free web hit counter Skocz do zawartości
piogaw

Zaczynamy walkę - trochę konsultacji i pytań nowicjusza.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Zacznę ten wątek typowo nowicjusza, być może zjecie mnie za dublowania miliona pytań jednak starałem się przegryźć przez przynajmniej część tematów - być może sugestia na końcu wyeliminuje takie pytania.

 

Wiek: 23 lata

Łysienie: zakola, jęzor delikatnie przerzedzony, sypię się choć znacznie mniej

Familia: ojciec zakola, dziadek zakola, potem łysy (cóż w wieku +- 90 nie ma się co dziwić)

 

Dotychczas stosowane:

minoxidil

saw palmetto ;/

Szampon Dermena

Efekty: mizerne. Obecnie stan włosów jest średni, tragicznie się przetłuszczają zmuszając mnie do codziennego mycia.

 

Zdjęcia: dorzucę wkrótce muszę dorwać lepszy aparat.

 

Ogólnie w przeciągu ostatniego roku poleciało sporo.

 

Po przegryzieniu się przez część wątków i tematów postanowiłem rozpocząć walkę o zachowanie/odzyskanie włosów.

Z większości tematów wyłoniłem potencjalny set startowy.

 

Szampon: nizoral

Bloker: RU-58841 - tu zasadnicze pytanie:

1. O ile dobrze wywnioskowałem z tematu w zamówieniu leci sam proszek. Potrzebny jeszcze jest rozpuszczalnik/pojazd KB Solutions.

2. Przy zamówieniach grupowych osoba organizująca wysyła to już wymieszane czy też gusła i magię muszę odprawić sam? Cóż chemik ze mnie marny

3. Jakie stężenie na start? (Dostępne są 2%i 5%?) (Czy też czekamy na zdjęcia?)

 

SabaGel - jako wsparcie.

 

4. Drugim zasadniczym pytaniem pozostaje dawkowanie całości i kolejność nakładania (RU z tego co wyczytałem jest/bywa żółty, konieczne jest codzienne mycie głowy? Czy też dawkowanie jest rzadsze?) . Ilu ludzi tyle opinii. Jakie optymalne założenie można przyjąć (czy też konieczne są zdjęcia czerepu, aby coś wstępnie ustalić).

5 Ile czego się zwykle zamawia i na ile czasowo-wydajnościowo to wystarcza?

6. Kiedy już rozwieją się moje wątpliwości i pytania - jak otrzymać dostęp do działu zamówień grupowych?

7. Jak rozumiem nie mam co liczyć, że farmakologicznie na zakolach coś odzyskam?

 

I sugestia na koniec - co sądzicie o stworzeniu swego rodzaju FAQ na tego typu pytania jak moje i podpięcie na równi z wątkami o zamówieniach? Mi osobiście cholernie pomógł temat http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1037 w którym trochę było zbiorczych, ogólnych podsumowań o tych środkach.

 

-- 26 cze 2014, 20:08 --

 

Update:

Wstępne foty. Dorzucę lepsze jak będę miał lepszy sprzęt no i na mokro.

IMAG0260.thumb.jpg.8f8b95496e5a1cf09392d57529190d46.jpg

IMAG0261.thumb.jpg.63c4867d789d8066ad3d2ab1e3a247ab.jpg

IMAG0264.thumb.jpg.fc97dbf22a831f93bde68d502e7112f2.jpg

IMAG0266.thumb.jpg.a9b88176656b41f7b5e3d297e2e4af5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. O ile dobrze wywnioskowałem z tematu w zamówieniu leci sam proszek. Potrzebny jeszcze jest rozpuszczalnik/pojazd KB Solutions.

2. Przy zamówieniach grupowych osoba organizująca wysyła to już wymieszane czy też gusła i magię muszę odprawić sam? Cóż chemik ze mnie marny

3. Jakie stężenie na start? (Dostępne są 2%i 5%?) (Czy też czekamy na zdjęcia?)

SabaGel - jako wsparcie.

4. Drugim zasadniczym pytaniem pozostaje dawkowanie całości i kolejność nakładania (RU z tego co wyczytałem jest/bywa żółty, konieczne jest codzienne mycie głowy? Czy też dawkowanie jest rzadsze?) . Ilu ludzi tyle opinii. Jakie optymalne założenie można przyjąć (czy też konieczne są zdjęcia czerepu, aby coś wstępnie ustalić).

5 Ile czego się zwykle zamawia i na ile czasowo-wydajnościowo to wystarcza?

6. Kiedy już rozwieją się moje wątpliwości i pytania - jak otrzymać dostęp do działu zamówień grupowych?

7. Jak rozumiem nie mam co liczyć, że farmakologicznie na zakolach coś odzyskam?

 

1. Tak sam proszek

2. Musisz sam wymieszać, na allegro mozna kupic małe wagi z dokladnością 0,01g

3. Chyba wszyscy stosuja ~5%, ja też.

4. Przezroczysty, bardzo słabo widać na skrzórze zakoli. Nakładam rano po myciu głowy. ( Po 10min można przeczesac wlosy bo troche skleja )

5. U mnie 1ml dziennie 5% -- 1gram RU +19gram KB = czyli 1gram na 20 dni

6. Po zamówieniu chyba Ziom przydziela, przy organizacji zamówniena są tematy ogólno dostępne

7. Po RU chyba nikomu się jeszcze nie udało. Ogólnie zakola bez przeszczepu bardzo trudne/niemożliwe do odzyskania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...