free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zauważyłem że zaczynają mi się przerzedzać włosy na górze głowy (po bokach i z tyłu jest ok). jestem przed 30ką - mam prośbę aby ktoś mi doradził jakiś specyfik który mogę dostać w polsce na receptę lub bez recepty. Proszę po prostu o poradę bo w internecie wszędzie gdzie poczytam opinii to jedne sa dobre, inne złe, z czego nie wiadomo które opinie są zwykłym spamem albo sabotażem między firmami.

 

Proszę o radę tu na forum bo wydaje się ono wolne od takich właśnie niejasnych opinii, może ktoś z was coś tetował i coś doradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje takie serum Colosregen. Zamówiłem to w zestawie z kapsułkami colostrigen. Na początku trzeba cierpliwości. stosuje już drugi miesiąc i musze przyznac ze teraz zaczynam widzieć fajne efekty. ale to trzeba samemu wypróbować. Zamówiłem z genactive.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoją podejrzliwość, ale zacząłem się na poważnie przejmować problemem łysienia stosunkowo niedawno, a na to forum trafiłem klika dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na jakimś forum natknąłem się na specyfik Bionil Man firmy Luxury Cosmetic. Odwiedziłem ich stronę i postanowiłem spróbować zamawiając tam produkt. W efekcie cieszę się teraz zdrowymi włosami, które odrosły szybko i są w bardzo dobrej kondycji. Dziś profilaktycznie stosuję ten preparat i mam wrażenie, ze z dnia na dzień moich włosów jest coraz więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć! Na jakimś forum natknąłem się na specyfik Bionil Man firmy Luxury Cosmetic. Odwiedziłem ich stronę i postanowiłem spróbować zamawiając tam produkt. W efekcie cieszę się teraz zdrowymi włosami, które odrosły szybko i są w bardzo dobrej kondycji. Dziś profilaktycznie stosuję ten preparat i mam wrażenie, ze z dnia na dzień moich włosów jest coraz więcej!

Twoja historia jest po prostu piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak cudowne specyfiki ! Jednej osobie pomogą drugiej już nie koniecznie. Starym lekiem i przebadanym klinicznie jest Revalid. Zamawiając w sieci lub przyjaznej aptece można go taniej nabyć niż stacjonarnie. Dobry jest nie tylko na włosy ale paznokcie i ogólnie cerę. Możesz też spróbować kurację drożdzami tylko dobrze je trzeba przygotować bo inaczej nabawimy się problemów z żołądkiem.


Klinika Medox - Poradź sobie z alkoholem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Na jakimś forum natknąłem się na specyfik Bionil Man firmy Luxury Cosmetic. Odwiedziłem ich stronę i postanowiłem spróbować zamawiając tam produkt. W efekcie cieszę się teraz zdrowymi włosami, które odrosły szybko i są w bardzo dobrej kondycji. Dziś profilaktycznie stosuję ten preparat i mam wrażenie, ze z dnia na dzień moich włosów jest coraz więcej!

 

Ja chcę zamówić 10 opakowań z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie trzeba, bo ten specyfik jest tak cudowny, że działa trwale

Więcej opakowań kupujesz tylko jak chcesz mieć jeszcze więcej włosów. Ew jak chcesz wyhodować włosy na czole poniżej naturalnej linii, wtedy nie musisz robić przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...