free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

RU i SabaGel? Parę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Po półtorej miesiąca musiałem przestać brać Proscar, ponieważ odczuwalnie słabszą miałem erekcję, zauważalnie mniej spermy oraz nabieranie tkanki tłuszczowej.

 

Natomiast nie chciałbym się poddać i czy są może środki, które jeszcze jakoś dają szansę? Przeczytałem, że jest RU i jest Saba Gel. A no właśnie. Do czego zmierzam.

 

Za każdym razem jak podrapię sobie głowę to wyciągnę coś pod paznokciem. Jakby łupież. Włosy strasznie mi się przetłuszczają i doszukuję się tutaj powodu przyspieszonego łysienia i bardzo słabej kondycji włosów.

 

Czym jest ten Saba Gel? Przede wszystkim:

1. Jak się go stosuje?

2. Trzeba brać go całe życie codziennie?

3. Jaki jest tego koszt i i czy już można kupić go od tak w Poslce?

4. Jakie są plusy i minusy tego Saba Gel?

 

Ru (bloker):

1. Jak rozumiem to jest wcierka?

2. Jak ją stosować?

3. Jak działa w porównaniu do Proscar?

4. Ma skutki uboczne?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale przebić się przez wątek idący w dziesiątki stron to jest problem. A nie widzę takiego tematu by jasno i klarownie wytłumaczył ktoś co to ten RU.

I saba gel. W sensie jest u góry podpięty tematy, i są wymienione składniki, ale co dokładnie i jak to już też nie ma.

 

Pomoże ktoś?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem z tym niby łupieżem i za nic nie moge sie tego pozbyć. Najbardziej to jest widocznie jak skóra głowy po umyciu jest jeszcze mokra, to ten łupież jest taki jakby zmiękczony i przejade wtedy szpatułką po skórze to jest cała w tym "osadzie" ze skóry. Podobno jest to łzs, stosowałem już wiekszosc szamponów przeciwłupieżowych ale nic nie pomaga. Próbowałes czymś to leczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie zdawałem sobie sprawy z tego i nigdy nie skojarzyłem, że może tutaj leży problem.

 

Także co mi po finach i inncyh jeśli mam cały czas coś we włosach. A nawet stosowanie ru czy sabagel chyba wpada w konflikt jeśli ma się łupież? (A nie... to może z minoxem się kłóci, żeby stosować, bo występuje pieczenie?)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...