free web hit counter Skocz do zawartości
krzyss

Krzyss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Temat łysienia dotknął mnie w 2008r. Zacząłem brać fina (najpierw propecia, potem proscar), loxon 5, nizoral. Proscar brałem do września 2013r, jakiś czas był też kirkland, ale głównie to traktowałem się finem i keto. Byłem i jestem bardzo systematyczny w swojej kuracji jednak nie udało mi się zatrzymać całkowicie wypadania włosów, ciągle lecą lecz pewnie bez kuracji już by ich nie było w ogóle.

 

Od października zacząłem stosować RU raz dziennie 1ml (porscar oczywiście systematycznie odstawiany), do tego co drugi dzień saba żel i emu oil, 2x w tygodniu keto.

Z tego co zaobserwowałem to przód delikatnie się zagęścił chodź po przejechaniu ręką wyciągam włosy z pomiędzy palców. Natomiast gniazdko wygląda obecnie tragicznie.

Boje się wracać do proscaru, bo dużo lepiej przy nim to nie wyglądało, a odczuwałem różne kłucia podczas przyjmowania i teraz mam problemy zdrowotne.

Proszę o rady jak zagęścić czubek głowy, co dorzucić do kuracji, albo co zmienić.

 

PS. Postaram się wrzucać fotki, w miarę zmiany stanu na głowie

Pozdrawiam

20140330_230353.jpg.7112edd82df2670ebbf8a63a2edbc4e0.jpg

20140330_231829.jpg.77d962d35074f8c3951de803a663155e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja nie jest zła, na pewno przy takim typie i tempie łysienia jest szansa na zagęszczenie fryzury. Kuracje masz dobrą ru+saba+emu, moim zdaniem musisz jeszcze trochę poczekać na dalsze efekty, przynajmniej do roku stosowania ru. Możesz zawsze spróbować jeszcze raz z minoxem, może delikatniejszym (ten z genhair lub rogaine). Ru stosujesz w kb solution? Sabę masz na jakim sterydzie? I ile masz lat przede wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru oczywiście w KB (zapomniałem napisać:P). Używam Daivobet, czyli betha, lat 29. Chyba faktycznie dorzucę jakiś minox, tylko kiedy go stosować? rano ru, wieczorem saba albo emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś już małolatem, nie masz jakiegoś nie wiadomo jak agresywnego łysienia więc jeśli dobrze reagujesz na ru to masz szanse jeszcze taki stan fryzury utrzymać przez długi czas.. Co do daivobetu to radziłbym Ci przerzucić się na prawdziwą sabę tzn. steryd + retin a i raczej na słabszym sterydzie (hydro lub predni). Niestety na betha sporo osób narzekało, efekty pojawiały się szybko ale jednak w dłuższej perspektywie sytuacja na głowie pogarszała się. Jeśli używasz sam steryd( bez retinu) a dodatkowo jeszcze tak mocny możesz mocno postarzeć sobie skórę głowy, też chyba używasz go za często, lepiej co 3dni. Emu oil chyba nie używasz w te same dni co sabę? Co do minoxa to możesz go stosować wieczorem, minimum 30 minut przed sabą a rano już raczej nic nie wciśniesz, ru musi być aplikowane na czystą skóre, z kolei po ru też raczej nic nie można nakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualizacja zdjęć po roku

 

Aktualna kuracja:

rano ru w KB na przód głowy, na kółeczko Ru w Kirkland 5%

wieczorem: Kirkland 5% (na tył głowy), co 3 dzień saba gel, nizroal co 3 dzień

 

Kółeczko się rozrasta, nie wiem czy stosować dalej Kirkland (stosuje go od roku na tył głowy)

Z przodu ogólnie też włosy coś bardziej wypadają ostatnio, być może od stresu, bo mam ciężki okres.

Z uwagi na to moje kółeczko nie wychodzę z domu bez nanogenu, który później utrwalam lakierem, z tej samej firmy. I pytanie czy nie wchodzi on z reakcję z Ru, które jest wcierane wcześniej?

20150518_212502.jpg.efe33c075b0f9b2d66cc4bd7b9d4718d.jpg

20150518_212300.jpg.340016598c5c193e760a395a4801cc75.jpg

20150518_212429.jpg.6c6ee19a5ef9f50132011059ae0fe09c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update

 

Obecnie zaprzestałem na jakiś krótki czas stosowania kuracji. Od tej chemii mam strasznie podrażnioną skore głowy, swędzi bardzo i włosy lecą mocno. Myje głowę głowę szamponem dla dzieci Babydream i wcieram aloes. Mam nadzieję, że swędzenie przejdzie. W ostatnim czasie dorzuciłem do kuracji NIzoral i Saba Gel, więc któreś z nich musiało to spowodować. Może ma ktoś jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualna kuracja:

rano ru w KB na przód głowy, na kółeczko Ru w Kirkland 5%

wieczorem: Kirkland 5% (na tył głowy), co 3 dzień saba gel, nizroal co 3 dzień

 

Kółeczko się rozrasta, nie wiem czy stosować dalej Kirkland (stosuje go od roku na tył głowy)

 

 

Ru w Kirklandzie to nie jest dobre rozwiązanie ( niepełnowartościowe ) . Lepiej jest stosować Ru + minox w Kb .

 

 

 

Obecnie zaprzestałem na jakiś krótki czas stosowania kuracji. Od tej chemii mam strasznie podrażnioną skore głowy, swędzi bardzo i włosy lecą mocno. Myje głowę głowę szamponem dla dzieci Babydream i wcieram aloes. Mam nadzieję, że swędzenie przejdzie. W ostatnim czasie dorzuciłem do kuracji NIzoral i Saba Gel, więc któreś z nich musiało to spowodować. Może ma ktoś jakieś sugestie?

 

 

 

Olejek Emu pomoże na podrażnienia. Ewentualnie do Kirklanda możesz dodać d-pantenol .

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru w Kirklandzie to nie jest dobre rozwiązanie ( niepełnowartościowe ) . Lepiej jest stosować Ru + minox w Kb .

 

Hmm... To wg. drugiej rozpiski zioma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sytuacja na głowie wydaję się bardzo ciężka, włosy mocno wypadają, Ru chyba już na mnie nie działa

20151010_115951.jpg.00253d4af60b8b96446c679864a0952f.jpg

20151010_120057.jpg.18fc0a4ea8321483994f7ff2a2dc7808.jpg

20151010_120141.jpg.42c3e5dcd9e4aff7b686b14645c8065e.jpg

20151010_120454.jpg.6324d0954e0e65178201ecd111860420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu minęło a stan się niestety pogarsza. Musisz coś dodać do kuracji bo będzie się to pogłębiało.

 

Próbowałeś się kiedyś golić bez nasadki? Być może wyglądasz spoko z krótkimi włosami i to by było najlepszą kuracją (zarówno psychiczną )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU na ciebie nie dziala, nawet nie spowalnia lysienia wiec szkoda czasu i kasy na to. Na twoim miejscu wrocilbym na fina,duta zapobiegawczo na kilka miesięcy(3-4) a pozniej bedzie juz dostępne w przystepnej cenie CB 03-01 które z dużym prawdopodobienstwe zagesci ci koronę stosujac go wraz z minoxem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a pozniej bedzie juz dostępne w przystepnej cenie CB 03-01

 

 

Angel rozwin temat. Co ma się zmienić po 3-4 miesiacach w kwestii dystrybucji CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge oficjalnie pisac,ale pewnie nie,ale napisze tylko tyle,ze za te kilka miesiacy bedzie to u nas na forum dostępne i po względnej cenie takze walcz co na razie jest,zeby minimum utrzymac stan,bo ten lek dziala cuda


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki, walczymy dalej. Już kupuje fina i oby to CB dało radę, na cuda to jednak nie liczę

 

Majac ciagle pogorszenie czy tylko/az spowolnienie to po CB zatrzymanie plus dogeszczenie obszaru gdzie wlosy juz sa ,moim zdaniem to juz cud i wiecej mi nie potrzeba,delikatne ht i problem z glowy...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...