free web hit counter Skocz do zawartości

Fast83

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Fast83

  1. Ja Polski w ogóle nie brałem pod uwagę że względu na mniejsze doświadczenie i słabe wyniki niektórych klinik. Z Turcji jak wybierzesz coś z tych flymedica, meditravel, jackstrong czy aestepool na pewno będziesz zadowolony i zapłacisz 3 razy mniej. Nie musisz znać języka wszystko załatwia za Ciebie na miejscu polski opiekun. Twoim zadaniem będzie tylko dojechać na lotnisko w Warszawie.
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8061642/ jeśli dobrze rozumiem to badanie to dotyczy metody FUT a ja chcę robić FUE. No właśnie to, że nie na tutaj wiele osób, które miały robione FUE 5 lat temu może świadczyć o tym, że może już nie mają tego problemu. co do stosowania Fina zewnętrznie z minoxidilem to chciałbym zapytać osób, które stosowały doustnie i zewnętrznie. Czy widzą jakieś różnice? Możecie podać jakieś nazwy Finasterydu do stosowania zewnętrznego, ewentualnie stronę gdzie mogę to kupić?
  3. Chciałbym zrobić przeszczep włosów w Turcji. Przeczytałem już wiele relacji z HT i widzę, że Turcy mają efekty które mnie zadowalają. Mam łysienie androgenowe skala NW4 i nigdy nie stosowałem żadnego leczenia farmakologicznego o które to chcę m.in zapytać. Generalnie nie mam włosów w strefie 1 i 2. Strefa 3 i 4 do zagęszczenia. Dostałem propozycję od kilku klinik przeszczep od 3000 do 4500 graftow. 1) czy stosowanie finasterydu doustnie po zabiegu jest obowiązkowe? Czy istnieje jakiś preparat zawierający finasteryd do stosowania zewnętrznego czy trzeba go robić samemu i mieszać z minoxidilem? 2) Jak jest ze skutecznością stosowania finasterydu z minoxidilem zewnętrznie? Czy stosowanie fina doustne jest bardziej skuteczne i czy finasteryd działa na włosy przeszczepione czy te, które jeszcze nie wypadły? 3) Czy włosy przeszczepione po 5 latach dalej się utrzymują? Mogą się tutaj wypowiedzieć osoby, które miały przeszczep robiony kilka lat temu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...