free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Proszę o ocenę stadium łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu wydałeś kasę na specjalistę, który Ci w ogóle nie pomógł .

Stosując dietę czy biegając ( nawet maratony ) nie zatrzymasz łysienia .

Witaminki również Ci nie pomogą w zagęszczeniu czubka głowy . Włosy wyrosną , ale co najwyżej na plecach .

 

Prawda jest taka , że bez fina , Ru lub innego blokera łysienia nie zatrzymasz . Możesz wierzyć w zapewnienia Pani trycholog , że nie masz androgenówki , ale jest to tylko zaklinanie rzeczywistości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wizytę nic nie wzięła, więc nic nie wyrzuciłem w błoto. Może faktycznie mi coś w krwi wyjdzie, bo ostatnie badania robiłem 4 lata temu...

 

Jedynie te wszystkie badania krwi mnie wyjdą aż ponad 300zł, bo na D3 jest dość wysoka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą kasę wydał na jakiś bloker, a nie badanie krwi . Ale rób jak uważasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tą kasę wydał na jakiś bloker, a nie badanie krwi . Ale rób jak uważasz .

To jest ciekawe, bo niektórzy piszą, że to dziwne, bo zakola w miarę ok, a korona sie przerzedza.

 

Co mi da jedno użycie blokera? I tak bym musiał latami stosować rózne cuda,a tak wydam na krew i się zobaczy czy coś wykaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy można łysieć mając dobrą linię włosów z przodu a można też nie łysieć mając dupne zakola, jakby to był do końca poznany proces to by była już skuteczna bezpieczna kuracja...

 

A badania zrób, zawsze to coś jak ostatni raz 4 lata temu robiłeś. Rodzinny powinien dać Ci skierowanie na podstawowy pakiet, tam jest TSH i chyba jeszcze jedno, ale dodatkowe do tarczycy trzeba wykupić (razem z tsh prywatnie to one 90 zł kosztują u mnie). A co do witaminy D to na banka jak pewnie większość osób na tym forum będziesz miał w normie, ale w dolnej granicy co nie jest zdrowe tak samo jak TSH 4,0 czy 0,5 (mimo, że są w normie laboratorium).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny dał mi już pakiet.

Do tego mam osobno do zrobienia:

TSH

D3 (Tutaj cholernie drogie, bo są jakieś dwa różne. Jedno za ponad 100, a drugie za około 200)

Wolny Testosteron

Cynk, miedź, siarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem czym się różni, ja ostatnio płaciłem 400 ... Do TSH są jeszcze ant tpo i ft4 chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem czym się różni, ja ostatnio płaciłem 400 ... Do TSH są jeszcze ant tpo i ft4 chyba.

 

I dały Ci sporo te badania? Wspomogły jakoś walkę, ponieważ coś więcej się wyjaśniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie miałeś wszystko w normie?

 

Ja się obawiam, że mogę mieć niedobory cynku i to przez to po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko witamina D3 w dolnej granicy więc suplementuje.

Cynku nie robiłem, ale też łykam codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe szukacie przyczyny w niedoborze witamin... nowicjusze jedzcie warzywa i owoce, a nie samo mięso, to będzie git, nie tylko dla włosów. I najlepiej produkty nieprzetworzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...