc.

Dlaczego wybralem ta klinike a nie inna? Od poczatku, od pierwszej wstepnej rozmowy, mialem wrazenie , ze „oni wiedza co robia“, czulem sie tam zrozumiany i potrafili rozwiac moje ostatnie watpliwosci. Mieli bardzo duzo cierpliwosci i odpowiadali na moje wszystkie pytanie bardzo dokladnie. A ponadto cieszy sie ta klinika bardzo dobra opinia nie tylko w Szwajcarji ale i poza jej granicami.

Nie chce za bardzo sie tu rozdrabniac. Najwazniejsze jest to , ze jestem bardzo zadowolony z calego dotychczysowego przebiegu i do dnia dzisiejszego mojej decyzji nie zaluje. Chce tez powiedziec, ze rozmawialem z wieloma pacjentami innych klinik, ktorzy tez byli zadowoleni z podjetej decyzji.

Przed transplantacja zostal przez mojego lekarza w wspolpracy ze mna ulozony plan calego postepowania, rowniez na nastepne lata. Ja zdecydowalem sie na to, ze u mnie linia wlosow na czole ma przebiegac nie za nisko, poniewaz popierwsze ja juz zawsze mialem wysokie czolo a po drugie chcialem zeby bardzo gesto przeszczepiono moje wlosy.

Podczas transplantacji przeszczepiono u mnie 4492 Grafts. W sumie 10.975 wlosow, czyli 2,4 Wlosow/Graft. Dzisiaj wiem, ze to ponadprzecietny wynik!

Nie chce tu za bardzo szczegolowo opowiadac, jak przebiegala ta transplantacja. Najwieksze obawy mialem przed lokalnym znieczuleniem (zastrzyki), ale okazalo sie ze w tej klinice stosuja bardzo nowa technike, tak ze tych ukluc prawie nie czulem. O godzinie 18 moglem opuscic juz klinike. Codziennie jezdzilem do kliniki na kontrole i byly tam myte moje wlosy. Cieszylem sie z tego ze mialem urlop i moglem tak dlugo pozostac w tej miejscowosci i korzystac z tej pomocy. Jezeli ktos chce bardzo dokladnych informacji z calego przebiegu transplantacji, to prosze do mnie napisac Emaila.

 

I na zakonczenie chce powiedzeic, ze stoje do waszej dyspozycji. Jezeli macie jakiekolwiek pytanie dotyczace mojej transplantacji albo kliniki Hattingen Hair w Schaffhausen (Szwajcaria) to piszcie a ja napewno sie do was odezwe.

 

Dolaczam pare moich zdjec. To jest moj status po 6 miesiacach. Aktualne zdiecia jesze pszygotuje i dodam jak najszybciej.

 

Prosze przeproscie moje bledy. To pierwszy raz od lat co ja pisze po polsku i to na Niemjeckiej klawiaturze

 

Pozdrowienia

Mariusz

1BEFOREANYSURGERY.thumb.jpg.547cd996b35225b28d8f53defa9ab4ac.jpg

2POSTOPPLACEMENT4492.thumb.jpg.d788b8e220e0dc7be4e83e4adda8b428.jpg

6MONTHSPOSTOP4492.thumb.jpg.a89c3ce63eaaa756821a1bcfed4697c4.jpg


FUT (wrzesień 2012) | Hattingenhair | 4.492 Grafts (10.975 włosów)

Fin (trzy razy w tygodniu)

 

Jestem przedstawicielem szwajcarskiej kliniki Hattingen Hair prowadzoną przez Dr. Muresanu

Kontakt: http://www.hattingenhair.com | mariusk@hattingenhair.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a tak z ciekawości jak z ceną? Jaki koszt jest FUT?

Miałeś bliznę zszywaną tymi specjalnymi zszywaczami?

ps. Hattingenhair nie robią FUE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru, w Europie chyba najlepsza klinika no i efekt po 6 miesiącach naprawdę zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosilibyśmy również zdjęcia donoru

Probowalem zrobic zdiecia blizny ale nie tak bardzo mi sie udalo. Ona jest taka waska ze trudno zrobic dobre zdiecie. Moze mi jeszcze jakis pomysl wpadnie jak to innaczej zrobic

 

Hej, a tak z ciekawości jak z ceną? Jaki koszt jest FUT?

Miałeś bliznę zszywaną tymi specjalnymi zszywaczami?

ps. Hattingenhair nie robią FUE?

Koszta ci hetnie przesle przez pm. Blizna byla "zszywana" klamerkami ktore mi moja siostra 10 dni po operacji usunela. Hattingenhair sie specializuje na duze sesje FUT.

 

Nowy album z moimi zdieciami znajdziecie tutaj


FUT (wrzesień 2012) | Hattingenhair | 4.492 Grafts (10.975 włosów)

Fin (trzy razy w tygodniu)

 

Jestem przedstawicielem szwajcarskiej kliniki Hattingen Hair prowadzoną przez Dr. Muresanu

Kontakt: http://www.hattingenhair.com | mariusk@hattingenhair.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wyboru, w Europie chyba najlepsza klinika no i efekt po 6 miesiącach naprawdę zajebisty.

Wszystko fajnie i w ogóle, ale zdjęć donoru brak.

 

Ale efekt zajebisty - gratuluje.

 

Jednakże totalny brak zdjęć donoru na stronie kliniki wygląda podejrzanie, jak by coś chcieli ukryć:

http://s1356.photobucket.com/user/Hatti ... t=3&page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...