free web hit counter Skocz do zawartości

potocki90

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O potocki90

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. @antydhtorTak się jeszcze zastanawiałem, jeśli faktycznie wystarczy mi te 1000-2000 graftów to może lepiej zrobić to w Polsce? Wiem, że ceny są o wiele większe, ale odejmując ceny podróży może wyszłoby podobnie cenowo?
  2. @looksmatters Od linii włosów do brwi mam 7,5 cm, a od brwi do brody jakieś 14,5 cm. @antydhtor Chciałbym prostą linię włosów, żadny kształt U czy coś takiego. Moje czoło jest mocno pochylone, ale nie mam żadnych oznak łysienia. Moja gęstość włosów i linia przez lata się nie zmieniły. Mam 26 lat. Chyba mam dosyć elastyczną skórę głowy, kiedy napinam skórę no głowie to moja linia przesuwa się o jakieś 2-3 cm bez większego dyskomfortu.
  3. Witam, Zacznę od tego, że chciałbym obniżyć linię włosów przez wzgląd na duże czoło. Skontaktowałem się z jedną kliniką w Turcji, zaproponowali mi 1000 graftów metodą FUE. Byłby to wyjazd grupowy z tłumaczem na miejscu za 2500 euro. Wydaję mi się, że za taka liczbę graftów to jednak za dużo. Podobno mogą obniżyć moją linię o maks. 1cm ze względu na mięśnie czołowe. Moim zdaniem to za mało, żeby różnica była zauważalna. Dowiedziałem się, że istnieją zabiegi chirurgiczne Forehead reduction lub Hairline lowering. Czy ktoś kojarzy godnę polecenia kliniki oferujące te zabiegi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...