free web hit counter Skocz do zawartości
harris108

Medical Hair STRIP/Indie FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam zdjęcie z moim aktualnym stanem. Ostatnio miałem konsultacje z medical hair, proponowali mi stripa 2000-2500 graftów cena od 13500zł do 16000zł więc nie dużo. Chciałbym podkreślić że nie zależy mi na super gęstości. Rozważałem Indie lecz mam obawy związane z tym że nie wystawiają tam L4 a mi by się to niesamowicie przydało oraz wątpię czy tam mają system ratalny. Mam 23 lata co myślicie na temat zaproponowanych mi graftów?

IMAG1635.thumb.jpg.dba71c3fa8ef5561e588f2c4c02a3c81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim stanie to ja bym nie ryzykował stripem, a L4 nawet bym sobie załatwił innym dojściem, niż miał bym robić w jakiejś klinice w Pl. Ja obecnie myślę że będę robił u Dr Koray lub u Dr. Erkan Demirsoy Armamed, ale kto wie, pewnie w ciągu 2-3 lat jeszcze się sporo pozmienia. Zawsze również możesz pomyśleć nad GetFue jak masz ograniczony budżet, Ale nie jest to do końca sprawdzone wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu nie ryzykować stripem? Ze względu na bliznę?

 

Tak, bo jak łysienie szybko się posunie, a jak widać jest to prawdopodobne. To nawet nie będziesz mógł się ogolić na 0. A byli już tacy co zrobili przeszczep w postaci stripa i płakali że nie mogą z honorem obciąć włosy a muszą nosić jakieś strzępy włosów w postaci zaczeski. Więc jak dla mnie takie rozwiązanie to ostateczność albo jak ktoś jest na 100% pewny że już nie będzie łysiał.(ale kto to wie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba zawsze można później ewentualnie bliznę pokryć fue

 

Ale nie ogolisz się na 0 bo wtedy i tak będzie widać bliznę którą nie da się zamaskować bo to jest zgrubienie na skórze, Uzupełnia się bliznę jak ktoś nosi dość krótkie włosy, A jak chcesz mieć takie włosy jak np łysinie się posunie?? Zostaną z przodu przeszczepione włosy a później przerwa, łyse. przecież to będzie wyglądać tragicznie. Ale to tylko moje zdanie, może ktoś akurat poleci ci Stripa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500 graftów to w tym wypadku na pewno będzie za mało, a nawet 4000 graftów (średni maksymalny strip) nie da jakiejś super gęstości. Metoda strip ma swoje plusy i minusy. Musisz po prostu dobrze to przemyśleć.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
proponowali mi stripa 2000-2500 graftów

 

Czyli nic się nie zmienia w polskich klinikach. Dalej oferują namiastki włosów i prawdziwej fryzury, nawet nie jej imitację.

 

Nie pakuj się w to. Już wolałbym się przejechać maszynką.

Przy tej ilości graftów, może ci to poprawić samopoczucie o tyle, że cokolwiek ruszyło. Ale to nie będzie wyglądać dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli Turcja wchodzi w gre za małe pieniądze?

 

Zależy co chcesz osiągnąć. Jeżeli mówimy o jednorazowym przeszczepie i odpuszczeniu sprawy w przypadku posunięcia się łysienia - oczywiście tylko FUE. Jeżeli myślisz o 'poważniejszej' walce to odpowiedniejsza będzie kombinacja strip lub dwa stripy + FUE. Oba rozwiązania mają swoje mocne i słabe strony. Osobiście wybrałem drugie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli Turcja wchodzi w gre za małe pieniądze?

 

dr Kesser lub dr Koray na pewno. Co do reszty to nie wiem.

 

Rzecz w tym, że ci lepsi tureccy chirurdzy są tańsi, ale też nie jacyś super tani. Zaś ci mniej znani to rosyjska ruletka.

 

Tak, bo jak łysienie szybko się posunie, a jak widać jest to prawdopodobne. To nawet nie będziesz mógł się ogolić na 0. A byli już tacy co zrobili przeszczep w postaci stripa i płakali że nie mogą z honorem obciąć włosy a muszą nosić jakieś strzępy włosów w postaci zaczeski.

 

Żeby być uczciwym FUE też nie są wszystkie jednakowe i przy zgoleniu na zero, przy niektórych FUE, też może być coś widać.

 

Generalnie jak ma zamiar się golić, to lepiej od razu się zainteresować jak to wygląda u danego doktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktował się ktoś ostatnio z kliniką koraya, ciekawy jestem ceny? Wiem że jak grzegorz był to płacił 2,5E za graf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co my slicie o Demirsoy Turcja ARMAMED.

Ja sie zastanawiam ma dużo w necie udokumentowanych przypadkó w grę wchodzi tez get fue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...